Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar 55xh9096 - 65xh9096 bu fırsat kaçmaz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
10.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maks 4 taksit yapıyor ben 4 taksitle aldim axess.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoch32 S kullanıcısına yanıt

Vade farkı koyuyor hocam. 4 taksitle aldim ben kredi kartından

• Vatan da banka puan kampanyası ya da indirim çeki var mı? Malum sıcak fırsatçıyız, bir tık daha altına alalım. :)

• Sony piyasadan çekilmedimi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ee sıcak değil ki zaten bu fiyatlardaymış gidin o zaman 2020 model araç dolu bayilerde onları da alın :)

• Almayı düşünürken şu yorum gözümü korkuttu:

4k 120fps’de yapılan son update’e rağmen blur (buğulanma) mevcut. Sony’nin resmi websitesinde update ile gelecek olan, VRR ve ALLM desteği 3 gün önce kaldırıldı. Sony dünya çapında müşterilerini ben de dahil olmak üzere mağdur etmiştir. Halihazırda Xbox Series X’in VRR özelliğini kullanamamaktayız. Bu TV setini alacak konsol oyuncusu arkadaşlara 2 kez düşünmelerini öneririm. Next gen konsollara uyum sıkıntısı çekmektedir.”

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_belt

Almayı düşünürken şu yorum gözümü korkuttu:

4k 120fps’de yapılan son update’e rağmen blur (buğulanma) mevcut. Sony’nin resmi websitesinde update ile gelecek olan, VRR ve ALLM desteği 3 gün önce kaldırıldı. Sony dünya çapında müşterilerini ben de dahil olmak üzere mağdur etmiştir. Halihazırda Xbox Series X’in VRR özelliğini kullanamamaktayız. Bu TV setini alacak konsol oyuncusu arkadaşlara 2 kez düşünmelerini öneririm. Next gen konsollara uyum sıkıntısı çekmektedir.”

https://www.sony.com.tr/electronics/televizyon/kd-xh90-series/specifications

https://www.sony.co.uk/electronics/televisions/xh90-series/specifications

Update ile gelicek olarak gözüküyor hala. PS5'e gelmeden gelmez bence :).

Bu konuyu araştırıp karar vericem.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

World +2 taksit ve kişiye özel puanlar var, bir de 50 TL puan var. Uygulamadan bakabilirsiniz.

• hasanaltay80 H kullanıcısına yanıt

Tvden ses alınmaz zaten, harici receiver vs.kullanmadan hiçbir tvden memnun kalmazsınız ses anlamında. Bu kadar para verdikten sonra en azından bir soundbarı hak eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepzelan -- 20 Haziran 2021; 22:8:57 >
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın hocam. Memnun kalacaksınızdır.

• Çok borç var, guvenemedim kendime . Yoksa güzel TV

Aynı sitede 50 Hz Sony 8096 bundan pahalı neden acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 20 Haziran 2021; 22:11:23 >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt

Ufak bir ekleme yapayım. Philips 2020 modellerde 9435’te yer alan 2.1.2 B&W dahili soundbar bir TV için muazzam idi. Yeni nesilde 3.1.2 yapıyor Philips bu soundbar/ayak standı. Şimdi XH9096’ya geçtim ve ses sadece iş görüyor. Soundbar takacağım ayrıca.

• Sakın kaçırmayın. Arayüzü ve sesi kötü diye Samsung 55Q80T modeli aldım daha 3 gün önce 11k'ya. tabi yanında hediye kartı soundbarı vs var. tvden çok memnun olsam bile 65xh9096'yı almak isterdim. Vatanda şuan benim tv 12.5k oldu. Bu fiyata tv bulamazsınız artık. fiyatlar artacak. mükemmel bir tv değil belki ama kaçırmayın.

• deepzelan kullanıcısına yanıt
    LG'nin Uh850 serileri harman kardon 40 watt ve harika ses veriyor. Ama artık üretilmiyor diye biliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 100/120 hz diyoruz ama Sony sitesine göre 4k da 60hz destekliyor.4k oyun ve filmlerde hareketli sahnelerde akıcılığı diğer televizyonlardan farklı olmaz

VİDEO SİNYALİ DESTEĞİ

HDMI™ sinyali: 4096x2160p (24, 50, 60 Hz), 3840x2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz), 1080p (30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 480p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

100/120 hz diyoruz ama Sony sitesine göre 4k da 60hz destekliyor.4k oyun ve filmlerde hareketli sahnelerde akıcılığı diğer televizyonlardan farklı olmaz

VİDEO SİNYALİ DESTEĞİ

HDMI™ sinyali: 4096x2160p (24, 50, 60 Hz), 3840x2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz), 1080p (30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 480p

aslında bu tv'yi en ucuz 4k 120hz olarak alıyor millet ama benim arkadaşım kullanıyordu onun söylediğine göre 4k 120hz açınca 1080p 120hz den kötü görüntü oluyor dedi. upscale yapmaya çalışıyormuş ama kötü oluyormuş. bulanık oluyor dedi. bazı kişiler panelin kenar kısımları karanlık oluyor dedi öte yandan dirty screen hem sony'de hem samsung'da var olan bir şey olduğu için gittim 4k 120hz ve hdr konusunda çok daha başarılı q80t aldım çok pahalı biliyorum ama yeni serilerin fiyatları yanında ucuz kalacak  

• Yaklaşık 5 ay önce 55 inch modelini bundan 100tl daha uyguna almıştım, şuan fiyatlar gerçekten bedava, o dönem 65 inch bu kadar düşmemişti şimdi ihtiyacım olsa 2 bin daha koyar gözü kapalı 65 inch alırdım fiyat bedava gerçekten.

• Arkadaşlar yakınımdaki mağazada stok görünüyor.
    Yarın gidip alsam mı yoksa ölü piksel vs iade durumları için netten mi alsam?
    Bu ara maçlar da var netten alıp uzun süre kargo falan beklemek de istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

Arkadaşlar yakınımdaki mağazada stok görünüyor.
    Yarın gidip alsam mı yoksa ölü piksel vs iade durumları için netten mi alsam?
    Bu ara maçlar da var netten alıp uzun süre kargo falan beklemek de istemiyorum.

Mağazada varsa alabilirsiniz. Sonuçta kapalı kutu olacak ve servis kuruluma gelince kontrollerini yapacaksınız. Ben de 65 ' olan modeli biraz önce sipariş verdim. Y.Kredi banka kampanyaları ile birlikte 10.009,00 TL ye geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furbey40

Vatan da banka puan kampanyası ya da indirim çeki var mı? Malum sıcak fırsatçıyız, bir tık daha altına alalım. :)

Bulamadım hocam bende hiç bir kod indirim yoksa daha ucuza gelecekti neyse world kart 110 lira geldi. 7800'e aldım :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.