Şimdi Ara

vatan bilgisayar 20 iş günü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. 24.01.2017 tarihinde görüntü kesilmesinden dolayı teslim ettiğim ekran kartının 20 iş günü denen tamir süresi doldu mu acaba? Neye göre kime göre her kafadan bir ses çıkmış çözemedim. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eco67 -- 15 Şubat 2017; 3:34:45 >

• Bugün 17.gün haftasonları saymayın , cuma son gun o zaman dalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onderrrr kullanıcısına yanıt
    Cumartesiler sayılmıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eco67 -- 15 Şubat 2017; 3:37:28 >
  • eco67 kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim sayılmıyor eğer sayılıyorsa doldu

• Teşekkür ederim hızlı cevabın için. Ama bana net bilgi lazım yok mu bilen? Ona göre yarın baskın var vatan bilgisayara. Çünkü; bugün müşteri temsilcisi çileden çıkardı beni telefonda
  • Rica ederim buraya bi bak istersen ;

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2011/04/20110424-6.htm

• Onderrrr kullanıcısına yanıt
    İşte bu çok faydalı oldu tekrar teşekkür ederim. Bugün bekleyim perşembe basayım. Garanti olsun ;)
    iyi geceler.
  • Sizede iyi geceler

• Cumartesi'de sayılıyor arkadaşlar hafta 6 gün olarak hesaplanır. Özel gün ve bayramlar olduğunda bu süreden düşer çünkü sayılmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verdiğin gün ile birlikte bugün 15.02.2017 tarihi 20.iş günü ve 15.02.2017 tarihinde ürün gelmezse ve değiştirilmezse 16.02.2017 tarihinde para iadesi de talep edebilirsin. Para iadesi hakkın var , firmalar genelde satış kaybı olmaması adına Yen'i ürün farklı ürün seçeceğinide önerebilirler.

*Tabi bu anlattıklarım kullanıcı kaynaklı hata söz konusu değilse geçerlidir. Sizden kaynaklı hatalarda 20 işgünü kuralı yoktur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlgin için teşekjkür ederim. Bugün gittim. Saat 19:30 gibi birşeydi ve arkadaş hakkınız var evet ama yetkilimiz şu anda yok ve saat 7 ye kadar bu işlemler yapılıyor dedi. Bende yarın müdürünü görmeye gideceğim. Bakalım hayırlısı. Umarım uğraştırmazlar.
  • Evet arkadaşlar. Tahmin ettiğim gibi 20 iş gününüz henüz dolmamıştır dendi. Gün içersinde thh' ne başvuru yapacağım. Gelişmelerden haberdar ederim. Bu konuda merakı olan takip edebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.