Şimdi Ara

Vatan bilgisaya. calisma sartlari nasil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
4.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar is arayisi icindeyim. Vatan bilgisayar teknik servise basvurdum. Muhtemelen cagiracaklar. Teknik servis calisma sartlari nasil maas yemek yol gibi sartlarini bilen varmi. Tatil ve mesai saatleri nasi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar nasip kismetmis 2dk once cevizlibag vatan comp. Ebru hanim aradi gorusmeye cagiriyorlar

• Fake Agent

• geçmişte bir kaç arkadaş çalıştı. şu an maaşı bilmiyorum ama 1000 lira civarıdır. satıştakiler maaş + prim. 2 vardiya var birinde sabah 9 da gidiliyodu sanırım, çıkışı unuttum. diğer vardiya öğlen gidilip, akşam 10'da bitiyo. hafta arası 1 gün tatil, hafta sonu tatil yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Fake Agent

Sirf mesaj sayisi kasmak icin bu mesaji yazdigini dusunuyorum. Arkadaslar pazartesi saat 12 de gorusmeye cagirdilar teknik servis hakkinda bilgisi olan yokmu calisan falan. suan bir iste calisiyorum. Memnun degilim sartlarindan. Vatanin sartlari daha iyidir diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

quote:

Fake Agent

Sirf mesaj sayisi kasmak icin bu mesaji yazdigini dusunuyorum. Arkadaslar pazartesi saat 12 de gorusmeye cagirdilar teknik servis hakkinda bilgisi olan yokmu calisan falan. suan bir iste calisiyorum. Memnun degilim sartlarindan. Vatanin sartlari daha iyidir diye dusunuyorum

Hacı pm ye gelsene, bende geçenlerde gittim görüşmeye, anlatayım durumu.
  • O gün kolu olmayan bi adam vardı cevizlibağ vatanda çalışıyodu cayır cayır. İyidir şartları bence.
  • Hocam. Asiri beklentim yok, kpss atamasi bekliyorum olana kadar calismaliyim. 1200 civari maas yol yemek sigorta verse yeter :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

quote:

quote:

Fake Agent

bize de anlat moruk öğrenciye uygun mudur part time vs ?

• quote:

Orijinalden alıntı: batu44

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

quote:

quote:

Fake Agent

bize de anlat moruk öğrenciye uygun mudur part time vs ?

parttime i bilmiyorum. 12 saate yakin calistirip asgari ucretin biraz ustunu veriyorlar yol yok sadece yemek var.

• Arkadaslar gorusme olumlu gecti astoria ya yonendirdiler. Suan astoradayim maas konuscaz. Calisma saati 10:00-19:00 ve 13:00-22:00 iki vardiya hafta bir gun 10:00-22:00 calisiyormusuz

• TAKİP.

işim var ama merak ettim şartları
  • Ergin. kullanıcısına yanıt
    Maaş kaç? Haftada 5x9 + 1x10 = 55 saat çalışacaksın. Ama teknik servis olduğu için oturursun paso zaman geçer diye tahmin ediyorum ne de olsa arka plan. Salonda falan olsan neyse.

Ben de 7,5 saat ayakta çalışıyorum ben ayakta durmaktan ölüyorum. Ama vatanda değil, simit sarayı.
  • Biri poturu çağırsın

• quote:

Arkadaslar gorusme olumlu gecti astoria ya yonendirdiler. Suan astoradayim maas konuscaz. Calisma saati 10:00-19:00 ve 13:00-22:00 iki vardiya hafta bir gun 10:00-22:00 calisiyormusuz

Takipteyiz bir şey yazacağın zaman alıntılarsan beni iyi olur :)
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Simit sarayina kadar okudum sonra bi surfer rosadir dedim yanilmamisim :D

• ENİGMA. E kullanıcısına yanıt

• Hacı sen çalışmıştın adama anlatıver.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slobodno

quote:

Arkadaslar gorusme olumlu gecti astoria ya yonendirdiler. Suan astoradayim maas konuscaz. Calisma saati 10:00-19:00 ve 13:00-22:00 iki vardiya hafta bir gun 10:00-22:00 calisiyormusuz

Takipteyiz bir şey yazacağın zaman alıntılarsan beni iyi olur :)

Hocam mudurle gorustum. 2+1 calisiyorlarmis. Guler yuzlu biriydi. Mulakat guzel gecti. Puan verecekmis ona gore sizi arayacak arkadaslar maas ve diger seyler icin dedi. Beklemedeyim

• Maas 1009 lira yol yemek toplam icinde yemek oradan yiyosun kucuk yerse disardan yiyosun ticket var yol vermiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.