Şimdi Ara

VATAN %25 İNDİRİM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
19.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün vatandan kampanyanın ilk başladığı saatlerde P42GW20E plazma tv aldım akşam ise toshiba harici disk aldım.. plazmanın satış sözleşmesinde 75 tl üzeri kargo bedava yazıyor ama 2. siparişimde 5000 tl üzeri kargo bedava yazıyor.. demekki kargo limiti önce 75di sonradan 5000 olarak değiştirdiler kargo ödemeyenlerde değişimden önce alanlar muhtemelen.. bu arada bi önceki %25 kampanyasından ekran kartı almıştım onada kargo almamışlardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

40C650 siparişi verdim. Ankaradayım umarım çok kargo ücreti çıkarmazlar. Ölü piksel olayı olursa nasıl bir yol izlememiz gerekir? Ayrıca Tv yi servisi mi gelip kuracak?

yardımlarınızı bekliyorum
  • dün sabah 9 gibi 2 adet tel. Sipariş verdim. Biraz önce geldi. Kargo parası yok.denizli.
  • yanlız bazı ürünler indirim zamanı stokta olmuyor, ne tesadüf! indirim bittiğinde stokta görünüyor.
    örnek olarak benim takip ettiğim razer lycosa ve deathadder v2
  • quote:

quote:

40C650 siparişi verdim. Ankaradayım umarım çok kargo ücreti çıkarmazlar. Ölü piksel olayı olursa nasıl bir yol izlememiz gerekir? Ayrıca Tv yi servisi mi gelip kuracak?

Kutuyu servise açtırıp servise kurulum yaptırısanız daha iyi olur. Eğer piksel sorunu vs. sorun çıkarsa netten yapılan alışverişlerde 1 hafta içinde iade hakkı var. İade hakkınızı ürünü kargo ile geri göndererek ya da herhangi bir Vatan mağazasına elden tiade ederek/yenisi ile değiştirerek kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

quote:

Kutuyu servise açtırıp servise kurulum yaptırısanız daha iyi olur. Eğer piksel sorunu vs. sorun çıkarsa netten yapılan alışverişlerde 1 hafta içinde iade hakkı var. İade hakkınızı ürünü kargo ile geri göndererek ya da herhangi bir Vatan mağazasına elden tiade ederek/yenisi ile değiştirerek kullanabilirsiniz.

Anladım teşekkür ederim. En iyisi servisin kurması her ihtimale karşı.

Bu konuda bi sorum daha olacak diyelim ki kargo geldi teslim aldım. Tv yi kurması için servisi benim mi çağırmam gerek? Bu işleme ek ücret alırlar mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim. En iyisi servisin kurması her ihtimale karşı.

Bu konuda bi sorum daha olacak diyelim ki kargo geldi teslim aldım. Tv yi kurması için servisi benim mi çağırmam gerek? Bu işleme ek ücret alırlar mı?

servis gelecek, kurulumu yapacak, test vs edip garanti belgesini imzalayacak. para almıyor olmaları lazım.

• quote:

quote:

lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın arkadaşlar.
    Bilmediğiniz konuda fikir yürüterek yalnış bilgi veriyorsunuz.
    Ölü piksel çıkması durumunda değişim şartları sitenin tüketici hkları kısmında belirtilmiştir. 1-5 adet pikselde gei almazlar sadece bu piksellerin yanyana veya rahatsız edici şekilde ekranda bulunmsı gerek.
    Yapacagınız kontrolde dediğim gibi az sayıda ve kıyıda köşede denk gelirse ve yine de iade etmek isterseniz hiçbir açıklama yapmadan iade hakkımı kullanmak istiyorum diyerek iade edin.
    Ben aralık ayında kampanya ile aldım bir ölü piksel çıktı ama iade etmedim.

• kampanya ne zaman bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

quote:

Ölü piksel çıkması durumunda değişim şartları sitenin tüketici hkları kısmında belirtilmiştir. 1-5 adet pikselde gei almazlar sadece bu piksellerin yanyana veya rahatsız edici şekilde ekranda bulunmsı gerek.
    Yapacagınız kontrolde dediğim gibi az sayıda ve kıyıda köşede denk gelirse ve yine de iade etmek isterseniz hiçbir açıklama yapmadan iade hakkımı kullanmak istiyorum diyerek iade edin.

hocam bence o mesajı ölü pikseli bahane edip iade edin demek için yazmamış, netten aldığınız için 1 hafta iade hakkınız var onu kullanarak iade edin demiş.

alıntıyı da yanlış yapmışsın

• Kargo ücreti ödenmemiş genelde. Şimdi benim aldığım ufacık bir telefona kargo parası isterlerse çok pis söverim.
  • peki o zaman net'den alın bir lcd ve firmaya bir ölü pikseli var iade etmek istiyorum diye beyan edin ne olacak görelim.
    Mobil bağlandığım için koyamıyorum forumda bu konuda çok mesaj var aratırsanız göreceksiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Yukarıda farklı bir şey söylenmedi zaten...

Piksel sorunu vs. aklınıza iğne ucu kadar takılan küçücük bir sorunda dahi hiç bir gerekçe belirtme mecburiyeti olmaksızın ürünü internetten aldığınız için iade hakkınız mevcut. Sorgusuz sualsiz iade hakkı sadece internetten alınan ürünler için mevcuttur, mağazadan alınan ürünlerde bu hak yoktur. Eğer ürün mağazadan alınmışsa işte o zaman o dediğiniz iade şartları ve prosedürleri devreye girer.

• quote:

peki o zaman net'den alın bir lcd ve firmaya bir ölü pikseli var iade etmek istiyorum diye beyan edin ne olacak görelim.
    Mobil bağlandığım için koyamıyorum forumda bu konuda çok mesaj var aratırsanız göreceksiniz.

Hakkını aramayı bilmiyorsan herkesi de öyle zannetme.

Söylenecek cümle çok basit. Bu üründe piksel sorunu olduğu için beğenmedim, 4077 sayılı kanunun mesafeli satışlar maddesi gereğince 1 haftalık yasal süre içinde sorgusuz sualsiz ürünü iade hakkımı kullanmak istiyorum... Bu kadar basit.. İstersen piksel sorunundan bahset iade et, istersen bahsetmeden iade et. Tek şart 1 hafta içinde iade etmen ve ürüne fiziksel zarar vermememndir. Eğer firma ürünü iade almaya yanaşmıyorsa onun da yeri burası değil, Tüketici Kanunu bilgilendirme üst konu başlığı var, ordan sorun yardımcı olalım.

Yazılanları tam okumadan fikir sahibi olup yanlış yorumlamayalım.

Düzeltme:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arama_Botu -- 16 Nisan 2011; 16:20:46 >

• neyse mobilden mesaj yazmak işkence benim için daha fazla uzatmayacağım alana hayırlı olsun çok güzel bir lcd tavsiye ederim. Hatta bugün teknosaba 1430 dpgibi fiyata satılıyor diyorlar alınmalı.
  • Samsung 40c650 alasım var benimde. Fiyatı baya iyi. Kart bulmam lazım ama. Acaba 23 Nisan yüzde 30 indirim konusu gerçek mi yoksa efsane mi? Gerçi kartım olsa şu an alırım tv'yi de. Alan arkadaşlar adına sevindim. İyi günlerde kullanın...
  • Beyler saar 14:30 da bir sipariş verdim Harddisk bana 10 gün içinde kargolanacağı söylendi kampanyalı ürün olduğu için :S

Ben iptalini isteyeceğim. OZAMANDA 10 gün içinde para kartınıza geri yansır diyor ! :S bu ne bicim bişey ya
  • Neden WORLDCARDA %25 indirim yazılmıyor. kek gibi girip bakıyoruz.
  • 23 nisanda bence %23 world puan yüklemesi olur. geçen sene öyleydi galiba. yada 2 katı değerli world puan mı yapmışlardı neydi

quote:

Orijinalden alıntı: west

Beyler saar 14:30 da bir sipariş verdim Harddisk bana 10 gün içinde kargolanacağı söylendi kampanyalı ürün olduğu için :S

Ben iptalini isteyeceğim. OZAMANDA 10 gün içinde para kartınıza geri yansır diyor ! :S bu ne bicim bişey ya

yahu onlar standart laflar, ha olduğu da oluyor da.
    ben de dün 1 gibi aldım, 3 te kargoya verdiler.
  • çünkü artık herkesin vört kart sahibi oldugu varsayılıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.