Şimdi Ara

VATAN %25 İNDİRİM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
19.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

En son % 25 de kendimi tutmuştum.

Şimdi yine tutuyorum ve 40C650 yi almıyorum.

Bitti. Nokta.

Kendimi tutmaya çalışıyorum bende.Aslında fiyat çok uygun ama ihtiyacım olup olmadığına karar veremedim.
  • Dün Vatan Notebook'a gittim istediğim model ellerinde var mı diye yoktu. Notebooklardaki indirim pazar akşamına kadar devam edecek dediler (diğer ürünlerdeki indirimleri bilemiyorum). İstediğim model ellerinde yoktu, ödemesini yaparsam herhangi bir mağazadan getirtebileceklerini söylediler ama teşhir ürünü gelme olasılığına karşı sipariş vermedim. Küçük bir notebook bakıyorum ve uzun süredir de fiyatını takip ediyordum, ciddi anlamda uygun bir fiyatı var fakat stoklar tükenmiş.. İndirim bitene kadar stokları takip ediyorum belki şansa gelir.. Yada olmazsa bir başka %25 indirimine kadar takibe devam.. Ne olsa acelem yok

caver objektifte satsalar böyle indirimli ne güzel olurdu

• 40c650 stoka girmiş. önce vatanı aradım kargo sizin dedı. upsi aradım 40tlden asagı olmaz dedı. ne anladım bu ındırımden :(

not:ist içi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkel -- 16 Nisan 2011; 13:41:43 >
  • arkadaşlar internet mağazamıza özel laflarına aldanmayın, gidin ısrarla tepkili bir şekilde isteyin istediğinizi alın, ben daha önce öyle yapmıştım...
    çalışan adama yöneticileriniz neden böyle yapıyor biliyormusunuz-- yooo hayır dedi, bende ne olacak insanları tamemen internete yönlendirip ne kadar az eleman çalıştırabilirim diye düşünmelerinden dedim bana hak verdi ve yardımcı oldu. bakarak alın lcd olaylarında ölü piksel çıkar canınız sıkılır sonra...
  • 40C650 siparişi verdim. Ankaradayım umarım çok kargo ücreti çıkarmazlar. Ölü piksel olayı olursa nasıl bir yol izlememiz gerekir? Ayrıca Tv yi servisi mi gelip kuracak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

40c650 stoka girmiş. önce vatanı aradım kargo sizin dedı. upsi aradım 40tlden asagı olmaz dedı. ne anladım bu ındırımden :(

acaba e72 de girer mi tekrar stoka?

• quote:

40c650 stoka girmiş. önce vatanı aradım kargo sizin dedı. upsi aradım 40tlden asagı olmaz dedı. ne anladım bu ındırımden :(

vatan'ın ciddi olarak indirimli yolladığı kargoyu bireysel kullanıcı olarak ups'e sorup
    yorum mu yapıyorsunuz? Gerçekten çok mantıklı
  • Takip ettiğim ürünlerde indirim olduğunu gördüm şahsen. Phenom2 x4 kovalıyorum epeydir , 230 lira olan şu an ki fiyatı görmedim hiç daha önce.
  • quote:

Geçenki %25 indirimde yanlış hatırlamıyorsam 12-13 TL gibi bir rakam ödemişti arkadaşlar LCD TV için. Eğer 40-50 tl bir kargo çıkarsa ürünü teslim almadan iade hakkınız var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Dün Vatan Notebook'a gittim istediğim model ellerinde var mı diye yoktu. Notebooklardaki indirim pazar akşamına kadar devam edecek dediler (diğer ürünlerdeki indirimleri bilemiyorum). İstediğim model ellerinde yoktu, ödemesini yaparsam herhangi bir mağazadan getirtebileceklerini söylediler ama teşhir ürünü gelme olasılığına karşı sipariş vermedim. Küçük bir notebook bakıyorum ve uzun süredir de fiyatını takip ediyordum, ciddi anlamda uygun bir fiyatı var fakat stoklar tükenmiş.. İndirim bitene kadar stokları takip ediyorum belki şansa gelir.. Yada olmazsa bir başka %25 indirimine kadar takibe devam.. Ne olsa acelem yok

caver objektifte satsalar böyle indirimli ne güzel olurdu

altın gibi yükseliyor wallahi,,,, nerdeeee

• quote:

Orijinalden alıntı: M3 GTS

quote:

vatan'ın ciddi olarak indirimli yolladığı kargoyu bireysel kullanıcı olarak ups'e sorup
    yorum mu yapıyorsunuz? Gerçekten çok mantıklı

istanbuldan urfaya 40c650 13Tl kargo parası ile geldi nasıl bu kargo fiyatlarını bulup kendinizi korkutuyorsunuz anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: caver

LG Optimus One P503 470tl iyi fiyat...

LG nin hediyesi olan araç tutucuyu vermiyorlar mesaj attım yanında herhangi bir hediye yokmuş
  • SEAGATE 2.5" 500GB FreeAgent® GoFlex™ USB3.0 / USB2.0 Siyah Taşınabilir Disk 1
    Ödeme Tipi Alışveriş Tutarı
    Kredi Kartı Tek Ödeme ile KDV Bizden 138,16 TL

patlattım bi tane disk aldım gitti nette arastırdım ucuzu yok.
  • Dün siparişini verdiğim 3 TB usb 3.0 western digital 20 dk önce geldi, kargo parası da almadılar.

quote:

Orijinalden alıntı: biologist

quote:

LG nin hediyesi olan araç tutucuyu vermiyorlar mesaj attım yanında herhangi bir hediye yokmuş

dünkü konuda bir arkadaş almış, sipariş detaylarında gözüküyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Dün siparişini verdiğim 3 TB usb 3.0 western digital 20 dk önce geldi, kargo parası da almadılar.

quote:

quote:

bende o dıskten dusunuyorum, ıcınden hangı dısk cıktı?

modem numarasını yazabılrmısın?

• 40c650 şaka gibi fiyAT eğer mağazadanda aynı fiyata almayı başarırsanız çok daha güzel olur tabi. ulan ne bahtsızım ya fiyatın düşmesini bekledim hep ama kart limitim yetersiz yapı kredi limit artırımı içinde çok yokuşa sürüyor işi napıcam bilmiyorum. ulan vatan nolurdu her karta tek çekim olsaydı şu fiyat. neyse alan şanslı kişiler hayırlı günlerde kullanın nediyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

quote:

Dün siparişini verdiğim 3 TB usb 3.0 western digital 20 dk önce geldi, kargo parası da almadılar.

quote:

quote:

bende o dıskten dusunuyorum, ıcınden hangı dısk cıktı?

modem numarasını yazabılrmısın?

valla hocam şirketten bir arkadaşa aldık, kutusunu açmadan teslim etmem gerekiyor, kutu üzerindeki numara da işini görmez sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 16 Nisan 2011; 15:06:08 >

• quote:

quote:

quote:

dünkü konuda da yazmıştım sipariş veren arkadaş sipariş detaylarını eklemişti ama dediğim gibi mesaj attım hediye yok diye cevap yazdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biologist -- 16 Nisan 2011; 15:08:13 >

• quote:

dünkü konuda da yazmıştım sipariş veren arkadaş sipariş detaylarını eklemişti ama dediğim gibi mesaj attım hediye yok diye cevap yazdılar.

dün ürün sayfasının altında beraberinde bu ürünleri de alırsanız şu fiyata gelir tarzı bi menü de vardı, orda araç tutucusunu ekleyebiliyodunuz. bugun çıkarmışlar ve LG P503 HEDİYESİ CAR HOLDER FİYATA DAHİL DEĞİL yazısı eklemişler sanırım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.