Şimdi Ara

VATAN %25 İNDİRİM (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
19.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b|@ckc|oud

bu worldcard fiyatları aynı zamanda nakit değil mi, minimum yazan fiyat a nakit alabiliyoruz yani?

hayır sadece internet üzerinden, world kart ile yapılan alışverişlerde %25 indirim geçerli.
  • quote:

bu worldcard fiyatları aynı zamanda nakit değil mi, minimum yazan fiyat a nakit alabiliyoruz yani?

alamazsın worlde 6 taksit le internetten o fiyata alabilrsin kampanya bu şekilde....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 17 Nisan 2011; 19:01:58 >
  • vatanda paran geçmez, worldcardın kadar konuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan
    Sıfır ürünün paketini açıp da ben bunu beğenmedim iade etmek istiyorum.. Yok öyle bir dünya :)

cayma hakkı diye bi durum var ama ürün açılmalı mı açılmamalı mı onu hatırlayamadım şimdi :)

Ürünü açıp kullansan dahi iade edebilirisn 7 iş günü içinde..

Ben vatandan defalarca bu şekilde iade yaptım. Aldım, kullandım ve beğenmedim iade ettim.

Vay arkadaş yaa, demek ki bize arkadaş kazığı atmışlar biz de güvendiğimiz arkadaş bildiğimiz büyük firmalarda çalışan insanların oyununa gelmişiz. Herkes de böyle diyor, iade ettim diyor. Sizlerden özür dilerim arkadaşlar, benim başıma 2 kere bu şekilde bundan 3-4 sene önce olay gelmişti iade edememiştim. Gerçi ikisi de elden alımdı ama ben kutuyu..vs açıp dokunarak inceleyerek almamıştım. Kanunda yazıyor mu mesafeli alışverişlerde iade alınır yoksa alınmaz diye
  • quote:

Alamıyosun hocam. Nakit fiyatı 6taksitden daha pahalı çıkıyo.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

quote:

bugün en ucuzundan işimi görsün diye sıfır telefon alacağım özellik önemli değil.. Vatan uygun mudur acaba, ya da mediamrkt electroworld vs bilen var mı.. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_e1150_silver-e1150-cep-telefonu-%28titanium-silver%29/productdetails.aspx?I_ID=52233 al bunu.

bu tellefon mu nokia 1280 mi acaba?

1280 renksiz ve ms-dos ekranı gibi samsung iyi bu fiyata
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bugün en ucuzundan işimi görsün diye sıfır telefon alacağım özellik önemli değil.. Vatan uygun mudur acaba, ya da mediamrkt electroworld vs bilen var mı.. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_e1150_silver-e1150-cep-telefonu-%28titanium-silver%29/productdetails.aspx?I_ID=52233 al bunu.

bu tellefon mu nokia 1280 mi acaba?

1280 renksiz ve ms-dos ekranı gibi samsung iyi bu fiyata

1280 sorunlu sanırsam. Nokia 1616 mi birşey var 102 tl miydi onu al vatandan
  • Arkadaşlar VATAN %25 NOTEBOOK indirimi bu indirimden farklı bir indirim peki notebook indirimi ne zaman bitiyor bilen var mı ?
  • Bu Vatan indirimi değil WorldCard indirimi. Benim hiç kredi kartım olmadı ve hayatımın geri kalanında da edinmeyi düşünmüyorum. EFT yapıp parasını peşin ödemenin bir anlamı kalmıyor, illa ki WorldCard.. Bir ara Finansbank'ın kartına takmışlardı...
    Alın böyle indirimi başınıza çalın..
  • Finansbanka ne kadat indirim yapılırsa yapılsın o banka iflah olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverWolf

Bu Vatan indirimi değil WorldCard indirimi. Benim hiç kredi kartım olmadı ve hayatımın geri kalanında da edinmeyi düşünmüyorum. EFT yapıp parasını peşin ödemenin bir anlamı kalmıyor, illa ki WorldCard.. Bir ara Finansbank'ın kartına takmışlardı...

Yaş kaç?
  • Arkadaslar ben de 40c650 siparişi vermeyi düşünüyorum ancak sq panel olmasını istiyorum. Yakın zamanda vatan dan bu tv den alan varsa panelinin ne çıktığını söyleyebilir mi? Son olarak c650 nin kutusunda panelin ne olduguna dair bir numara yazıyor mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Bu Vatan indirimi değil WorldCard indirimi. Benim hiç kredi kartım olmadı ve hayatımın geri kalanında da edinmeyi düşünmüyorum. EFT yapıp parasını peşin ödemenin bir anlamı kalmıyor, illa ki WorldCard.. Bir ara Finansbank'ın kartına takmışlardı...

Yaş kaç?

Sen ne zaman insanların düşüncelerine saygı göstermeye başlayacaksın merak ediyorum. Üstelik yorumlarından gördüğüm kadarıyla evli ve çocuk babası bir insansın. O arkadaşın yorumu ile aynı fikirde olan benim babamdır da mesela. 55 Yaşındadır kendisi, neden yaşı sorduğunu öğrenebilir miyim ?

Bu arada Finansbank tartışmasına dönmesin arkadaşlar, eskiden Card Finans vardı bende sms gelirdi bankadan kampanyaları haber vermek için, her gelen sms'in kontörü de benden düşüyordu. İtiraz ettiğimde sözleşmede böyle yazıyor siz de imzalamışsınız diye sıyrıldılar aradan. Okumadan sözleşmeye imza attığımız için böyle oluyor işte, ben de Turkcell i arayıp Finansbank'tan gelen sms leri bloke ettirmiştim de öyle kurtuldum. Sonra da kartı iptal ettirdim. Neyse.. Finansbank muhabbetine hiç dönmesin konu dışına çıkarız
  • ya iyice arada kaldım z5500 mü alsam ucuzlarsa, yeni çıkacak z906 yı mı beklesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirhem

Arkadaşlar VATAN %25 NOTEBOOK indirimi bu indirimden farklı bir indirim peki notebook indirimi ne zaman bitiyor bilen var mı ?

17 nisan yani bugün son gün..

Ayrıca Notebook almayı düşünen arkadaşlara, daha uzun batarya süresine sahip TimelineX AS4820TG .. gönül rahatlığı ile önerebilirim _kullanıma bağlı olarak 8 saate varan kullanım olanağı sunmaktadır, ve de fiyatı vatanbilgisayar da, çok çook uygun

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-as4820tg-484g50mnks-as4820tg-core-i5-480m-2.66ghz-4gb-ddr3-500gb-14.1-dvdrw-1024mb-hd5650-cm-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=53843
  • http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wd20ears-3.5-2tb-caviar-green-sata-2.0-64mb-cache-intellipower-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=44503

şu hdd yi aldım.hangisi hızlı acaba. wd mi,imzamdaki samsungmu ? ona göre windows onda dursun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talaria -- 17 Nisan 2011; 21:14:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talaria

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wd20ears-3.5-2tb-caviar-green-sata-2.0-64mb-cache-intellipower-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=44503

şu hdd yi aldım.hangisi hızlı acaba. wd mi,imzamdaki samsungmu ? ona göre windows onda dursun..

5400 rpm olduğu için depolama amacıyla kullanın bence. Hız ve performans beklemek hata olur. Bu arada ben de bundan 2 adet aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cano93

ya iyice arada kaldım z5500 mü alsam ucuzlarsa, yeni çıkacak z906 yı mı beklesem

Bundan daha ucuza bulabileceğini zannetmiyorum. İhtiyacın varsa al.
    Benim 1 adet var bu fiyattan görünce şeytan "Diğer odaya da al" dedirtiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Yaş kaç?

Sen ne zaman insanların düşüncelerine saygı göstermeye başlayacaksın merak ediyorum. Üstelik yorumlarından gördüğüm kadarıyla evli ve çocuk babası bir insansın. O arkadaşın yorumu ile aynı fikirde olan benim babamdır da mesela. 55 Yaşındadır kendisi, neden yaşı sorduğunu öğrenebilir miyim ?

Bu arada Finansbank tartışmasına dönmesin arkadaşlar, eskiden Card Finans vardı bende sms gelirdi bankadan kampanyaları haber vermek için, her gelen sms'in kontörü de benden düşüyordu. İtiraz ettiğimde sözleşmede böyle yazıyor siz de imzalamışsınız diye sıyrıldılar aradan. Okumadan sözleşmeye imza attığımız için böyle oluyor işte, ben de Turkcell i arayıp Finansbank'tan gelen sms leri bloke ettirmiştim de öyle kurtuldum. Sonra da kartı iptal ettirdim. Neyse.. Finansbank muhabbetine hiç dönmesin konu dışına çıkarız

Ben de 20 li yaşların başında öyle düşünürdüm hattam kredi kartım olduğu halde kullanmaya gerek kalmazdı. Senin de benzer yaşta daha hayatın başında olduğunu düşündüm. Ama sanırım sen 10 lu yaşları henüz bitirememişsin.
    Cevap için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.