Şimdi Ara

Vatan %12 indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
5.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: procaptain

şansınıza küsün yarın % 25 indirim varmış :)

ne zamana kadar olduğunu yazmamışlar...bir günlük mü acaba

Bu arada %25 ten fazla indirim yapmaz bunlar...alacaksak şimdi alalım yani
    sevgililer gününü bekliyorduk da %25 indirim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 31 Ocak 2011; 4:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

evet bir günlük.%25 indirimlerin tümü 1 gün oldu şuana kadar
    %25 den fazla olmaz :D sevgililer günü için bende bekliyordum bugün oldu bir daha olmaz sanırım.
    Çünkü indirimi dolar kurunun yükselişinden faydalanarak yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 31 Ocak 2011; 5:12:50 >

• http://www.vatanbilgisayar.com/philips-221el2sb62-21.5-221el2sb62-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=51759

22" led monitör fullhd ve philips 285 TL

bi acayiplik mi var acaba
    alsam mı bi tane
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

evet bir günlük.%25 indirimlerin tümü 1 gün oldu şuana kadar
    %25 den fazla olmaz :D sevgililer günü için bende bekliyordum bugün oldu bir daha olmaz sanırım.
    Çünkü indirimi dolar kurunun yükselişinden faydalanarak yaptılar

Evet aynen Overclock gibi %25'lik indirimler bir günden fazla stabil olamıyor ama %8'lik indirimler hergün stabil

• Bi sistem kurduk arkadaşa... en az 150 lira karda düne göre ...
    257 liraya 22" fullhd lcd aldık ....dört ayak üstüne düştü arkadaş...son kalanı aldık çünkü

işin garip tarafı, internette %25 indirimli denen fiyatlardan daha ucuza geldi hesap... nette %25 indirimli 69 lira olan kasayı mesela 58 liradan aldık
  • %12 falan geciyor TV lere baktım ama coğu ürün piyasayla aynı fiyat, hatta kimi ürünler bu indirime rağmen piyasadan pahalı, birde $ da coştu bu sıra bişi tüketilicek dönem değil gibi görünüyor
  • %25 idi ilk gün sonra %20 oldu şimdi de %12 hadi bakalım
  • 40c650 modeli 1500 tl nin altında bir fiyat ve worl de ozel 6 taksit bence çok iyiydi kaçırdığıma yanıyorum. bu modeli arıyorum ama bu fiyata tekrar bulamıycam sanırım
  • Arkadaşlar sevgililer gününe %25 indirim olurmu. Nokia C7'i 710TLye kaçırdık ya. İndirimden bittikten sonra haberim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

Arkadaşlar sevgililer gününe %25 indirim olurmu. Nokia C7'i 710TLye kaçırdık ya. İndirimden bittikten sonra haberim oldu

Doları takip edin, dolar hızlı yükseldiğinde bundan faydalanıp indirim yapıyorlar.
  • şans eseri bilgisayara parça alacağım gün denk geldi bu indirim bana

adana mağazası tıklım tıklımdı öğlen 3 gibi gittiğimde

çok daha kalabalık olacak akşama diyordu

300 liradan hesaplayıp 264 lira ödeyince ayrı bir seviniyor insan tabi
  • bu indirim bitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertacOnal

bu indirim bitti mi ?

evet %12 geçen hafta sonuna özeldi.
    %25 indirim de pazartesi gününe özeldi hepsi bitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 3 Şubat 2011; 3:03:33 >
  • Şimdi sevgililer günü indirimi bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecekusu35

Şimdi sevgililer günü indirimi bekliyoruz..

%25 olur inşallah.
  • arkadaşlar, ben bu %25 indirim sırasında web sitelerinden alışveriş yapıp ürün aldım. şimdi beni arayıp kartımın son dört rakamını soruyorlar teyit amacıyla. Daha önce webden bir çok yerden alışveriş yaptım hiç böyle bir şeye rastlamadım. güvenli midir bu işlem merak ediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: promilius

arkadaşlar, ben bu %25 indirim sırasında web sitelerinden alışveriş yapıp ürün aldım. şimdi beni arayıp kartımın son dört rakamını soruyorlar teyit amacıyla. Daha önce webden bir çok yerden alışveriş yaptım hiç böyle bir şeye rastlamadım. güvenli midir bu işlem merak ediyorum?

Böyle birşey yaptıklarını hiç duymadım,dikkatli olmakta fayda var.Vatan bilgisayarı siz sitesinde yazan telefonla arayıp sorun böyle birşey var mı diye.
    Tamamını ve arkadaki 3 haneli güvenlik numarasını sormuyorlarsa(ki kimseye söylemeyin) güvenli denilebilir.
    Kartınızın numarasının son 4 hanesiyle birşey yapamazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 3 Şubat 2011; 15:56:12 >
  • quote:

arkadaşlar, ben bu %25 indirim sırasında web sitelerinden alışveriş yapıp ürün aldım. şimdi beni arayıp kartımın son dört rakamını soruyorlar teyit amacıyla. Daha önce webden bir çok yerden alışveriş yaptım hiç böyle bir şeye rastlamadım. güvenli midir bu işlem merak ediyorum?

Yüksek miktarda harcama yapıldığında, kredi kartındaki isim ile sipariş esnasında girdiğiniz isim farklı olduğunda, alışveriş sırasında 3D güvenlik özelliği kullanılmadığında ve benzeri durumlarda müşteriye geri dönülerek onay istenebiliyor bazen.Bu sistemi vatanbilgisayarda uygulamaktadır.
    Kartınızın son 4 hanesini söylemekle kimse bir şey yapamaz, güvenlidir yani.Ama yinede endişeleri gidermek için vatanbilgisayarı siz arayarak onay işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 4 Şubat 2011; 2:07:52 >

• quote:

Kayıt olduğunuz bilgileriniz ile kredi kartı üzerinde yazan ad farklı ise bunu yapabilirler.Yani adınız Ahmet,alış verişte kullandığınız kart sahibi mehmet ise bunu yapabiliyolar.Ayrıca meblağ yüksekse de yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 4 Şubat 2011; 2:10:33 >
  • Vatan bilgisayar %25 indirim yaptiginda veya gunun firsati dediginde kargo ucretini sizden aliyor. sayfada ucretsiz kargo yazarken anlasma metninin icerisinde kargo kelimesini arayip bulusaniz ortalarda bir yerde bunu yazmis oluyor.. bunu goze alarak alisverisinizi yapiniz. ben son %25 indirimden tv karti aldim 118 liralik kart 96 liraya indi.. ancak 5,50 tl de ups kargoya odedim. urun kocaman bir kutuda geldi. saygilarimla..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.