Şimdi Ara

Vasıfsızlar yine azdı Beşiktaş belediyesi grevde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vasıfsız diye hakaret edemezsin haddini bil Almanya'da bunu desen hapse girersin bu ülkenin vatandaşına insan gibi yaşam hakkı vermek zorundasın Almanya bunu yapıyor şimdi onlar mı seni kıskanıyor ne biçim insanlarsiniz bilmiyorum ki size kafa kesen mülteci işçi lazım kafası atınca sizi keser hemde ucuza çalışır ne diyeyim defolun gidin ya emek sömürücü leri zaten bu ülkeye ait değilim rahatımda yerinde siz düşünün bu halk da oy verdiği için az değil hak.ediyorlar yani neyse Almanya'dan sevgiler le gideyim de köpeğime günlük etini vereyim et ucuz hayvanımi et ile besliyorum Türkiye'de insanlar et alamıyor aradaki fark anlayana hadi eyvallah .
    Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    Bay Muhalefet demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör

Ben bilgisayar mühendisiyim. Şuan almanyaya göre ortalama 4-5 bin euro para almam lazım. Gideyimde şirket sahibine söyleyim 36 bin lira maaş istiyorum şeklinde. Senin mantığınla bu şekilde hareket etmem lazım?

• Oldu çöp toplayana 6000 lira verelim
  • ne yapılacağı net belli iş akdini feshedeceksin hemen. ikinci gün asgari ücretten ilan açacaksın kapının önünde kuyruk olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf_Hitler -- 6 Mart 2021; 18:53:20 >
  • Vasıfsız diye hakaret edemezsin haddini bil Almanya'da bunu desen hapse girersin bu ülkenin vatandaşına insan gibi yaşam hakkı vermek zorundasın Almanya bunu yapıyor şimdi onlar mı seni kıskanıyor ne biçim insanlarsiniz bilmiyorum ki size kafa kesen mülteci işçi lazım kafası atınca sizi keser hemde ucuza çalışır ne diyeyim defolun gidin ya emek sömürücü leri zaten bu ülkeye ait değilim rahatımda yerinde siz düşünün bu halk da oy verdiği için az değil hak.ediyorlar yani neyse Almanya'dan sevgiler le gideyim de köpeğime günlük etini vereyim et ucuz hayvanımi et ile besliyorum Türkiye'de insanlar et alamıyor aradaki fark anlayana hadi eyvallah .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLiberator

Oldu çöp toplayana 6000 lira verelim

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Muhalefet -- 7 Haziran 2021; 2:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

ne yapılacağı net belli iş akdini feshedeceksin hemen. ikinci gün asgari ücretten ilan açacaksın kapının önünde kuyruk olur

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Muhalefet -- 7 Haziran 2021; 2:23:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

.

Alıntıları Göster

Ben bilgisayar mühendisiyim. Şuan almanyaya göre ortalama 4-5 bin euro para almam lazım. Gideyimde şirket sahibine söyleyim 36 bin lira maaş istiyorum şeklinde. Senin mantığınla bu şekilde hareket etmem lazım?

• Konu sahibinin vasfı nedir acaba merak ettim şimdi.

• Bu konuyu ben açmıştım birden neden popülerleşti anlamadım

• Bu ülke Almanya değil geliseceksek herkes işini bilmeli kaynağımızı ihracat yapana üretene ülkeye bir şey sağlayan vericez
  • Vasıfsız olanlar işçiler değil işin kendisi. Herkesin yapabileceği teknik ve mesleki bilgi gerektirmeyen bir iş. SJW lik yapmanın lüzumu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Vasıfsız olanlar işçiler değil işin kendisi. Herkesin yapabileceği teknik ve mesleki bilgi gerektirmeyen bir iş. SJW lik yapmanın lüzumu yok.

Türkiyenin asıl sorunu SJWlerdir. CHPye oy vermeyeceğim bir daha bu yüzden

• Vasıfsız dediğin adamlar bir olup greve gidebiliyor siz ne yapabiliyorsunuz anca internette ağlayın durun. siz ağlayınca bir şey değişmeyecek cesaretin varsa, memnun olmadığın şeyler varsa çık sen de greve bakalım hodri meydan

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Alıntıları Göster

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Muhalefet -- 7 Haziran 2021; 2:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Vasıfsız olanlar işçiler değil işin kendisi. Herkesin yapabileceği teknik ve mesleki bilgi gerektirmeyen bir iş. SJW lik yapmanın lüzumu yok.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Muhalefet -- 7 Haziran 2021; 2:23:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Konu sahibinin vasfı nedir acaba merak ettim şimdi.

Çöp toplayan işçiler vasıfsız elemanlardır demek için çöp toplayandan daha yüksek bir vasfa mı sahip olmak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Çöp toplayan işçiler vasıfsız elemanlardır demek için çöp toplayandan daha yüksek bir vasfa mı sahip olmak gerekiyor?

Alıntıları Göster

Her vatandaşın insan gibi yaşama hakkı vardır insanı yaşat ki devlet yaşasın demişler örnek vermek gerekirse Türkiye Almanya kadar zengin olsaydı Kürtler neden ayrılmak istesin bir düşün ayrılıp neden fakir olsunlar ah ah kime anlatıyorum ki sürünün

• quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Alıntıları Göster

Çöp toplayan insanların toplumdaki yeri ve önemini bilecek kapasiteye sahip olmak gerekiyor aslında.

• Bay Muhalefet kullanıcısına yanıt
    Onların da yaptığı doru değil ki. Suriyeliler orda hiç çalışmıyor bile bu saçma yasaları yüzünden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt

Kimse asgari ücrete çöpçülük yapmaz. Boş hayal kurmayın en az 4000 olmalı çöpçü maaşı ama fazlası insiyatif.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.