Şimdi Ara

Varmı bu ekran kartının modelini öğrenebilecek? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hd 4550 veya o seri civarı bişey

aynısı bende de var çünkü

fanı yok ama. sendekinde de fan yoktur büyük ihtimal. kendinden soğutmalı. eğer fanı yoksa kesin 4550 dir çünkü fansız bi şekilde içten soğutmalı olarak o serideki tek ekran kartı diye biliyorum
    Paylaş
    Evet bende de fan yok ama güzel bir ekran kartı İlk çıktığında kraldı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AKILLI ADAM

quote:

ATI Radeon X1550
    Benziyorlar hem de çok! ama yine değil

atı radeon hd 3600 KESİN BU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trevor Reznik -- 10 Kasım 2013; 21:38:09 >
  • oha bende bu konuyu aççaktım :D aynı ekran kartının modelini bende arıyordum
  • quote:

quote:

hd 4550 veya o seri civarı bişey

aynısı bende de var çünkü

fanı yok ama. sendekinde de fan yoktur büyük ihtimal. kendinden soğutmalı. eğer fanı yoksa kesin 4550 dir çünkü fansız bi şekilde içten soğutmalı olarak o serideki tek ekran kartı diye biliyorum
    Paylaş
    Evet bende de fan yok ama güzel bir ekran kartı İlk çıktığında kraldı yani

bende 2009 tarihinde almıştım.
    halen yapabildikleri beni şaşırtır. crysis 2 yi medium ayarlarda temiz oynatmıştı. battlefield 3 de dandik işlemciyle birlikte 10 fps gördüm.

ama ilk kez çalıştıramadığı oyun direct x problemi yüzünden crysis 3 oldu. ondan sonra da yeni oyunları denemedim. ama yine de 2012 nin sonuna kadar çıkan oyunların neredeyse biçoğunu oynamış biri olarak (populer bağlamda hepsini nasıl oynayaım yoksa) hemen hemen hepsinde stabil ve temiz sonuçlar verdi.

4. senesini dolduruyor ama sapasağlam halen çatur çutur çalışıyor Allah razı olsun karttan

• Malesef..Yine bulamadınız :D İmkansız gibi oldu artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AKILLI ADAM -- 10 Kasım 2013; 21:36:07 >
  • Ati x350

• POWERCOLOR Radeon HD5450 512Mb ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Canky -- 10 Kasım 2013; 21:38:24 >
  • quote:

bende 2009 tarihinde almıştım.
    halen yapabildikleri beni şaşırtır. crysis 2 yi medium ayarlarda temiz oynatmıştı. battlefield 3 de dandik işlemciyle birlikte 10 fps gördüm.

ama ilk kez çalıştıramadığı oyun direct x problemi yüzünden crysis 3 oldu. ondan sonra da yeni oyunları denemedim. ama yine de 2012 nin sonuna kadar çıkan oyunların neredeyse biçoğunu oynamış biri olarak (populer bağlamda hepsini nasıl oynayaım yoksa) hemen hemen hepsinde stabil ve temiz sonuçlar verdi.

4. senesini dolduruyor ama sapasağlam halen çatur çutur çalışıyor Allah razı olsun karttan
    Vay be bende kullanan yok diye üzülüyordum varmış.Siz modelini söylemeyin yeter.Bende BF3 Açmadı ama gta4 world of tanks gibi oyunları neredeyse hd oynayacağım fanı olsa birde süper olacak.Benimde 4 sene oldu :).amd tam yapmış zamanında

• hd 7990
  • quote:

Malesef..Yine bulamadınız :D İmkansız gibi oldu artık

ATI Radeon HD 3600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trevor Reznik -- 10 Kasım 2013; 21:40:28 >
  • geforce2 mx440

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat -- 10 Kasım 2013; 21:42:20 >
  • HD4850 yada gt8800

• ati hd 3450 buda olmazsa artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trevor Reznik -- 10 Kasım 2013; 21:48:10 >
  • quote:

ati hd 3450 buda olmazsa artık :D
    Tebrikler! Siz buldunuz ama baya uğraştırmıştır.Çok kaliteli bir vga.Gta 4 Crysis gibi oyunlara medium oynayabiliyorum.Kullandınız heralde ?
  • hd 3450

• quote:

quote:

ati hd 3450 buda olmazsa artık :D
    Tebrikler! Siz buldunuz ama baya uğraştırmıştır.Çok kaliteli bir vga.Gta 4 Crysis gibi oyunlara medium oynayabiliyorum.Kullandınız heralde ?

yok kullanmadım ama benziyor ilk söylediğim x1550 ye
  • quote:

Paylaş
    HD 3450 Kadar iyimi bilmiyorum :D ama en kısa zamanda benim vga'ya fan takıp biraz daha güçlendirip high'da oynayacağım
  • quote:

quote:

Paylaş
    HD 3450 Kadar iyimi bilmiyorum :D ama en kısa zamanda benim vga'ya fan takıp biraz daha güçlendirip high'da oynayacağım

x1550 den iyi hd3450
    high oynamanın keyfi başka iyi yaparsın
  • quote:

quote:

Paylaş

bu tür ekran kartlarına fan takmak bi etki yaratmaz. zaten içten soğutmalı ve az voltaj çektiği için ısınma problemini kendi kendine ortadan kaldıran bi kart.

performanssızlık yapıyorsa bu kesinlikle soğutmasıyla alakalı bişey değildir. zaten performanssızlık yapabilecekte bi kart değil. ama çokta sınırlarını zorlamamak lazım. shader, directx bakımından ve yüzlerce madde içerisinde biçok ekran kartından acayip geride. tabi ki halen müsait olan biçok programı çalıştırabilecek güçte fakat artık yeni oyunlarda shader ve directx en başta olmak üzere çalıştırması zor olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.