Şimdi Ara

Varlık Fonu Sıfır Faizli Kredi Verecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önce özet geçelim:
    Ekonomik büyümeye yılda yüzde 1.5 katkı sağlaması beklenen Türkiye Varlık Fonu (TVF), dünyanın önde gelen varlık yönetimi şirketleri ve fonlarının ilgi odağı oldu. Fon'un dinamik portföy yönetimi yapabilmesi için bünyesindeki varlıklara ilişkin kapsamlı bir çalışma yapılırken; atıl arsa, araziler ve uzun vadeli alacaklar da nakde çevrilecek. Yurt dışından sağlanacak finansmanın büyüklüğü fona devredilen varlıkların değerine göre belirlenecek. Fon, Türkiye'nin nitelikli yatırımlarına yüzde sıfıra kadar inen maliyetlerde finansman imkanı sunacak..

Kaynak da verelim (yandaş)https://www.takvim.com.tr/ekonomi/2017/10/10/varlik-fonuyla-sifir-faizli-kredi

Varlık fonu dediğin faiz alır, gelir elde eder. Milletin olmayan varlığını fona devredip inşaat projelerine sıfır faizli kredi vermez. Para kaybetmez. Sonra neden vergiler artıyor. İşte bu nedenle artıyor.

• Ekonomik olarak çökertilmek istenen ülkemiz gerekli adımları atmaya başladı.
    Konu sahibi inşaata gidecek demiş ispat veya kaynak rica ediyorum kendisinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sülözışık

Ekonomik olarak çökertilmek istenen ülkemiz gerekli adımları atmaya başladı.

Buyur sana kaynak. Hem de yandaş.

İNŞAAT SEKTÖRÜ UMUTLANDI
    Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) de, Varlık Fonu'nun kuruluşunun altyapı yatırımları ve inşaat sektörü için olumlu bir hikâye yaratabileceğine işaret etti. TMB tarafından yapılan analizde, "Etkin, şeffaf ve sürdürülebilir bir rota çizilip uygulanması halinde, ekonominin büyüme performansı ve finansal sistemin direnci dışında altyapı yatırımlarını ve inşaat sektörünü desteklemek adına da Türkiye Varlık Fonu memnuniyet verici sonuçlar yaratabilir" denildi.

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017/02/07/mega-projeler-icin-finansman-fondan

• Maaşlara yakında cengiz vergisi gelecek anlaşılan yetmiyor adamlara para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

İNŞAAT SEKTÖRÜ UMUTLANDI
    Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) de, Varlık Fonu'nun kuruluşunun altyapı yatırımları ve inşaat sektörü için olumlu bir hikâye yaratabileceğine işaret etti. TMB tarafından yapılan analizde, "Etkin, şeffaf ve sürdürülebilir bir rota çizilip uygulanması halinde, ekonominin büyüme performansı ve finansal sistemin direnci dışında altyapı yatırımlarını ve inşaat sektörünü desteklemek adına da Türkiye Varlık Fonu memnuniyet verici sonuçlar yaratabilir" denildi.

İnşaat sektörü umutlanmış ama sen hemen paraları inşaata gömecekler diye niyet okumuşsun

• yandaşa akar para vatandaşa değil.
  • quote:

quote:

quote:

İNŞAAT SEKTÖRÜ UMUTLANDI

İnşaat sektörü umutlanmış ama sen hemen paraları inşaata gömecekler diye niyet okumuşsun

Ya neye gömecekler? Üretime hazır balistik füzemiz var da kaynak yokluğundan üretemiyoruz mu?

Sen avut kendini. Fetöcüler devlete sızıyormuş buna kargalar bile güler, askerimizin yakıldığı video montajdır gibi yalanlara bile sorgusuz sualsiz inanan kitleye yandaş medyadan kaynak veriyoruz ona bile inanmıyor. Ülkenin son üretim yapan firmalarını da satıp savıp betona yatırdığın zaman kandırıldık dersin. Hayırlı kandırılmalar.

• Benden aldığı altın karşılığında faiz verecek olan devlet, o altını birilerine faizsiz olarak verirse bilin ki bana vereceği faizi, benden alacağı vergiye ekleyecektir.

Yukarıdaki cümle, AK ekonomistlerimiz için çok karışık oldu. Özetle; bizim devlet baba var ya, işte o yine bizi...
  • 50 bin TL kredi istesek verirler mi acaba?

araba alacağuk. zaten %60 ÖTV + % 18 KDV devlet dolaylı kazanacak.

bi güzellik yapsalar bana faizsiz 50 bin TL kredi. dadından yinmez.

ama dur... yandaşlara akacakmış para yine

tüh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echonia -- 10 Ekim 2017; 16:13:15 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İNŞAAT SEKTÖRÜ UMUTLANDI

Ya neye gömecekler? Üretime hazır balistik füzemiz var da kaynak yokluğundan üretemiyoruz mu?

Sen avut kendini. Fetöcüler devlete sızıyormuş buna kargalar bile güler, askerimizin yakıldığı video montajdır gibi yalanlara bile sorgusuz sualsiz inanan kitleye yandaş medyadan kaynak veriyoruz ona bile inanmıyor. Ülkenin son üretim yapan firmalarını da satıp savıp betona yatırdığın zaman kandırıldık dersin. Hayırlı kandırılmalar.

Ekonomik kriz çıkmasın diye nereye kullanılması gerekiyorsa para oraya kullanılacak.
    Sizde burada boş boş çene yaparsınız artık.

• Bir ulke nasil katledilir sorulursa akp demek yeterlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 10 Ekim 2017; 18:7:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana çıkmaz ....
  • Varlık fonunun faizsiz paralarının kanal İstanbul çukuruna gömüleceği az önce söylendi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp rantçılar yaşadı kanal istanbul çevresinde arazileri paylaştılar zaten. tek sorun krediydi onuda çözdüler
  • Emekliye maaş müjdesi... gibi bir takvim haberi. Yani gerçekten gariban vatandaşa sıfır faizli kredi vereceklerine inanıyor musunuz? Güya esnafa da düşük faizli kredi vereceklerdi kimse alamadı kimin aldığı da ortaya çıkmadı. Geçiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.