Şimdi Ara

Varikosel Ameliyatı (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
52
Favori
361.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben alabilirim öneri
  • Arkadaşlar merhaba ameliyattan önce 1 milyona düşen sperm değerlerim ameliyattan sonra kullandığım ilaçlar bitkisel kürler sayesinde 90 milyona yükseldi doktorum bile çok şaşırdı.Bilgi almak isteyenleri bilgilendiririm.
  • yapamayn Y kullanıcısına yanıt

Toplam motilite sperm sayısı ve ileri hareketli sayısı kaçtı ?

1 milyon dediğin hangi değerdi

Kullandığınız bitkisel tedaviler neydi ?

• 1 milyon toplam değerdi şu an 1 cc deki sperm değeri 31 milyon toplam sperm 90 milyon ileri hareketlilik %28 yerinde hareketlilik %18 kürü bi aktarcıda yaptırmıştım bi tanıdık yönlendirmişti onun dışında proxeed plus evicap e vitamini ve klomen kullandım 3 ay boyunca şu an farklı bi ilaca başladım doktor değiştirdi ilacımı meme kanserinde kullanılan bi ilaç yazdı onu kullanıyorum ne alaka diye sormayın bi fikrim yok sadece el mahkum :)

• Merhaba arkadaşlar İstanbul da Muhsin Balaban'a Varikosel ameliyati olan varmı bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı??
  • ObsessionC kullanıcısına yanıt

Son zamanlarda popüler ve yan etkisi en az operasyon varkosel embolizasyonu.

Kasıktan damar içine girilerek problemli testis damarına ulaşılıyor.ve damar içersine madde bırakılarak o damar inaktif ediliyor. 20 dk sürüyor operasyon.cerrahi ameliyatlar gibi büyük komplikasyonlar yok.operasyom sonrası taburcu oluyorsun

• Varikosel embolizasyonu cerrahi operasyona gerek kalmadan kasıktan damar içersine girilerek testiste ki varisli damara ulaşılıyor.damarın içersine tıbbı sıvı bırakılarak damar bloke ediliyor.
    Cerrahi operasyonlara gerek kalmadan 20 dk civarında genel anestezi veya herhangi bir anestezi uygulanmadan sadece lokal anestezi ile ve operasyon sonrası hemen taburcu ediliyor.
    İyileşme süresi normal hayata dönme 1 2 gün.ameliyat sonrası hemen normal iş ve hayat aktivasyonlar yerine getirilebilir.
  • güneyizmir G kullanıcısına yanıt
    Hocam yanıltıcı bilgiler vermeyin isterseniz ben oldum 2 saat sürdü ameliyat

Operasyon 20 ila 30 dk'ka sürüyor.öncesi ve sonrası hasta hazırlama ve operasyon bitirme süreci.ve hekimin operasyon yapma sıklığıyla alakalı süre artar veya azalır.fakat siz operasyon ile ilgili yaşadıklarımızı anlatabilirsiniz.olacak olanlara bilgi sunabilirsiniz

Siz bu operasyonu oldunuz mu

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt

Yakın zamanda olacağım.çok bilindik bir operasyon değil veya ülkemizde pek yaygın değil onun için burdan bilmeyenlerin böyle bir alternatif olduğunu bilmesini isterim

Aman hocam nüks riski çok fazla ben bilimsel makalelerden bile okuldum %10 dan yüksek .

Mikrocerrahide nüks riski %1 farklılık olsun diye kendinizi denek olarak kullandırtmayın mikrocerrahi 5 bin civarı iken sizin dediğiniz yöntemde 30 tl civarı para istiyorlar

Çift taraflı mikrocerrahi ile ameliyat oldum.Yapan hoca alanında en iyi 3 hocadan biriydi.20 30 dakika sürmedi operasyon saat 12.30 da ameliyathaneye alındım 15 dakika sonra bayılttılar beni ameliyattan saat 4 te çıktım.İlk 2 gün ağrılar oldu onun dışında ağrı sızı olmadı ama internette bahsedildiği gibi ufak bi çizik olmuyor yaklaşık 10 cm ameliyat izi var şu an bende ameliyat olalı 4 ay olacak yaklaşık sperm değerlerim ve kalitesi baya artmış.

Hocam doktorunuzun ismi nedir

Memduh aydın internette pek bilgi yok ama
  • Arkadaşlar merhaba 2.5 yillk evliyik ama son 1 yildir beraber yaşiyoz. 1 sene çoçuk için uğraştik ama olmadi.

ürolijiye gittik sperm sayim çok düşük çikti. ve sol testisde 3mm variskol var dedi doktorum.

haftaya perşembe amliyatta girecem. Başka doktora muane olmadim. sizce başka doktorlara gitsem mi?

• klik-klak-boom kullanıcısına yanıt

Gecmis olsun Nerde ameliyat olacaksiniz

Sağolun, aksaray da özel inova hastanesinde.
  • Banada varikosel teshisi konuldu doktor Mart ayi gibi gel yapariz dedi ameliyattan sonra agrilar gidiyor mu sperm sayisi duzeliyor mu tecrubesi olanlar paylasabilir mi Trabzon da olucam ameliyat i onerisi olanlar varsa bekliyorum. Genelde genclerde oluyormus varikosel yasim 19 benimde. Ameliyattan sonra cok agri oluyor mu biraz endiseliyim?
  • Herkese selamlar pandemi başlarında başlayan ağrılarım sonucun da gittiğim hastane de varikosel teşhisi konuldu değerlerim yüksek hareketlilikte de herhangi bir sorun yok,benim şikayetim tamamen ağrılar üzerineydi ve araştırmalarım sonucun da istanbul da gayet bilgili ve ilgili bir doktor buldum, Perşembe günü ameliyatımı olacağım süreçleri elimden geldiğince editleyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.