Şimdi Ara

VAR olmasaydı ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cuneyt'in eksikligi hissedildi bugun. Ama Alper de iyi oynadi
  • VAR olmasaydı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manciaa -- 8 Aralık 2018; 1:39:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Şöyle yerimizi alalım Beşiktaş'ın da canı var'dan yanınca gelinecek konular arasına ekleyelim. Düne kadar istifa diye yırtındığınız Namoğlu hemen unutulmuş lig bi anda adalet ve fairplay emsaline döüşmüş. Demek ki hakemler Beşiktaş'a ayrıcalık tanıyınca bi anda mükemmel bir adalet geliyor lige. Neyse çok değil 2-3 haftaya var'a sövmeye başlarsınız bekliyor olacağım.
    Var'dan canlarının yanmasına gerek yok ki, maç düzgün yönetilsin zaten kazanamıyorlar.
  • Yine haksız kazandınız

2 penaltımız verilmedi

Eren’in poziZyonunun aynısına bizim Maçta fb ye çaldılar topa vurduktan sonra müdahale oldu. Hadi bu neyse fb maçındaki de hatalıydı

Onyekuru yüzde yüz penaltıydı adamın dengesi müdahale sonrası boZuldupujda eline değdi. Yüzde yüz penaltıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

11 kişi olduğunuzda da oley çekiyorduk muhtemelen ikinci devrede ki maçta da oley çekilecek, biz sizin sahanızda size 4 tane de atıyorduk son bir kaç sezondur toparladınız da büyük maçlarda bir şeyler yapmaya başladınız.

Alıntıları Göster
    Sen sahamda 4 atıyorsan ertesi maç 3 tane yemiştin. 4-0'ın acısı geçti heralde, artık sarmıyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 8 Aralık 2018; 5:41:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

11 kişi olduğunuzda da oley çekiyorduk muhtemelen ikinci devrede ki maçta da oley çekilecek, biz sizin sahanızda size 4 tane de atıyorduk son bir kaç sezondur toparladınız da büyük maçlarda bir şeyler yapmaya başladınız.

Alıntıları Göster
    Çünkü son 2 senedir büyük takım olduklarını gösteriyorlar :) gerçe benim için bjk rakip bile değil Anadolu takımın 1 tık üstü bjk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk defa doğru bir şey yazdığını gördüm konuyu açanın, tebrik ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 22 Aralık 2018; 20:48:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

İlk defa doğru bir şey yazdığını gördüm konuyu açanın, tebrik ediyorum.
    Ne güzel oysa ben senin hiç görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Ne güzel oysa ben senin hiç görmedim

Alıntıları Göster
    Görememen normal, forumdaki en subjektif üyelerden birisin. Hadi biraz algı yarat, Gs konulu twit falan paylaşta görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 22 Aralık 2018; 22:14:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.