Şimdi Ara

VAR MISIN YOK MUSUN? 27 Eylül Pazar Günü Son 5 Kutu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valla bende next cx2000 var kör tarama özelliğide var ama hiç bilmiyodum böyle bi olay olduğunu arada bi kör tarama yaptırıyodum bi kaç kanal çıkıyodu oda fazla izlenmeyen kanallar öyle bırakıodum demekki o işe yarıyomuş yarın denemem lazım
    Hatırlıyorum yaklaşık on küsür yıl önce uyduda atvnin ses ayarlarını deiştirince haberlerde rejiyi dinleyebiliyodum yayına girdik üç iki bir kestik aldık cart curt bazen küfürde oluyodu demekki o buymuş
  • DReambox 500s de fabrika ayarlarında olmuyor. Plugin yüklendikten sonra oluyor. Ancak Plugin in ismini unuttum. Nette bulabilirsin.

quote:

Orijinalden alıntı: sickdreth.01

yaw konu nerden nereye gelmiş bu iş dreambox 500s de oluyormu
  • Bende de Next YE-2000 CIS Super Plus var ve özelliklerinde Kör tarama mevcut. Peki bu kör taramayı Türksat yada Hotbird'de gerçekleştirdiğimde çıkan sonuçlar sizlerin bahsettiğiniz gibi mi olacak yoksa ayrı bir modül vb. cihaz almam gerekiyor mu ?
  • Kör tarama yapacaksınız. Yeni buldugu kanalları kanal listenize ekleyecek. Sizde yeni bulunan kanallara göz atacaksınız. İlginç bir yayın görürseniz izleyeceksiniz. Yayın bitince frekans kapanacak. Genelde akşamları daha çok feed kanalı açılır.

Modül vesaireye gerek yok.

quote:

Orijinalden alıntı: ExFactoR

Bende de Next YE-2000 CIS Super Plus var ve özelliklerinde Kör tarama mevcut. Peki bu kör taramayı Türksat yada Hotbird'de gerçekleştirdiğimde çıkan sonuçlar sizlerin bahsettiğiniz gibi mi olacak yoksa ayrı bir modül vb. cihaz almam gerekiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

Goldmaster 14400cim'de olmuyor sanırım herhangi bir konu bulamadım

olm sen goldmaster'la normal kanalları izleyebiliyorsan kendini şanslı say.
  • Ne olacak.
  • tablo ne alemde izleyen varmı
  • gerçektende doğruymuş dediğin rakamlar var
  • kör tarama nedemek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: naten

Benim cihazlardan biri de Seoul Xiremco X3. 140-150 TL sıfırı. Kör tarama özelliği var.

quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

şimdi aklıma soktun sen bu işi. 2 saattir araştırıyorum. 150 tl'ye seoul buldum, kör taraması iyimiş.

abi bendede hiremco x3 var neresinden yapıcaz bu kör taram olayını bi anlatabilirmisin çok istiyorum bunu yapmayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoodsan

gerçektende doğruymuş dediğin rakamlar var
  • konu'ya bak nerden nereye

Feed?

abi Feed ne ?

kör nokta mı hucüm

benim makina kör nokta yapıo mu :D

irasdan istek konular başlar başlık şu kör nokta taraması yapan model tavsiyesi olan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.