Şimdi Ara

var mı bilen:nokia 7210 irda üzerinden fax gönderimi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nokia telefonum üstünden (kızılöteri) fax göndermek istiyorum...yardımcı olabilcek birileri vardır umarım...teşekkürler

• Bilgisayarına fax programı kurmalısın..
  • kardes telefonun fax-data özelliği bulunmaktadır.
    Telefonunu bilgisayara bağlayıp (sen kızılötesinden bağlamak istiyorsun)
    bir fax programı kurman lazım ayrıca operatorununde bunu desteklemesi gerekir
    mesela turkcell hazırkartlarda fax aboneliği yok...
    faturalı hattın olması lazım.sana bi fax nosu verecekler onu kullanabiliyorsun...

Eger bilgisayarından kullanmayıp hemen telefonundan gondermek istiyorsan 9210i alman lazım cihazdan direk fax gönderirsin..tabii operatorununde desteklemesi sartı ile
  • Tabi benim söylediğim bilgisayar üzerinden fax göndermek istiyorsan geçerli..
    Telefonun için bir program varsa (ki S40'lar için bir program var mı bilmiyorum) onu yüklemen lazım..Ayrıca faturalı bir hattın ve buna bağlı sanal bir fax numarası olmalı..
  • bak sen istedin bi göz allah verdi 2 göz
  • yaw ben fax machine programını kurdum.bilg üstünden fax göndermek istiyorum(word,excel vs.).modem irda hepsini tanıttım ama fax prog modemi görmedi...diyelim başka prog denedim gördürdüm..fax gönderirken direkt fax gönderceğim noyu çevirmemiz lazım deil mi..nette de baktım bu konuda hiç tartışma yok...
  • evvet fax göndereceğin noyu yazman yeterli eger karsı taraftanda sinyali gönderirlerse gider
    ama bazı programlarda ayarlar bölümünde fax numarını yazman gereken bir bölüm vardır..
    Buarada operator nedir?
  • avea faturalı.:)
  • telsim faturalı s60 n-gage kullanıyorum beni de bilgilendirin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.