Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.489
Cevap
143
Favori
355.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1247
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 143
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • THEATTRE35 (65 mesaj) ali222 (49 mesaj) BigMuffin (43 mesaj) kadirt (37 mesaj) mahmut716 (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1141 mesaj) Mobil (1097 mesaj) Tablet (69 mesaj) Mini (195 mesaj) Uygulama (192 mesaj) (36 mesaj) (39 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Giriş
    6951 Mesaj

Ben akşamdan akşama eve geldiğim için mantıklı geldi ama çok nem veriyor ortama. Sonuçta 5 litrelik haznesi sabaha kadar çalışınca bitiyormuş..

|
    |
    Woody WP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    793 Mesaj

Çalışan arkadaş çok yardımcı oldu, koyduğu buzların yaklaşık 1 saatte eridiğini belirtti(Çok büyük değildi buz kalıpları ancak hızlı eriyormuş). Sürekli buz yenileme olayı çok uğraştırıcı geliyor bana. O yüzden çok mantıklı gelmemişti.

Baymak klimalar vardı 12.000 BTU, 4299, 18.000 BTU 6299 TL idi. Düşünenlere güncel fiyat olsun. Flavel 1690 AV bulsam ona yöneleceğim en mantıklısı ve pratik olanı o geliyor şuanda.

|
    |
    brkprlk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    57 Mesaj
  • Yarbay
    6951 Mesaj

Bende geçen gün paylaşılan klimanın linkini atayım. Arada stok yenileniyor, baymak üretimi..

Dolce Vita 12 A++ Montaj Dahil Klima - Bauhaus

|
    |
    Woody WP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    9289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lord3

bu modeli 2018'de şok marketten 79 liraya almıştım, 3 hafta sonra kendiliğinden durup uzun süre dinlendikten sonra çalışma huyu edindi, bunu birkaç kez tekrarlayınca markayı aradım ama kesinlikle ulaşılmıyor, markete durumu anlattım iade aldılar ...

aslında ürünü beğenmiştim ancak en sıcak günlerde vantilatör saatlerce mola verecekse ne işime yarar ki ?..

hatta konusunu bile açmıştım; https://forum.donanimhaber.com/dijitsu-vn06a-ayakli-vantilator-incelemesi--134037524

|
    |

• Yüzbaşı
    584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Hayırlı olsun hocam. Geçen sene kupon vs. ile 250 civarına mal etmiştim ancak bu sene için kupon vs. olmadan 370 de iyi fiyat gibi. 370 yap, 400 yap, hadi bilemedin 450 yap da 700 nedir ya.

Yağmurlu havada bir damla su vermem o esnaf bozuntusuna.

Alıntıları Göster

Bir kaç oy once 280 arti cek vs puan ile hb de almadik bunlar firsatci deil de ne sonra bize ölucü derler :)) ben altus al 16 aldım 210 tl ye geldi malzemesi gayet güzel 1 ci kademede bile yetiyor bize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHARISMATIC -- 29 Haziran 2021; 17:3:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

Bir kaç oy once 280 arti cek vs puan ile hb de almadik bunlar firsatci deil de ne sonra bize ölucü derler :)) ben altus al 16 aldım 210 tl ye geldi malzemesi gayet güzel 1 ci kademede bile yetiyor bize..

Alıntıları Göster

aslında onu ben de beğendim fakat şuan 300 bandında onunla bu ayardakileri kıyaslamayalım :)) en kötü yer kliması falan alacağım yoksa mahvolacağız :)

|
    |
  • Yarbay
    5776 Mesaj

Küçük odama bende soğutucu birşeyler arıyorum, soğuk üfleyen vantilatör götürür mü yoksa 4 bin lira bayalım mı klimaya?

• Yarbay
    8241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Küçük odama bende soğutucu birşeyler arıyorum, soğuk üfleyen vantilatör götürür mü yoksa 4 bin lira bayalım mı klimaya?

soğuk üfleyen dediğin buzla çalışan mı ?

şöyle 700 liralık bir model var, sinek kovarlı.

https://www.trendyol.com/airking/blow-sanayi-sineksavarli-soguk-buharli-iyonizerli-p-2959656

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5776 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

soğuk üfleyen dediğin buzla çalışan mı ?

şöyle 700 liralık bir model var, sinek kovarlı.

https://www.trendyol.com/airking/blow-sanayi-sineksavarli-soguk-buharli-iyonizerli-p-2959656

Alıntıları Göster

bu güzelmiş, tam aradığım tarzda fakat kötü yorumları epey fazla :(

• Yarbay
    2084 Mesaj

geçen hafta bim'den vn06a model vantilatörü almıştım.

vantilatörün içinden ön ızgarası eksik geldi. hani şu pervanenin önündeki pervane elimize çarpmasın diye olan büyükçe koruma parçası. ben de bi ümit müşteri hizmetlerini arayayım dedim. telefona çıkan hanımefendi bana bir whatsapp numarası verdi oraya eksik parçaları ve adresimi yazmamı istedi. dediği gibi mesaj attım. mesajla teyit aldılar alet ne renkti hangi modeldi vs diye. 1 saat sonra eksik parçaları kargoya verdiler. cumja günüydü

pazartesi kargo geldi hem ön hem de fazladan arka ızgarayı da yollamışlar. 150 liralık vantilatör için adamlar üşenmeyip eksik parçayı yeniden kargoladılar. bir de kocaman kutuda yollamışlar kırılmasın diye, paketleme nerdeyse sıfır vantilatör gönderiyorlamış kadar iyiydi.

vantilatörü fiyat/performans diye aldım. gayet sessiz ve fiyatına göre de malzeme kalitesi ve üflemesi iyi sayılır. tabi ki 300-400 liralık modellerle kıyaslamayın malzeme kalitesini. ama bu fiyata bu müşteri hizmetleri kalitesini cidden beklemezdim. tebrik etmiştim müşteri hizmetlerini   amazon kadar kaliteli çıktılar bence

• Kurmay Yarbay
    9289 Mesaj

aynı modelle ilgili 3 yıl önceki tecrübemi yukarıda yazmıştım, demek ki 3 yılda hayli mesafe katetmişler bravo onlara ...  

|
    |
    nty35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    793 Mesaj

1 adet reyonda duran açık ama kullanılmamış 1690AV buldum. Fatura kesilince garanti başlayacak. 400 TL alsam mı bilemedim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    927 Mesaj

Hocam millet 10liralık yapbozun eksik parçasını üstelik biz kaybetmemize rağmen gönderiyor. Bunlar kaç paralık vantilatörün kendi unuttukları parçayı göndersinler bir zahmet.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nty35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6951 Mesaj

|
    |
    Bucephalas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Şubenin telefon numarası var mı acaba?

|
    |
    zeratull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1434 Mesaj

küçük hüsamettin gibi :) (olacak okadar)

|
    |
    brkprlk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2639 Mesaj

Anneme iş yerinde kullanmalık vantilaör bakıyorum. Şoka geleni kaçırdım.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07L28JP88?psc=1

https://www.n11.com/urun/raks-kraus-sf16-16-50-w-ayakli-vantilator-1542173?magaza=d108

150 tl civarı ne önerirsiniz ?

|
    |
  • Yarbay
    3592 Mesaj
    Flavel 1690 ile 1670 arasında çok fark var mıdır? Geçen sene 1690'ı almadığıma pişmanım şimdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10630 Mesaj
    16 tl'ye Migros'tan 3 tane Touch Akrobat Vantilatör almıştım 2015 gibi (80 tl alış veriş yapınca fiyatı düşüyordu ama kaçtan hatırlamıyorum) 180 tl olmuş hem de internet fiyatı.

6. senesi 3'ü de sorunsuz çalışıyor. Biri düşünce kanatlardan biri kırıldı ama Japonla yapıştırdım yıllar evvel.

edit bunu söylemeye mi geldin derseniz su püskürten vantilörlerde gözüm var ama çok hantallar makul boyutta olanları yok mu bunların?

edit 2 sadece nemlendirme özelliği 45w diyor vantilatör ise 75w, benim tepemde işimi gören vantilatör 4,5w yahu onu bile başka odaya giderken kapıyorum bu cihaz çalışsa kaç tl elektrik fautrası gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 1 Temmuz 2021; 10:47:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.