Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.950
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokmay

Mesai saati boyunca açık neredeyse, ne bir tıklama oldu ne de ısınma....

quote:

Orijinalden alıntı: painkiller26

quote:

Tansaş ve Migroslarda satılan TouchMe mini vantilatör % 25 indirimle 20 TL yerine 15 TL olmuş.
    Ben işyerinde masada kullanıyor gayet iyi çalışıyor, tavsiye ederim...

usta ısınma durumu falan var diyorlar adaptörde ne diyorsun

hmm peki teşekkürler tavsiyeniz için yarın alicam 1 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim, umarım memnun kalırsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

Orijinalden alıntı: ALoT_BiTTeR_

http://www.koctas.com.tr/product/RBASR31-Ayakli-Sarhos-Vantilator/4131-7758/

Şu model fena sayılmaz aslında fiyatı da makbul.

SARHOŞ VANTİLATÖR
    ismi çok iyiymiş

Vantilator kafası sadece sağa sola değil de aynı zamanda aşağı yukarı salınım yapan vantilatörlere verilen bir isim kendisi

• quote:

Mesai saati boyunca açık neredeyse, ne bir tıklama oldu ne de ısınma....

quote:

Orijinalden alıntı: painkiller26

quote:

Tansaş ve Migroslarda satılan TouchMe mini vantilatör % 25 indirimle 20 TL yerine 15 TL olmuş.
    Ben işyerinde masada kullanıyor gayet iyi çalışıyor, tavsiye ederim...

usta ısınma durumu falan var diyorlar adaptörde ne diyorsun

O zaman benim aldığım sorunluydu sanırım. Adaptörü çok ısınıyordu ve odada kablo kokusu oluşmaya başlamıştı. Ayrıca benim aldığım oldukça sesli çalışıyordu kapatınca ortalıkta bi sessizlik oluyordu. Yalnız üflemesi o boyutta bir cihaz için iyiydi.

• ufo atsfı-03 modelini 4 gündür kullanıyorm, kumandalı olması uyku modu falan olması güzel ama malzeme kalitesi fiyatına göre cok kötü. Bi akrabam geldi dün akşam benzerinden kullanıyomuş, boyun kısmından plastik parçası koptu tamire götürdüm dedi, gittiği yerde hep aynı yerden kırılan ufo vantilatorler doluydu dedi....anlaşılan ufoyu üretip satanlar 1'e 10 kazanmayı tercih etmiş...1'e 7 kazan ama şu malzemeyi de biraz kaliteli kullan, herkes memnun kalsn..
  • Şu an piyasada alınabilecek en iyi vantilatör bence Rowenta. Üflemesi ve sessizliği ile ön plana çıkıyor. Marketlerdeki 20 liraya satılan vantilatörlerin 3. kademesi bile rowentanın 1. kademesi kadar ancak. 10-15 yıl önce üretilmiş Raks vantilatörler de şu an Rowenta ile aynı kalitede. İmkanı olan Rowenta alsın derim yoksa üflemeyen ve elektrik yakan ucuz çin malı cihazları almamak en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Şu an piyasada alınabilecek en iyi vantilatör bence Rowenta. Üflemesi ve sessizliği ile ön plana çıkıyor. Marketlerdeki 20 liraya satılan vantilatörlerin 3. kademesi bile rowentanın 1. kademesi kadar ancak. 10-15 yıl önce üretilmiş Raks vantilatörler de şu an Rowenta ile aynı kalitede. İmkanı olan Rowenta alsın derim yoksa üflemeyen ve elektrik yakan ucuz çin malı cihazları almamak en iyisi.

Aynen katılıyorum , kuzende raks var artık okadar eski ki , sap sarı olmuş ama gram ses ve yalpalanma yok.

Banada soğuk üfleyen küçük bir cihaz lazım arkadaslar ortamın az da olsa derecesini düşürsün , varmı bildiğiniz ? 60-70 tl ye kadarBime gelen soğuk hava üflüyor mu ? hatta iyonizerli olan varsa çok daha iyi olur toza alejim var zaten hemde odadaki tozu gidersin. foster sıka sıka ülser başlicak toz ve bakteri yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 14 Temmuz 2012; 12:34:07 >

• Bizde de Raks var performansı gayet iyi ama artık klima olduğu için kaldırdık kullanmıyoruz. Electroworld'de Raks'ın bir modelini gördüm pervanesi aynı Rowenta'nın gibi. Üflemesi nasıl bilmiyorum. Almak isteyenler bakabilir ama PRC üretimi. Ben de masada laptop soğutucu olarak kullanmak için Everest usb fan aldım. Malzemesi plastik olanlardan, gayet iyi üflüyor. Tez yazıyorum sürekli laptop başındayım bilgisayarım çok ısınıyor, daha önce niye almamışım diyorum, 24 saat boyunca klima çalıştırılmıyor, bu çözüm çok iyi oldu.
  • 70 Tl ye KUle tipli aldım birtane az evvel bu tarz iyi üfleyen bulmak için 3 mağza dolaştıjm , Önce courfour sonra Bahouse sonra koçtaş koçtaşdan 70 liralik güzel üflüyordu kumandalı ve ledli , zaman ayarlı sağ sola döndürmeli dur çalış özellikli beğendim aldım açıkcası :)

Bahouse 'da gördüğüm bitane kocaman büyük vardı , 400 lira ama arkadas 1 devirde olmasına rağmen fena diyorum ben böyle üfüreni görmedim :)
  • Beyler benim odam en fazla 15 m2.Odamda bunun aynisi var.Ama odam yine resmen yaniyor.Vantilatorle olmaz sanırım klima almam da zor maalesef.Ne yapmaliyim :)
     Vantilatör Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerboy-h -- 14 Temmuz 2012; 18:44:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

70 Tl ye KUle tipli aldım birtane az evvel bu tarz iyi üfleyen bulmak için 3 mağza dolaştıjm , Önce courfour sonra Bahouse sonra koçtaş koçtaşdan 70 liralik güzel üflüyordu kumandalı ve ledli , zaman ayarlı sağ sola döndürmeli dur çalış özellikli beğendim aldım açıkcası :)

Bahouse 'da gördüğüm bitane kocaman büyük vardı , 400 lira ama arkadas 1 devirde olmasına rağmen fena diyorum ben böyle üfüreni görmedim :)

Bu mu hocam
    http://www.koctas.com.tr/product/E-TF-35-R-Kumandali-Kule-Tipi-Fan/5114-9287/

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

70 Tl ye KUle tipli aldım birtane az evvel bu tarz iyi üfleyen bulmak için 3 mağza dolaştıjm , Önce courfour sonra Bahouse sonra koçtaş koçtaşdan 70 liralik güzel üflüyordu kumandalı ve ledli , zaman ayarlı sağ sola döndürmeli dur çalış özellikli beğendim aldım açıkcası :)

Bu mu hocam
    http://www.koctas.com.tr/product/E-TF-35-R-Kumandali-Kule-Tipi-Fan/5114-9287/

Evet hocam aynısı 79 muş :D baya iyi geldi 13 metre kare mi 16 metre karemi ne benim oda iyi üfürliyor köşeye koydunmu Aynı bunun gibiler var birkaçtane onlarda 125 lira civarında ama çok az fark var bu 3 üfürüyorsa o 4 üfürüyor.

70 80 tl civarında bunun gibi üfüren yok ,

• arkadaşlar sunny AXEN sanayi tip vantilatör kullanan var mı acaba
  •  Vantilatör Fırsatları

Alf

Vantilatör Fırsatları

Rowenta Vu-5540

Vantilatör Fırsatları

Ufo Atfsı 123

Vantilatör Fırsatları

Ufo Atsfı 122

Vantilatör Fırsatları

Rowenta Vu 5550

rowentada zaman ayarı olmaması beni başka tercihlere itiyor. alf ve ufolar, rowenta kadar başarılı mı sessizlik ve üfleme konusunda ?

• Rowenta VU 5550 ile VU 5540 arasında ne fark var?
  • Ayrıca eğer bu iki üründen biri alınacaksa
    http://www.altincicadde.com/kampanya/vantilatorler-8490

http://buseferkacirma.com/firsat/tum-turkiye-altincicadde-com-tum-urunlerinde-gecerli-60-tl-lik-hediye-ceki-5-tl.html
    hediye çeki ile alınca epey ucuza geliyor. Hafta sonu kargo bedava. Ama site ne kadar güvenilirdir bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn01

arkadaşlar sunny AXEN sanayi tip vantilatör kullanan var mı acaba

bunun tipi aynı marka olarak sinboyu 3 yıldır salonda kullanıyoruz gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizdehmen

Rowenta VU 5550 ile VU 5540 arasında ne fark var?

5550'nin kumandası varmış sanırım. Bende şu an ikisi arasında kaldım, kumanda için 20 tl değermi onu düşünüyorum:)

EDIT : Burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine verdim siparişi bakalım, en ucuz 155 tl iken 115 TL'ye kapattık. İnşallah güzel birşey çıkar:)

Vantilatör Fırsatları

Dün verdiğim sipariş 25 temmuzdan itibaren kargolanmaya başlıyacak ibaresine rağmen bugün kargoya verilmiş. Bi an önce gelsin mantığıyla başka yerden sipariş geçen arkadaşların dikkatine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelaynak33 -- 16 Temmuz 2012; 13:24:45 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.