Şimdi Ara

Vanilla Wow neden bu kadar iyi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
6.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: aschil

korsan da denedim
    oynama isteği var ama korsan olduğu için kendimi tutuyorum
    yeni paketin albenisi olmadığı için daha popüler olacak bence.

vanillayı özleyenler yaşlı başlı abiler. bu yaşlı abiler şimdi çoluk çocuk iş güç sahibi. nerde günde 4-6 saat farm felan yapacaklar. yeni oyuncular böyle zorluğa zaten hayatta gelemez. canavar kesmeyi sevenleri tatmin edici başka başka oyunlar çıktı. mesela black desert tam grind hastaları için yapılmış. sabah akşam yaratık kesiyosun ama enazından hissiyat güzel. wowda yaratık kesmenin cezbedici bir yanı da yok.

muhtemelen blizzard da şuanki para sağdığı kitleyi tanıyor 10 yıllık istatistiklerinden. casual bir wow classic gelirse hiç şaşırmayın. tek farkı 60 lvl max olur.

Bu yazdığımın doğrudan mesajınla ilgisi yok ama sen alıntılayınca beni gene bişeyler yazasım geldi.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    onu yapamaz işte, hafifletilmiş flashback tarzı bir şeyler isteyen yok
    yoğun talep üzerine ve korsana kayan kitleden para tırtıklamaya çalışıyor blizzard
    zamanı olmayan ve oynmayacak olmasına rağmen talep eden kitle her halükar da mırın kırın edecek
    ama yine aynı kitlenin büyük kısmı oynayacaktır, hardcore oyunculuğu bırakıp casual bir şekilde oynayacaktır
    yine aynı kitle ''biz tbc istiyoh artık yeaahh'' derse (diyecek) her pakete bir server koyacaklar mecbur
    oyunun oynanılabilirliği azalıyor aynı şekilde mmo oyunlarında, bdo gibi oyunlar da zaten diablo gibi oyun mantığı sunuyor
    moba şu yıllar da altın çağını yaşıyor, yanına bir de battle royale midir nedir o eklendi.
    blizzard bence wc4 ile tekrar bir çıkış yaşaması gerekiyor
    ----------------
    benimkiler de aşırı alakasız oldu lol
  • Yapılacaklarin sınırı yoktu gerçekten, quest yaparken peşime düşen dört kişi beni 3 Map kovalamisti. Ölmekten uçuruma atlayarak kurtulmustum. Undeadlerde slow fall yeteneği gelirdi. Benimle beraber atlayan iki kişi ölmüştü ben bu sefer kalan tek kişiyi iki Map kovalamistim. Akşamki raidde lazım olacak diye gündüz işyerinde tüm boş zamanımda yemeklik malzeme toplardim. Pembe renkli bir Robe vardı, mükemmel özellikler veriyordu, onu giyip ogrimara girince tüm Guild bir ay dalga geçmişti benle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vanillanın yaşattığı başarı hissi müthiş ya.çok angarya ve zordu ama ufacık bir şey bile başarsan için içine sığmıyordu.ilk kez 60lık bineği aldığımda mesela havalara uçtuydum çünkü zordu binek almak.şimdi millet koleksiyon yapıyor, bir bineği aldı mı daha binmiyor.o boş paket kodo benim içim full+full merso gibiydi.ya da ilk mavi itemımı hatırlıyorum da ne sevinmiştim.halbuki wcden düşen mavi item neyine seviniyorsun denir ama değil birader.bakma şimdi mor itemların dönerci ilanı gibi dağıtıldığına o zaman mavi item bile zordu.ironfoe için milyon kez brd giren mi ararsın neler neler ah mazi ah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şunu bırakıyım buraya da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grimaniel kullanıcısına yanıt
    rain of fire op

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2004-2010 oyuncusuyum

Sanırım lich king paketinden sonra oyunu bıraktım,

çok emek verdim. Ancak paketler çok saçmalamaya başladı ve malesefki Wow çizginin dışına çıktı. Şimdi biraz gameplay izledim güncel hali REZALET. bosslar 5dkda ölüyor, combolarda 30k-40k vuran Spell dmgler var.

Biz 1k vurunca tek atıyorduk. Ragnaros, nefearian için sabahladığımız günler vardı. Herkes belirttiğimiz saatte 40-man için toplanıyordu.

Duygulandım mesajı görünce. Wow rpgnin babasıdır. Çizgiyi bozsa da çok güzel mazim var.

O kadar dengeli oyun yapmış ki, onun gibi oyun bulamadım. Pvp-Pve dengesi o kadar muazzamdı... aferin blizzard
  • iyi olduğundan falan değil eskiyi özlüyor millet
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.