Şimdi Ara

Van Gölü Canavarı (2012) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: yacan3

quote:

Orjinalden alıntı: Superman *

Saçmalık resmen

Halt etmişsin sen. Bence bi denemekte fayda var. Elimizde ne güzel konu var işte, başkası ülkemize gelip çekmek istiyoruz dese ve satsak, vay be bizim aklımıza gelmedi de gavur yapıyo dersiniz. Godzilla, King Kong, Dinazorlar, Dev örümcekler, Dev bilmemneler bir sürü zımbırtı yapılıyor ve belirli bi izleyici kitlesi var bu filmlerin. Bence Türkiye' de de böyle birşeyin ilk olması ve denenmesinde geç bile kalındı. Güzel yaparız demiyorum ama en azından bi denenir...

Aynı şey değil ki kardeşim. O saydığın filmlerdeki yaratıklar dünya üzerinde yaşamış veya henüz yaşayan canlıların abartılmış halleri ve filmler bu yaratıklar üzerine kurulmuş. Ama Van Gölü Canavarı diye çekilecek film bu yaratık üzerine değil bu yaratık dedikodusununu nasıl çıktığına değinecek, ortada Godzilla gibi etrafa dehşet saçan bir yaratık veya dev bir goril, ağ atan yakaladığını avını felç edip içine yavrularını enjekte eden dev katil örümcekler gibi efekt ve binbir türlü kamera vs hilesi ürünü bişeyler olmayacak yani. Zaten öyle bir şey yapılacak olsa bile 1 değil 5 değil 10 değil 100-200 milyon $ gibi büyük bütçeler ayrılması gerekir. Böyle bir bütçe bizde nerde?Küçük bütçeyle de ya öyle 5-10 saniyelik bir görsellik katılır ya da baştan sona çizgi film-film karışımı birşey olur (Space Jam gibi olsa ne ala)Zaten böyle bir şey olmayacağından bahsedilmiş. Bu film iş yapmaz.
  • Heh reklamın iyisi kötüsü olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: the-revival

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Godzilla oluyor da Van Gölü Canavarı'nın nesi eksik?

Yalnız bu haber eski gibi sanki? Bir süre önce okumuştum sanki bunu bi yerde. Emin değilim dejavu yaşıyor da olabilirim.

Sana katılıyorum

Yok daha yeni çıkmış bi haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dabb Escobar -- 8 Mayıs 2010; 17:44:34 >
  • Intrudenir'in mesajı nerde
  • film ne oldu çekilmiş mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Intrudenir'in mesajı nerde

Yaptığı yoruma utanıp silmiş heralde .)
  • Saçmalıkmışmış...
    Sonra Türkler neden güzel film çekemiyor. Adım atan insan desteklenmiyor ki arkadaş.
  • türk sinaması kendini aşmiş dicemde nasıl bi boyutta aşmiş o belli
  • Konu güzel bence eğer gerilim ve aksiyon yapmaya çalışmazlarsa güzel olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Intrudenir'in mesajı nerde

Yaptığı yoruma utanıp silmiş heralde .)

Konu yukarı çıksın diye yazdım yakın vizyon
    tarihi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman neyim yok mu?
  • Fragman falan yok mu?
  • İskoçya'da Loch Ness canavarı üzerine bir çok film çekildi niye olmasın.
  • Abidik kubidik işler. Kıçınla komedi filmi çeksen izleniyor bu ülkede onlarda haklı. 3-5 tane ameleyi topla, iki tane espiri yap tamam al sana film.

Şöy bir canavar filmi çeksene çekebiliyorsan. Ama nerde bizde o vizyon.

Van Gölü Canavarı (2012)
  • DVDSCR çıktı
  • Kendi filmine spoiler veren yönetmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Abidik kubidik işler. Kıçınla komedi filmi çeksen izleniyor bu ülkede onlarda haklı. 3-5 tane ameleyi topla, iki tane espiri yap tamam al sana film.

Şöy bir canavar filmi çeksene çekebiliyorsan. Ama nerde bizde o vizyon.

Van Gölü Canavarı (2012)

Çekeriz kardeş sıkıntı yapma.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.