Şimdi Ara

van alıp koltuk ve cam eklemek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
85.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ilzinamuh

Cam açma konusunda yasal bir değişiklik oldu mu? toyota hiace alıp cam açtırmak istiyoruz mümkün mü?

Hiace kamyonet degil mi ?

Kamyonetse cam ve koltuk ekleyebilirsiniz ruhsata da " yanlari camli cift sira koltuklu kapali kasa kamyonet" olarak islersiniz.Bi r sorun yok onda
  • valla benım calıstıgım yerde patron ikitane caddy van almıstı 2hafta sonra cam actırdı koltuk attı ruhsata işlettirme felan derken yalan soylemıs olmıyayım 7veya8milyar gıbı bı rakam odediğini söyledi hepsi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmwert

valla benım calıstıgım yerde patron ikitane caddy van almıstı 2hafta sonra cam actırdı koltuk attı ruhsata işlettirme felan derken yalan soylemıs olmıyayım 7veya8milyar gıbı bı rakam odediğini söyledi hepsi için

yakın zamandamı yaptırdı ?
  • yaaa abilerim bana yardımcı olun lütfen bende palio wan kapalı kasa var aldığımda arkası cam var bide koltuk vardı ben ruhsata işlettirmek istiyorm. da kamyonet olsun farketmez ama sadece cam ve koltuk olsun o önemli aracımı bağlarlar mı bi çevirmede onu merak ediyorum yardımcı olursanız cok sevinirim lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemiadami

quote:

Orijinalden alıntı: hmwert

valla benım calıstıgım yerde patron ikitane caddy van almıstı 2hafta sonra cam actırdı koltuk attı ruhsata işlettirme felan derken yalan soylemıs olmıyayım 7veya8milyar gıbı bı rakam odediğini söyledi hepsi için

yakın zamandamı yaptırdı ?

evet
  • Okul servislerinde özellikle mercedes sprinter larda camların düm düz olduğunu ve açılmadığına dikkat ettiniz mi ? bir servis şöförüne sormuştum van alıp loktuk taktırıp cam açtırıyolarmış bende bu işlemi ilk onlarda öğrendim
  • Stilo diyecektim sende düşünüyormuşsun. Gerçekten skywindow'u ile çok zevkli bir araç. 18000 TL ye temizini alıp lpg ile güzel güzel gezersin.
  • Taktıracağınız koltukların projesinin yapılabilmesi için E belgeli koltuk olması gerekiyor.E belgeli koltuklar da oldukça pahalı.Koltuk takımı fiyatına=)
    Aradaki parayı verip 4 kapı almanız daha hayırlı...Hem satarken de sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Okul servislerinde özellikle mercedes sprinter larda camların düm düz olduğunu ve açılmadığına dikkat ettiniz mi ? bir servis şöförüne sormuştum van alıp loktuk taktırıp cam açtırıyolarmış bende bu işlemi ilk onlarda öğrendim

Bizimde yakın bir tanıdığımız bu işlemi yaptı. Koltuklu bir volt almaktansa çok daha ucuza panelvan alıp cam açtırarak LDC TV buzdolabı gibi aksesuar larla dolduruyorlar. Koltuklu volt la aynı fiyata daha lüx donanımlı bir servis aracı sahibi olmuş oluyorlar.

Koltuklu vanla aynı fiyata geliyorsa ve bu işlemi yapan arkadaşın amacı okul taşımacılığı ise hiç gereği yok aynı hesaba geliyosunuz ve uğraş harcamakda cabası ancak aracı lüx ulaşım amacıyla değerlendirirsen o zaman mantıklı gelir koltuklu van fiyatına lüx bir araç elde etmiş olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stand Alone -- 18 Ocak 2021; 0:57:13 >

• selamlar arkadaşlar bende 2007 ford fiesta van aldım iş içinde kullanacığım yanlız benden önce kullanan arkadaş arka bölüme koltuk taktırmış ve bu koltuğu takabilmek için alt zemini ve ara bölme sacı ve koruma telini sökmüş atmış şu anda bana alt zemin lazım van alıpta koltuk takan alt zemini söken varmı acaba
  • ford transit connect cam yuvası yok cam takılınca dısarda gıbı duruyor goruntu cırkın gorunuyor. bı de ınternetten bı resım daha buldum adam orjınalı gıbı yapmıs bu konu hakkında bılgısı olan varmı acaba?
     van alıp koltuk ve cam eklemek van alıp koltuk ve cam eklemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nestatn -- 2 Ağustos 2014; 17:39:15 >

• horta bak arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.