Şimdi Ara

vampirlermi kurtadamlarmı hem bedava hemde türkçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vampirler ve kurtadamlar ... oynadığımdan bu yana başından kalkamıyorumm özellikle ogame.in yanına super bir eklentii
    http://tr1.monstersgame.net/?ac=vid&vid=20000483

• oyununa gelmicektim ama neyse muauhuah beni ısırdın lanet wampir bende wampir oldum ...güsel bişeye benziyo bakalım nasıl bişeymişşş

EDİT=yanlış yere açtın topiği çabuk herkesden özürdile
  • ben bişi anlamadım kurt adam olmıyoz mu? altınlarıda harcadım bitirdim. anladıysam arap olayım. benim işim 3d böyle kağıt üzerinde oynamam
  • ya bu oyunu nası ynucam ben güzel bişi ye benziyo
  • arkadasım oyun yeni bir oyun türkçe antreman yapıyorsun şehir deiş bulabiliyorsun vede baskın larlada savaş yapıyorsun takıldığın yer olursa burdan cevaplayabilirizz..
  • online bi oyun mu ?

we üyelik almak gerekiyo mu ?

oyunun içerigi nası aynı ko da ki gibi lwl atlama falan war mı yoqsa sadece sawas mı yapabiliyon ?

acıklarsan sewirinirim
  • oyun bir kere web based ... yani web browseri üzerinden oynanıyor rpg özellikleri taşıyor haliylede level atlama var ücretsiz ama ücretini verdiğin zaman reklamlar olmuyor artı bir kaç avantan oluyor ... kayıt oluyorsun ama oldukça kolay ... yani grafikleri olan bir oyun değil ama keyifli bir oyun internette takılıtken oynayabilecegin bir oyun..
  • online bir oyun ama 3d deil görüntüsüz

gerekio tabiii

lwl atlama var
  • tmm da ben kendimi geliştirmeden sirek güzel silahlar alsam nolcak

we ben başkasına nası saldırcam ya da bil. kendisi mi saldırıyo yani kim kimden güçlüyse

ona gore mi kazanılıyo
  • ya lwl nası atlanıyo altın ansı kazanılıyo
  • altın kazanmanın en onemli yolu şehir de mezarda çalişarak kazanmak.. tabi antreman yaparak level atladıktan sonrada ganimetler de almaya başlıyorsunn. tabiki kim güçlüyse o kazanıyor bunla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşınca aktarırım..
  • oyuna burdan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulhunter92 -- 18 Mart 2006; 19:38:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: originals

http://tr1.monstersgame.net/?ac=vid&vid=20000536 bu link çalışıo

çakaaal kendi linkini vermiş
  • herkes kendi linkin verebilir arkadaslar yakında hd klanı da kurulacak o yüzden birbirimizi destekleyebiliriz..
  • ya bu oyunda grafik falan yoq mu ?

lwl nası atlıcazzzzz?????

parayı nası kascazzzzzzz ? hani gidiyoruz ya mezar gorevlisine 1 sa. dolsuktan sonra para kendiligindn mi gelioyr
  • grafik kartı sorunu yok.. ram sorunu yok hatta anakart bile istemez .... tabi çalışma sonunda para geliyor ... levelde baskın ve antremanlardan sonra geliyor..
  • mezarlıkta calısırken nası cıkacam

1 sa. boyunca calısırken hiç bişi yapamıyom ne baskın agidebiliyom ne bi yere

bu sorunu nası ascam
  • o sorun degil zaten oyunun iç dinamiği oyle.. aynı anda iki işi birden yapamıyorsun.
  • vee millet klanımız kuruldu haber donanım klanı .............. SabbaT ................. tüm vampirleri beklerizz.. bebe
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.