Şimdi Ara

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
12
Favori
11.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Redemption ve Bloodlines hatırına steam'den Blood Moon mu ne o sürümü çakmıştım ama beklemenin anlamı yok gibi.
    Neyse bi haziranı devirelim, ses seda çıkmaz ve tarih verilmezse iade yaparım artık.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    açılıştaki sahne enteresan şekilde ürkütücü.
    inşallah güzel çıkar şu oyun da üzmez.
  • Fragman gerçekten müthişti, giriş kısmı müzikle baya güzel olmuş. İlk oyunu hiç bilmem ama vampir temasını çok beğenirim daha önceden Vampyr oyununu oynamıştım. Umarım hikayesi saran güzel bir oyun olur.
  • Sanki Joker filmi hype ile hazırlanmış ilginç bir trailer olmuş, umarım şu ertelenme oyun için mekaniklerini daha düzgün hale getirmelerine olanak vermiştir.
  • cyberpunkı çok uzun süredir bekliyorum 2013ten beri,ama içimden bir ses bu oyunu daha çok sevecegimi söylüyor :D

edit:arkadaslar bir de bu Elif karakteri türk mü şimdi :D elif parmak yazıyor wikide:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 7 Mayıs 2020; 21:1:3 >
  • Görseller

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU]

• Son video baya iyi,oyun güzel olacak gibi.
  • Epic sayesinde 30 tl almıştık. pişman ettirmeyecek sanırım güzel olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam’de önsipariş geçmiştim ama ilk zamanlar berbat olduğunu söylüyorlardı. İade düşünüyordum. Şimdi insanlar övüyor. Demek ki adam olmuş bu oyun. Şimdi çıkmasını bekleyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunbozan olmak istemem ama 16 yillik Bloodlines'in yuz animasyon ve mimikleri hala ustteki trailerdan daha guclu; her ne kadar paradox grafikleriyle one cikan bir firma olmasa da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 8 Mayıs 2020; 14:3:30 >

• Seriyi hangi sırayla oynamak lazım? Yeni oyun çıkmadan bitirelim bari
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum valla hacı, dediğin çoğu oyun için geçerli aslında. Bloodlines taki "ruhu" yansıtamıyorlar.
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Seri derken Redemption (2000) ve Bloodlines (2004)ise bahsettiğin aralarında bağlantı yok hocam.
    Redemption en eski oyunu ve yüz yılaaar önceki Christof Romuald adında bir abimizin ve sevdiği kadının hikayesi üzerinde geçiyor (spoiler olmasın diye bu kadarla özetlemiş olam)
    Bloodlines ise şimdiki zamanda senin yaratacağın ve klanını seçeceğin bir vampirle başlıyor, hikayeler gelişiyor vs vs.

Çok kesin konuşmuş olmayayım ama iki oyun arasında bırak bağlantıyı Redemption'daki herhangi bir karakterin adı bile yoktu Bloodlines'da diye biliyorum.
    Özetle Bloodlines 2'ye eski oyunları oynamadan başladığında pek bir şey kaybetmezsin ama garanti olsun dersen bi Bloodlines 1 yap yeter derim (Unofficial Patch 10.6 ile)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeat

Seri derken Redemption (2000) ve Bloodlines (2004)ise bahsettiğin aralarında bağlantı yok hocam.
    Redemption en eski oyunu ve yüz yılaaar önceki Christof Romuald adında bir abimizin ve sevdiği kadının hikayesi üzerinde geçiyor (spoiler olmasın diye bu kadarla özetlemiş olam)
    Bloodlines ise şimdiki zamanda senin yaratacağın ve klanını seçeceğin bir vampirle başlıyor, hikayeler gelişiyor vs vs.

Çok kesin konuşmuş olmayayım ama iki oyun arasında bırak bağlantıyı Redemption'daki herhangi bir karakterin adı bile yoktu Bloodlines'da diye biliyorum.
    Özetle Bloodlines 2'ye eski oyunları oynamadan başladığında pek bir şey kaybetmezsin ama garanti olsun dersen bi Bloodlines 1 yap yeter derim (Unofficial Patch 10.6 ile)
    teşekkürler
  • Trailer iyi görünüyor, bu oyundan fazla ümitli değildim ama fikrim değişti.

@bobafett
    Yüz animasyonları diyaloglar fazla olduğundan rpg oyunlarında daha önemli olan bir faktör, bu oyunda hareket dahil hepsi iyi kullanılmış gibi görünüyor bence kötü sayılmaz. Aslında türü farketmeksizin yeni nesil her oyunda animasyonların iyi olması oyunun her zaman artısıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 11 Mayıs 2020; 11:21:0 >
  • Epic üzerinden 60tl lik kupon ile ucuza alayım diyordum ama ön siparişler için kullanılamıyor kupon:/
    Oyun ne zaman çıkacak o da belli değil 11 hazirana kadar çıkmaz heralde. Bi sürpriz olur ve kupon süresi bitmeden çıkar ve fiyatı değişmezse kuponla ucuza alırım. Zamanında almadım ucuza sistem yok diye...
  • bu oyun ne zamana ertelendi yav,cyberpunktan bile sonra çıkacak herhalde
  • Bu yıl zor çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.