Şimdi Ara

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
12
Favori
11.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Off be, ilk oyunun müziği gibi ama bir o kadar da farklı bir havası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Cube K -- 20 Mayıs 2019; 15:56:26 >
  • Oynanışı yayınlasar bari E3 öncesi.
  • Son klanda açıklandı. Oynanış 10 Haziran'da E3'de yayınlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 29 Mayıs 2019; 18:2:38 >
  • E3 gameplayine de güvenemiyorum...
  • Bloodlines 2 dışında bir Vampire: The Masquerade oyunu daha gelecek. Bu oyun ise RPG'den ziyade Telltale tarzı hikaye anlatımı üzerine yoğunlaşacak.

Bu oyundan gelen bilgiler ise:

Başlıca Özellikler:

- Karakterinizi oyunda yer alan sınıflar arasında istediğiniz birinden seçebilirsiniz.
    - Her oynanabilir karakter eşsiz güçler (disiplinler), belirli konulara farklı etik yaklaşımlar ve diyaloglar sunar.
    - Karakter odaklı görevler kendi grubunuzu kurmanızı ve NPC sadakatlerini güçlendirerek ilişkilerinizi şekillendirmenizi sağlar.
    - Yüksek derecede tekrar oynanabilirlik. Oyunda yapmış olduğunuz seçimler oyunun değişen kurgusu tarafından yansıtılmaktadır.
    - Eylemlerinize bağlı olarak gerçekleşen çeşitli sonlar.
    - Vampire: The Masquerade – Coteries of New York hem Vampire: The Masquerade hayranları hem de olgun hikaye anlatım odaklı oyunların hayranları için uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 4 Haziran 2019; 20:52:11 >

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Ne yapımcıda ne de dağıtımcıda Paradox yok. Oyunun isim haklarını mı kiraladılar acaba?
  • İsim hakları Paradox'da videonun sonundaki altyazı'da görebilirsiniz.
  • Bugün oynanış geliyor, bakalım nasıl bir oyun yapmışlar.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Oyun çok güzel duruyor. Grafikler ve çizimler başarılı duruyor. Keza seslendirmeler de güzel olacak gibi. Oyunun ilk hali olmasına rağmen güzel şuan için ama nedense çok hype yaratmadı bu oyun.
  • Oynanış fena değil gibi, fazla diyalog seçeneği sunulacak gibi duruyor aynı ilk oyundaki gibi ki bu durum gayet sevindirici. Önümüzdeki senenin bahar ayı, dolu dolu geçecek. Dying Light 2'nin başında Avellone, Cyberpunk 2077, Bloodlines 2 hepsi bir arada.
  • ben beğendim gayet, henüz yapım aşamasında olduğu için bundan iyi de olabilir kötü de olabilir
  • Beyler sizce de son yıllarda çıkan oyunlar tür ayırtetmeksizin birbirine fazlasıyla benzemiyor mu? Mesela şu oyunu Masquarade 2 değil de Vampyr 2 diye sunsak kaç kişi gerçeği anlar? Yakın zaman önce Call of Cthulhu oyunu olsun, çıkacak olan Sinking City olsun sanki hepsi birbirinin kopyası gibi geliyor. Spesifik ve heyecanlandırıcı bir fark göremiyorum. Bu oyun da muhtemelen güzel bir oyun olacaktır ama ne bileyim insan daha farklı daha yenilikçi bir şeyler bekliyor.
  • Seriye başlamak istiyorum. Hangi sırayla oynamak lazım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Seriye başlamak istiyorum. Hangi sırayla oynamak lazım acaba
    Hocam zaten serinin 2 oyunu var. Biri bu, daha çıkmadı. Bir de bunun ilki işte.
  • Uzun oynanış videosu geldi.

• olur mu yahu, vampire the masquerade redemption oyunu ilk oyun. totalde yeni çıkacak ile birlikte üç oyun var.
  • wosswoss kullanıcısına yanıt
    Bende öyle biliyorum ustte ki arkadas yazinca sasirdim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Yaz indirimlerinde ikisini 20 TL'ye veya altına kapatırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.