Şimdi Ara

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
12
Favori
11.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olmasın hocam, gift aldık elimizde patlayacak.Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] Cyberpunk 1.5 yıllık preorder'ın ardından çıkıyor ama Vampire Martta 2 yıl olacak preorder vereli.Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] 

Eskiden oyunun duyurusundan sonra ne kadar sürede çıktığına bakardık şimdi preordera açılmasından.Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] 

• Discord sunucularından açıklama yapmışlar, artık oyunu Hardsuit Labs geliştirmiyormuş. Kimin geliştirdiği veya geliştireceği belli değil şimdilik. Ön sipariş kabul etmeyeceklerini açıklamışlar ve oyunun 2021'de de gelmeyeceğini söylemişler.

• Vay arkadas. Neredeyse iki yil olacak gift olarak alali ve oyunun akibeti mechul. Cikarsa da, cikmazsa da kendilerine artik. Sayelerinde pre-order olayindan sogudum.. Avellone’un ugursuzlugu devam ediyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic games den 32 tl ye almıştım ve dün itibariyle bakiye olarakta olsa iade ettim. Oyunu 2019 da ön sipariş vermişim bu arada. Nereden nereye ben oyundan umudumu kaybettim oyun yüzde 90 patlak çıkacak.

• bu oyunun kaderinde düzgün olarak çıkmak yok galiba,iade ettim ben de,ne hevesle önsipariş geçmiştim oysaki :D

• 30 mart 2019 da saldırmış ben de. iade istedim. yalnız 80'e aldım diye hatırlıyorum 129 lira refund talebi geldi. ilginç Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] 

• Paradox düzgün bir firmayla geri getirir buna inanıyorum. Paradox bırakmaz bu oyunu.

• o aralar metro exodus 90 liraya çıkıp sonradan fiyatı arttığı için ben de üst paketini almıştım hemen, fiyatı artar diye. gift olarak da aldığım için duruyor hala. bakalım ne olacak sonu.

• Bu oyunu pre-order olarak alalı 27 ay falan oldu. Yani 2 yıldan fazla. Söyleyeceklerim bu kadar.Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU] 

@untypicalgemini,

Aynen ben de gift olarak almıştım fiyatı uygundu ve artar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 24 Haziran 2021; 19:49:2 >
  • bir stüdyo ile anlaşılmış ama suan için söylemiyoruz demişler,acaba hangi stüdyo ile anlasıldı:D keşke bi şekil microsoft ile anlasılsa obsidiana falan verseler :D

• Oyun bildiğin pre-order yapmamanın canlı kanıtı gibi..

Alıntı

metni:
    22 Mar 2019 - Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2: Blood Moon Edition - Hediye/Deneme Kuponu
  • Pre-order çıktığında üniversitede okuyordum ve bitirmeme daha vardı. Şimdi aradan aylar geçti. Mezun oldum da şu an öğretmenlik yapıyorum.

• İlk oyunu o kadar güzeldi ki tam bir rpg idi. Seçimler oyunun tamamını etkiliyordu. O kadar çok bug vardı ki oyunun, hikayenin ilerlemesini dahi etkileyenler vardı. Ona rağmen bayılarak oynamıştım. Keşke bu hallere düşmeseydi bu seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 31 Ocak 2022; 9:14:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Pre-order yapalı 3.5 seneden fazla oldu. Mesajım bu kadar.

• Bu oyun neden bu kadar gecikti acaba, ne çıkış tarihi hakkında veya başka bilgi var ortada. İptal edilmez umarım, çünkü RPG olarak çok güzel oyun olacak.

• artik bi soyleseler kime yaptiriyolar oyunu yada yapiyorlarmi :D keske salsalardi zamaninsa piyasaya oyunu şimdi bu studyoyla devam oyunu yaparlardi o kadar sure gecti yani:D

• Cyberpunkla benzer çıkış zamanı oalcaktı. Oyun baya tırt buldular. Muhtemelen Yeniden yapıyorlar bir çok şeyi ..

• arkadaş bi haber bi şey duyurun artık ne oldu bu oyuna yav :D

umarım bir şey gösterirler artık :D

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU]Paradox Interactivetwitter
    “See you on June 8th!”
    https://twitter.com/PdxInteractive/status/1656721548236017665?s=20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 13 Mayıs 2023; 10:19:11 >
  • hadi bakalım :D

Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU]
    Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 [ANA KONU]Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2twitter
    “Rise, Kindred, and join us in September for a big announcement!”
    https://twitter.com/VtM_Bloodlines/status/1666403803090886658?s=20
  • Paradox açıklama yapmış oyun Eylül ayında gösterilecekmiş. Beraberinde birkaç ekran görüntüsü de paylaşılmış.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.