Şimdi Ara

VAMPİRE clanı kuruldu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vampir-kurtadam oyununda VAMPİRE clanı kuruldu.girmek isteyenler başvurabilir.clanın kişi sayısı oturunca her pzt günü 100 veya 50 gold alınacaktır.kesinlikle 50 gold fazla demein ben 1 saatte 500 altın yaptım mlzeme aldım.bağıştada bulundum.clana altın topladıkça clan konutları yapılacaktır...

• Slm arkadasım oncelikle hayırlı olsun
    Beni Klanına Alırsan sevinirim level 2 yim en kısa zamanda 3 olcam insan avında 2 saat i doludurunca bugun daha insan avına cıkmadaıgım için level atlıyamıyorum
    Nick:herosfire
  • sevgili arkadaşım seni clanıma alırım ama birini clana davet etmeyi bilmiyorum.clana siz girmek için yukarıdaki klan butonuna basıp ordan VAMPİRE isimli klanı aramanız ve isim gelince üzerine tıklayıp en alttaki başvuru butonuna basmanız yeterli...
  • warriortr klana eklendi başka eklenmek isteyen kişilerin başvurularını bekliyorum
  • zaten sabbet diye bi clan acıldı hem de ilk 10 dayız yine clan acmana gerk yoqtu
  • arkadasım o sabbet daha kimseyi almıyo klanına
    ben kac kere basvurdum hep red edtti
  • yaw clana altın abgışı yapan gerekiyo bi de lwl inin yuksek olamsı lasım
  • hıhı ne demezsin klan da lvl 1 lik dolu kişi var. level i en yüksek bunu mu alıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorTr

hıhı ne demezsin klan da lvl 1 lik dolu kişi var. level i en yüksek bunu mu alıyolar

güzel kardeşim clanda olmadığın için atılan mesajları bilemezssin bu yüzden fazla atıp tutma bu gece lvl3 gecemeyenler clandan silineceqler 2 kısı mazaret bildirdi oq dedık basvurdum dıyon ben nıye senın basvurunu görmedım ? DH den basvuranlar pm attı PM atanların hepsının level ıne baqılmadan alındı sende eğer DH den olduğunu söylesen emın ol alınırdın. bu arada

• al sana kanıt ben baş vurumu yaptım gelen mesaj bu
     VAMPİRE clanı kuruldu...

yazılar kotu cıkmısa baska sayada açın bakın resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarriorTr -- 19 Mart 2006; 20:35:30 >
  • ya güzel kardeşim sen niye bana bi pm atmıyon DH denım dıye adamlar kekmi atarken o kadar ugrasıyorlar her basvuranı nasıl alayım ben 25 kısı ıle sınırlı suan 3 kişil yer war dh den gelsınler yıne dh den alacam dh dısında suan 4-5 kısı war
  • Arkadasım ben o baslıga yazdım al diye sonra katılmak istedim senin klan a ama red eddin bende beni istemeyen klan a bi daha girmem

Herkese İyi oyunlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorTr

Arkadasım ben o baslıga yazdım al diye sonra katılmak istedim senin klan a ama red eddin bende beni istemeyen klan a bi daha girmem

Herkese İyi oyunlar..

güzel kardeşim sana kımse klan a gel demedı katılmazssan katılma ne kadar buyuttun bı olayı ya oyun bu oyun
  • Kardeş bende başvurdum benide alırsın ama ben yeni player im haberin olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divxman -- 20 Mart 2006; 20:12:36 >
  • beyelr artık 3 + lwl alıncak die biliorum lasombra bnim bi adam war sizin clanda sadece para gönderiiroum onla o kalsın mı ? ismi canz lwl 2 oldu sanırım ama onu hep çalıştırıprum we kazandığı paraları göndeririorum eğer kalsın dersen para göndermeye dwm edicem
  • hakikatten clan cok güzel ortam da iyi
    dh clanı olarak bi de 9, sıradayız

size tavsiyem geceleri yatarken 8 , sa. calsıtırın we gelsin 80 altın :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: hell_quard

beyelr artık 3 + lwl alıncak die biliorum lasombra bnim bi adam war sizin clanda sadece para gönderiiroum onla o kalsın mı ? ismi canz lwl 2 oldu sanırım ama onu hep çalıştırıprum we kazandığı paraları göndeririorum eğer kalsın dersen para göndermeye dwm edicem

kanka siliyoroum o uyeyı clandan anlamı kalmaz yoqsa clan ın madem bir iş yapıyoruz tam yapalım eyw
  • Your voracious nature and insatiable desire to hunt have guided you into a large city and you gorged yourself on the the blood of the humans.

You received 527.5 litres of blood as well as 528 gold coins. In addition, you collected 10 experience points!

• siteye giremiyorum. başta bunlar şakamı yapıor falan dedim ama harbiden bu oyun war ve ben giremiyorum :(
  • Girdim. Kurtadam clanı warmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.