Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu zamana kadar yüzlerce fps oyun oynamışımdır. Silahların bu kadar garip olanını görmedim. Yapımcılar da belli ki ortaya çıkandan memnun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silahların sekmesi her seferine değişiyor tepki almaları normal. skill based olarak tanımlanan bir oyuna şansa dayalı bir mekaniği entegre ederlerken ne düşündüler acaba
  • ben izlemeyi bırakmıştım key gelmiş yani bir kere izleseniz yetiyor.şansa göre geliyor zamanla.
  • Dereceli sisteminin nasıl olacağıyla ilgili bir video hazırladım. İzlemek isteyenler için videoyu aşağıya bırakıyorum.
    Video hazırlamakta yeni olduğum için önerilerinize açığım.

• Yayın saatlerdir açık ama bir türlü kapalı beta drobunu düşüremedik

• Krone K kullanıcısına yanıt
    yabanci agirlikli 7-8 sekme acin onscreen vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç gün açık bırakınca hak kazanmışım betaya. Yaklaşık bir 8 GB indirdim. Oyunu beğendim vuruş hissi ve karakterlerin özellikleri güzel. Favorim Sova oldu, yay kullanarak düşmanların yerini öğrenmek ve okları duvardan sektirip vurmak falan aşırı havalı.

Yalnız oyun daha iyi optimize edilmeli. 60 fpslerden 18-19 fpsleri gördüğüm oldu tuhaf bir şekilde. Bir de bazı yayıncıların yayınlarında hileciler olduğunu gördüm umarım onlara da çözüm bulunur. Kapalı beta zaten bunun için var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Bir kaç gün açık bırakınca hak kazanmışım betaya. Yaklaşık bir 8 GB indirdim. Oyunu beğendim vuruş hissi ve karakterlerin özellikleri güzel. Favorim Sova oldu, yay kullanarak düşmanların yerini öğrenmek ve okları duvardan sektirip vurmak falan aşırı havalı.

Yalnız oyun daha iyi optimize edilmeli. 60 fpslerden 18-19 fpsleri gördüğüm oldu tuhaf bir şekilde. Bir de bazı yayıncıların yayınlarında hileciler olduğunu gördüm umarım onlara da çözüm bulunur. Kapalı beta zaten bunun için var.
    Şu an oyun oynanamaz durumda hileler yüzünden

Redditte üzerinde çalıştıklarını yazmışlar ama hayırlısı bakalım. CS:GO gibi olmasın da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Litation

Şu an oyun oynanamaz durumda hileler yüzünden

Redditte üzerinde çalıştıklarını yazmışlar ama hayırlısı bakalım. CS:GO gibi olmasın da.

Alıntıları Göster
    Biraz önce farkettim hocam duvar arkasından falan vuruyorlar. Kafanı uzatmaya kalmadan hs atıyor ne hikmetse. Neyse, beta zaten bugları hileleri tespit edip açıkları kapatmak için var.

• Oyunu indirdim fakat hala deneme fırsatım olmadı. Arada yayıncılardan takip ediyorum. Bu arada oynanan map nedense CS 1.6'daki Tuscan haritasına benziyor.
  • Arkadaşlar,

Haftadır araştırıyorum. Ben bu oyunu EUW da oynamak istiyorum. Hesabım EUW. Ama beni Türklerle eşleştiriyor. Türklerle oynamak istemiyorum. Hiç bir yerde hiç bir detay yok. Her maç 15 ping alıyorum istememe rağmen. Bunun yöntemini bilen var mı? Delireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gian Carlo39

Arkadaşlar,

Haftadır araştırıyorum. Ben bu oyunu EUW da oynamak istiyorum. Hesabım EUW. Ama beni Türklerle eşleştiriyor. Türklerle oynamak istemiyorum. Hiç bir yerde hiç bir detay yok. Her maç 15 ping alıyorum istememe rağmen. Bunun yöntemini bilen var mı? Delireceğim.
    Malesef yok. İsterseniz desteğe sorun.
  • Gian Carlo39 kullanıcısına yanıt
    Vpn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar valorant güncellemesi den sonra oyuna tıklıyorum şifre id falan yaziyorum ama sonra hicbbisi ekrana gelmiyor yardım edin luften

• Gian Carlo39 kullanıcısına yanıt
    yabancı biriyle sıraya girince avrupa'ya atma ihtimali daha yüksek oluyor onun dışında seçim yok maalesef ve gelmeyecekmiş yayıncıların söylediğine göre. tek girince hep tr atıyor takımda rusya'da yaşayan arkadaş olunca avrupa atıyor genelde beni.
  • İlk açıldığında bir iki yayıncı izlemiştim meraktan, uzun süredir izlemedim ama bugün mailime düşmüş ilginç. Bence bomboş oyun.

• Gigabyte Z87-HD3 anakart kullanıyorum. Valorant ne yazık ki anakartın App Center uykulamasını bozdu. Var mı bir fikri olan?
  • bu nası kapalı beta arkadaş 1 ay oldu neredeyse
  • kolay düşmüyor drop en az 1-2 gün sürüyor bende öyle oldu pazartesi 21.30 da twitch'te 7-24 yayın yapan kanalları izlemeye başladım Perşembe 22.00 da düştü drop düşen hesapların bölgeleri farklı benim ilk düşürdüğüm hesap hollanda şimdi düşürdüğüm italya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 1 Mayıs 2020; 2:56:58 >
  • Valorant [ANA KONU]

voice chat kısmı bende çıkmıyor ne yapabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.