Şimdi Ara

Valorant'a eklenecek ilk Türk karakter Fade'in özellikleri açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Valorant'a eklenecek ilk Türk karakter Fade'in özellikleri açıklandı

Riot Games tarafından geliştirilen ücretsiz FPS oyunu Valorant’ın 28 Nisan’da yayınlanacak güncellemesi ile oyuna Fade isimli Türk karakter eklenecek. Fade isimli karakterin oynanış videosu yayınlandı ve özel güçleri açıklandı.

Ayrıca Bkz.Valorant sistem gereksinimleri neler?

28 Nisan'da yayınlanacak güncellemeyle Valorant'ta 4. Bölüm 3. Kısım başlayacak. Yeni bölümle birlikte yeni savaş bileti ve RGX 11z Pro kaplama seti eklenecek.

Tasarımcı Nicholas Smith, Fade'in özellikleri hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Amacımız Sova'ya daha farklı bir oynanış tarzına sahip bir rakip getirmekti. Fade istihbarat toplama işini çok daha bireysel olarak hallediyor ve belli bir bölge içinde çok daha etkili çalışıyor (Sova gibi tüm haritayı kapsayan yetenekleri yok). Oyuncunun her daim aksiyona yakın ve bizzat çatışmada olmasını istedik. Ayrıca konumlanma sırasında daha az bel bağlanacak bir istihbarat ajanı olmasını istedik.”

Valorant'a eklenecek ilk Türk karakter Fade'in özellikleri açıklandı

Valorant Fade özel güçleri

Musallat (E)

Musallat olan bir gözcü KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Gözcü belli bir süre sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde etkinleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve hepsine dehşet izi uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Mıhla (Q)

Bir saf korku yumağı KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Yumak belli bir süre sonra yere iner. Yumak yere çarptığında açılarak yakındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olur ve çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Ecel (C)

Bir Ecel KUŞAN. Ecel'i düz bir hatta ileriye yollamak için ATEŞ ET. Ecel, koni şeklindeki görüş alanında bulunan herhangi bir düşmana veya düşmanın bıraktığı ize kilitlenip hedefinin peşine takılır ve yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar. Ecel'i nişangâhının baktığı yöne doğru ilerletmek için ATEŞ ETME Düğmesi'ni BASILI TUT.

Gece Karanlığı (X)

Korkunun gücünü KUŞAN. Duvarların içinden geçebilen bir kâbus enerjisi göndermek için ATEŞ ET. Bu enerji rakibe doğru giden bir iz oluşturmanın yanında rakibi sağır eder ve çürüme uygular.

• Su oyunu konsola getirseler ne guzel olurdu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • malesef konsola değil fakat mobile gelecek.Aslında tüm populer oyunlar mobile geliyor.
    rainbow six ,apex legends, valorand gibi

• Karakter efsane olmuş yalnız! Ubisoft da gitsin, hiçbir askeri özellikleri olmayan kabile devletlerin operatörlerini eklesin dursun.

• riot komedi bir hareket ile bozkurt u andıran işareti daha karakter çıkmadan değiştirerek tüm olumnlu görüşlerimi çöpe attı, daha 1 kuruş geçmez benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 28 Nisan 2022; 17:52:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafacoban M kullanıcısına yanıt
    Apex soft launch yaptı bile amerika kıtasında şuan erişime açık. R6 yakın zamanda gelecek gibi duruyor, valorant bu sene içinde haber alacağımızı düşünüyorum.Bunarada bf ve cod warzone'da geliyor.Hatta bf mobile'da kapalı betada test ediliyor.

• Atakan Erdur HACPJ A kullanıcısına yanıt
    Apex denedim fakat lag vpn nedeniyle cok fazla;)
    Avrupa server açılsa da oynasak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Youtuberlar çoktan turnuva falan başladı amerikada biz hala oyunun çıkmasını bekliyoruz

Baktığımda onlarda bile 150/200ms gecikme goruyorum pubg mobile şuan 20ms.
    Yani avrupa serveri acıkınca biz de yuksek ms gorursek oyun turkiyede oynanamaz

Riot bu beklenir.Ben 60 ms falan tahmin ediyorum umarım wild rift gibi bir ms sıkıntısı olmaz.Oyun hala 1 sene oldu ms dalgalanmasından oynanmıyor.
    Tr serverlarına faaliyete geçirmeleri şart.

Valorand da bence sıkıntı olmaz ve riot tr sunucusu ile şov yapacaktir benim derdim apex ne olacak;)

• Umit_22 kullanıcısına yanıt
    Ubisoft türk düşmanı bence

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt

riotu da ekleyebiliriz artık, zira bizi paradan ibaret gördükleri aşikar, riot komedi bir hareket ile bozkurt u andıran işareti daha karakter çıkmadan değiştirerek tüm olumnlu görüşlerimi çöpe attı, daha 1 kuruş geçmez benden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.