Şimdi Ara

Vallahi kapı açmayı bilmeyenlerden bıktım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vallahi kapı açmayı bilmeyenlerden bıktım.

Kafama takmayayım diyorum da insanların bu rahatlığı beni çok rahatsız ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayatimda 1 kere avm otoparkinda iki arac arasina biraktim. Dondugumde kapida iz vardi. Neyseki tanidik pasta cilacida bir bezle 2-3 saniyede gecmisti.

Biz kapiyi acarken elimizi sıkıstiririz diger araca gelmesin diye millet bam gum vuruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Hayatimda 1 kere avm otoparkinda iki arac arasina biraktim. Dondugumde kapida iz vardi. Neyseki tanidik pasta cilacida bir bezle 2-3 saniyede gecmisti.

Biz kapiyi acarken elimizi sıkıstiririz diger araca gelmesin diye millet bam gum vuruyor.
    Adam belki çıkamamıştır. Kapıyı çok zor açmıştır. Yavaş yavaş açmış ama dediğiniz gibi pasta cila ile hallolacak iz bırakmak mecburiyetinde kalmıştır. Amenna derim ama hayvan gibi boşluk olduğu halde bam güm açanlara ne demeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Park halindeki arabanın yanında kapıyı açanlar neyse de, yol kenarına park ettikten sonra kapıyı lank diye açanlara ne demeli ? Çarpmamak için ya freni kökleyeceksin ya da karşı şerit boşsa bir anda atılacaksın.

Korna çalınca da tip tip bakıyorlar bir de
  • Yahu ben diğer şöförcüklerin alayından bıktım,

Beyaz şirket araçlarından, doblo kango tarzı araçların emanet sürücülerinden, yolda yürümeyi bilmeyip direksiyona oturanlardan...
    Hangi birini sayayım ki, maalesef eldeki malzeme bu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.