Şimdi Ara

Valencia CF Taraftar Köşesi (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
3
Favori
18.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 2007' de ki favori takımlarından, tabii bunda David Villa etkisi çok büyük.
  • Yarasaları tekrar cl de izlemek güzel olacak

Killy gonzales,albelda,mendieta,canizares falan varken izlemesi cok keyifliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlıkta Barcelona ve Real Madrid'i cebinden çıkaran, La Liga'nın benim için tek anlamı olan Valencia, uzun aradan sonra Şampiyonlar Ligi'ne geri döndü. Son yıllarda malum iki takıma olan nefretimden dolayı La Liga'yı takip etmeyi bırakmıştım. Şimdi nihayet Şampiyonlar Liginde düzgün destekleyeceğim bir İspanyol çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 5 Mayıs 2018; 20:51:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valensia Atletico Sevilla Celta vigo Villareal Deportivo hepsi avrupa kupalarına renk katan samimi içten takımlar.En çok koşanın değil aklıyla tekniği ile oynayanların liginden çıkma takım bunlar.

Celta Uefa yarı finalinde nasıl mutlu ettiyse Sevilla nasıl her sene avrupa kupalarında iyi işler başarıyorsa.Atletico devlerle yarışıyorsa Valensia da inşallah bu şekilde güzelce ilerleyecektir.Çünkü bir süredir bu kulvarlardan uzak kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 5 Mayıs 2018; 21:13:34 >
  • Burda ne zaman övsek yeniliyor adamlar

• “Bir çok teklif aldım fakat hepsini reddettim. PSG’de de kalmak gibi bir düşüncem yoktu. Sadece Valencia’yı istedim ve bekledim.”

Hoşgeldin evlat..

• Kendini gösterdiği takımda CL heyecanı yaşamak, Mestella'nın o ateşli atmosferinde kendini taraftarın önüne atmak.. Bambaşka bir duygu olsa gerek. Adam oğlu adam Guedes, hoşgeldin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 28 Ağustos 2018; 12:19:0 >
  • Şanlı Valencia'mız, United ve Juventus'u Mestalla'nın çimlerine gömecek....

• Başarılar Yarasalar.. Bence 2.lik kuvvetli ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 maçta 3 puan. Çok kötü bir başlangıç. Kadroya baktım geçen seneki kemik kadro bozulmuş bu aralar. Marcelino hocaya güveniyoruz umarım Şampiyonlar Ligi'nde güzel bir başlangıç yapar. Rakip Juve, ama burası Mestalla. Seyirci desteğiyle her şey olabilir.

• Haydi Valencia

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saat boyınca 10 kişi kalmış takıma evinfe gol bile atamamak.Yakışmadı valensia sana.Olmadı.Initeda karşı da varlık gösteremezsen üçüncü dahi olma haketmiyorsun.Büyük hayal kırıklığına uğradım

• Geçen seneki romantikler konuya uğramaz olmuş , zamanında dortmund leicester gibilerinde görmüştüm de , bunu beklemiyordum açıkçası
  • Sağlık olsun..

• Valencia XI: Neto, Piccini, Garay, Gabriel, Gaya, Parejo, Kondogbia, Coquelin, Guedes, Batshuayi, Rodrigo

Haydi Valencia..

• Fırsat bu fırsat! Dağılmış United’a karşı bir galibiyet grubu karıştırır. YB bile söz sahibi olur.

• Düşene bir çelme de Yarasalar takar mı
  • DC Comics'in, logodaki yarasanın Batman'e çok benzediği için şikayetçi olması üzerine Valencia'dan açıklama geldi: "Kulübümüz, 1919 yılında kuruldu. Biz ambleme yarasayı koyduğumuzda ABD'de daha bizon kovalıyorlardı."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 20 Mart 2019; 19:13:59 >
  • Tinerci Amerikalılara nasıl da vermişler ayarı

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.