Şimdi Ara

Valencia CF Taraftar Köşesi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
3
Favori
18.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler borç durumunuzdaki düşüşleri biri paylaşır mı Size final yakışırdı ama sans Sevilladan yanaymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Beyler borç durumunuzdaki düşüşleri biri paylaşır mı Size final yakışırdı ama sans Sevilladan yanaymis

Hocam 250-275 milyon €'lara kadar düştü borç.
  • Bu sezon büyük bir yükseliş içerisinde olan Atletico Madrid, önümüzdeki sezon için Valencia'nın 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Dani Parejo'yu istiyor. (Plaza Deportiva)
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

Beyler borç durumunuzdaki düşüşleri biri paylaşır mı Size final yakışırdı ama sans Sevilladan yanaymis

Hocam 250-275 milyon €'lara kadar düştü borç.

Beşiktaş'ın borcu ne kadardı?

• Parejo satılmasın.Satılacaksa da uçuk bir fiyata satılsın.Adam takımın bel kemiği.
  • Yarın Levante deplasmanındayız.Kaybedersek 10.luğa düşüyoruz.
    Kötü bir sezondu.Daha kötü olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equando

Yarın Levante deplasmanındayız.Kaybedersek 10.luğa düşüyoruz.
    Kötü bir sezondu.Daha kötü olmasın.

Avrupa Ligi'nde oynanan futbolun çeyreğini ligde oynasak ilk beş arasında bitirirdik ligi.
  • Levante 2-0 Valencia

Goller : 70'Angel Luis , 81'Andreas Ivanschitz

Maçı takip etmedim.Üzülmedim de artık transfer dönemini bekliyorum.
  • quote:

Levante 2-0 Valencia

Goller : 70'Angel Luis , 81'Andreas Ivanschitz

Maçı takip etmedim.Üzülmedim de artık transfer dönemini bekliyorum.

İlk hedef Napoliden kiraladığımız Eduardo Vargas'ın bonservisini almak olacaktır. Gerçekten 6 ay çok iyi oynadı.

• Singapurlu iş adamı Peter Lim kulübün %70 hissesini satın alarak,kulübün yeni sahibi oldu.
    Lim bu sezon transfer için 60 M € bütçe ayrıldığını ve kulübe 300M€ 'dan fazla yatırım yapacağının sözünü verdi.

Mestalla arazisi 150M€'dan satışta ve 2019'a kadar yeni stad yapılacağı açıklandı. (2019 kulübün 100. yılı)

Artık Eduardo Vargas'ın bonservisiymiş falan hikaye.Umarım güzel bir yapılanmayla eski Valencia'yı tekrar izlemeye başlarız.
  • quote:

Singapurlu iş adamı Peter Lim kulübün %70 hissesini satın alarak,kulübün yeni sahibi oldu.
    Lim bu sezon transfer için 60 M € bütçe ayrıldığını ve kulübe 300M€ 'dan fazla yatırım yapacağının sözünü verdi.

Mestalla arazisi 150M€'dan satışta ve 2019'a kadar yeni stad yapılacağı açıklandı. (2019 kulübün 100. yılı)

Artık Eduardo Vargas'ın bonservisiymiş falan hikaye.Umarım güzel bir yapılanmayla eski Valencia'yı tekrar izlemeye başlarız.

güzel haber umarım doğru adımlar atıp takımı yeniden üst sıralara taşırlar

• AC Milan Türkiye twitter hesabının attığı tweet : Milan, Rami'nin bonservisi için Valencia'ya €4-5m civarında bir teklif yaptı. Valencia'nın Pazar günü teklife bir cevap vermesi bekleniyor.

Biraz yükseltilirse iyi olur.4-5 M az gibi.
  • Dakika 60

Valencia 2-1 Celta Vigo

Goller : Feghouli,Piatti / Inigo Lopez

Feghouli 1 gol,1 asist.
  • Valencia 2-1 Celta Vigo

Peter Lim'i galibiyetle karşıladık ve sezonun son maçında da galibiyeti aldık.Umarım daha güzel günlerin başlangıcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equando -- 19 Mayıs 2014; 13:39:52 >
  • Benfica ile Rodrigo ve Garay için anlaşmışız.Eğer doğruysa mükemmel transferler.Özellikle Garay büyük iş.

Garay gelirse,Rami kesin satılır.
  • equando kullanıcısına yanıt
    1,6m dolar serveti varmış adamın yapsın Valenciaya kıyak.

++ Otamendi de gelecekti size yanlış hatırlamıyorsam . Otamendi-Garay hattı iyi olur
  • İyi transferler, Vargas kalcak mı? Bi de Banega dönse iyi olur
  • @Gaston Ramirez
    Sağolsun borçları kapatıyor başkan.Üstüne bir de transfere el atmış.Güzel günler yakın.

@synchro
    Büyük ihtimalle Vargas kalıyor.
  • 60 Milyon Euro hersey dahil mi yoksa sadece bonservisler için mi?

Bu arada Peter Lim Valencia'ya hayırlı olsun. Seneye bir Atletico'da umarım siz olursunuz.

Ispanya'da en sevdiğim takım.

• @golf_R
    300M€ ile borçları kapatıp artanıyla kulübe yatırım yapıyor.

60M€ hakkında pek bilgim yok ama büyük ihtimalle sadece bonservislerdir.Rodrigo ve Garay transferinin 35M€ ya bitirileceği konuşuluyor.

----------------------------------------------------------

Bu arada şu formayı almak istiyorum.Bugün İzmir'de gezindim ama bulamadım.Acaba nerde bulabilirim ?
    Sırta isimde yazdırabileceğim bir yer olursa çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equando -- 19 Mayıs 2014; 14:53:09 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.