Şimdi Ara

Valencia CF Taraftar Köşesi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
642
Cevap
3
Favori
18.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: Gaston Ramirez

O resmi koymamın nedeni 1 takımın 2-3 yılda ne denli değişeceği idi cidden paranın gözü kör olsun.

600 milyon € vergi borcu olan , yeni stadının yapımı maddi imkansızlıklar yüzünden yarıda kalan bir kulüpten bahsediyoruz..

Kim istemezdi ki Silva'nın , Hernandez'in , Vicente'nin alt yapısından yetiştiği kulüpte jubile yapmasını.. Joaquin'in , Mata'nın , Villa'nın yıldız oldukları , milli takıma kadar yükseldikleri bir kulüpte kalmasını..

Cidden paranın ve parasızlığın gözü kor olsun.

Alıntıları Göster
    Valencia kulübü satılık!

İspanya'nın dünyaca ünlü spor kulübü Valencia ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeni ile 250 miyon avroya satışa çıktı.

Valencia kulübüne verdiği kredileri geri alamayan Bankia adlı özel bir banka parasını tahsil edebilmek için takımın satışını istedi. Valencia kulübü başkanı Amadeo Salvo ise, bu satışa sıcak baktığını vurgulayarak takımımız kan kaybediyor, marka değeri yok olmak üzere bu parayı verebilecek bir girişimciye kulübü devretmeye hazırız sözlerini etti. Başkan Salvo,Valencia'nın yıllık ticari gelirinin 12 milyon avrolara kadar indiğini hatırlatarak bu rakama bu kulübü ayakta tutmalarının imkansız hale geldiğini savundu. La liganın önemli takımlarından biri olan Valencia'nın ayrıca futbolcularına aylardır ödeme yapamadığı da gelen haberler arasında.

DHA

Vay be. Şu ligde Real'e ve Barça'ya kafa tutan mazisi olan ender takımlardan biriydi bu hale düşmelerine üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Valencia kulübü satılık!

İspanya'nın dünyaca ünlü spor kulübü Valencia ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeni ile 250 miyon avroya satışa çıktı.

Valencia kulübüne verdiği kredileri geri alamayan Bankia adlı özel bir banka parasını tahsil edebilmek için takımın satışını istedi. Valencia kulübü başkanı Amadeo Salvo ise, bu satışa sıcak baktığını vurgulayarak takımımız kan kaybediyor, marka değeri yok olmak üzere bu parayı verebilecek bir girişimciye kulübü devretmeye hazırız sözlerini etti. Başkan Salvo,Valencia'nın yıllık ticari gelirinin 12 milyon avrolara kadar indiğini hatırlatarak bu rakama bu kulübü ayakta tutmalarının imkansız hale geldiğini savundu. La liganın önemli takımlarından biri olan Valencia'nın ayrıca futbolcularına aylardır ödeme yapamadığı da gelen haberler arasında.

DHA

Vay be. Şu ligde Real'e ve Barça'ya kafa tutan mazisi olan ender takımlardan biriydi bu hale düşmelerine üzüldüm.

Uzun suredir konuyu guncelleyemedim.. Bugünden itibaren konu ile ilgilenmeye başlıyorum

2000'li yıllara damgasını vuran, Barça'ya, Madrid'e kök söktüren, La Liga'yı, Avrupa Ligini hegemonyası altına alan bir takımın şu duruma gelmiş olması üzücü bir durum..
    Her sene mecburiyetten bir yıldızı satan, makul fiyatlara alınan oyuncularla üst sıralara tutunmaya çalışan bir takım olduk maalesef. Vergi borçları, bankaya olan borçlar falan derken zarar üstüne zarar geldi. Villa, Silva, Joaquin, Vicente'nin satıldığı sezon durumu açıklar gibiydi.. Yoksa dünya yıldızları, milli takım oyuncuları neden satılsın?

Vilarreal gibi olmayalım da..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Valencia kulübü satılık!

DHA

Uzun suredir konuyu guncelleyemedim.. Bugünden itibaren konu ile ilgilenmeye başlıyorum

2000'li yıllara damgasını vuran, Barça'ya, Madrid'e kök söktüren, La Liga'yı, Avrupa Ligini hegemonyası altına alan bir takımın şu duruma gelmiş olması üzücü bir durum..
    Her sene mecburiyetten bir yıldızı satan, makul fiyatlara alınan oyuncularla üst sıralara tutunmaya çalışan bir takım olduk maalesef. Vergi borçları, bankaya olan borçlar falan derken zarar üstüne zarar geldi. Villa, Silva, Joaquin, Vicente'nin satıldığı sezon durumu açıklar gibiydi.. Yoksa dünya yıldızları, milli takım oyuncuları neden satılsın?

Vilarreal gibi olmayalım da..

Alıntıları Göster
    Hey gidi günler be... sırf Silva'yı bize kazandırdığı için çok severdim Valencia'yı.
    Valencia CF Taraftar Köşesi
  • Takımın bu seneki performansını hiç takip edemedim mali açıdan halen kötülermiş üzüldüm.Bari bi arap satın alsada düzeltse şu durumu stad yapılıyodu o ne alemde acaba.Yinede amunt valencia
  • 15 Aralık'ta Atletico Madrid ile maçımız var. İki takım içinde kritik, zor bir maç olacak.

Uefa'da ise grup liderliğini garantiledik. Kuban ile prestij maçı yapacağız.
  • Dün oynadığımız maçta Kuban ile 1-1 berabere kaldık. Uefa Avrupa Ligini grup lideri olarak tamamladık.
  • Uefa Avrupa Ligi 2. turunda rakibimiz Dinamo Kiev!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Valencia kulübü satılık!

DHA

Alıntıları Göster
    Nicolás Otamendi Valencia ya transfer oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

Nicolás Otamendi Valencia ya transfer oldu

Alıntıları Göster
    Uzun zamandır boşlamıştım konuyu..

Ardı ardına gelen kötü sonuçlar ve yaşanan mali krizden ötürü kadroda biraz değişikliğe gittik.

Adil Rami, Pabon, Postiga, Guardado, Banega ve Canales'i takımdan gönderdik.

Takımı gençleştirme ve daha uygun maliyetteki oyuncuları kadroya takviye ettik. Araujo, Senderos, Keita, Eduardo Vargas, Ruben Vezo gibi isimleri kadromuza kattık.
  • villa silva mata yi satarak o kadar para kazandılar herhalde valencia baskani bizin Demirören nin akrabasi

villareal gibi olmayinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

villa silva mata yi satarak o kadar para kazandılar herhalde valencia baskani bizin Demirören nin akrabasi

villareal gibi olmayinda
    Valencia Kulübü, Porto'nun Arjantinli savunma oyuncusu Nicolas Otamendi'yi, 1 Temmuz 2014'ten itibaren geçerli olmak üzere kadrosuna kattı

Transferi resmen açıklayan Valencia Kulübü'nün, 25 yaşınaki savunmacı için Porto'ya bonservis bedeli olarak 12 milyon euro ödeyeceği ifade edildi.

Otamendi'yi City isteseydi o 12 büyük ihtimal 22 , 32 falan olurdu
  • quote:

Valencia Kulübü, Porto'nun Arjantinli savunma oyuncusu Nicolas Otamendi'yi, 1 Temmuz 2014'ten itibaren geçerli olmak üzere kadrosuna kattı

Transferi resmen açıklayan Valencia Kulübü'nün, 25 yaşınaki savunmacı için Porto'ya bonservis bedeli olarak 12 milyon euro ödeyeceği ifade edildi.

Otamendi'yi City isteseydi o 12 büyük ihtimal 22 , 32 falan olurdu
    Mestalla'da Real Betis'i gol manyağı yaptık desem yeridir

Valencia 5-0 Real Betis

Goller : Mathieu, Alcacer, Feghouli, Alcacer, Eduardo Vargas

Son 2 maçtır maşallahı var takımın. Yeni transferler iyi oldu. Takımı gençleştiriyoruz.
  • quote:

Mestalla'da Real Betis'i gol manyağı yaptık desem yeridir

Valencia 5-0 Real Betis

Goller : Mathieu, Alcacer, Feghouli, Alcacer, Eduardo Vargas

Son 2 maçtır maşallahı var takımın. Yeni transferler iyi oldu. Takımı gençleştiriyoruz.

Alıntıları Göster
    Bir zamanlar Barça, Madrid'e kök söktüren, La Liga'yı domine eden kadro..

Selam olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 8 Şubat 2014; 19:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

Selam olsun.

Harbi be çok iyi takımlardı , Deportivo vardı o da iyi kök söktürürdü . Bernabeu da başımızın belalısı Celta Vigo ve Real Mallorca'yı saymıyorum bile.Eskiden çok iyiydi bu lig be.
  • quote:

Selam olsun.

Hala la liga da 3. takım denince aklıma valencia gelir direk, eminim çoğu da benim gibi düşünüyodur.
  • quote:

Selam olsun.

Bilmez miyiz hocam ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 9 Şubat 2014; 0:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Selam olsun.

Hala la liga da 3. takım denince aklıma valencia gelir direk, eminim çoğu da benim gibi düşünüyodur.

Aynen öyle hala alışamadım Atletico'nun Valencia yerine gelmesine. Valencia daha sempatik geliyor hala bana, daha güzel futbol oynuyorlardı Atletico'ya göre ilk 3'e girdiği zamanlar.

Şimdiki Sevilla'nın teknik direktörü Emery niye gönderildi takımdan bilen var mı? 2 sene üst üste 3. yapmıştı takımı, o gittikten sonra düşüşe geçti Valencia?

@POSE1DON
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Selam olsun.

Aynen öyle hala alışamadım Atletico'nun Valencia yerine gelmesine. Valencia daha sempatik geliyor hala bana, daha güzel futbol oynuyorlardı Atletico'ya göre ilk 3'e girdiği zamanlar.

Şimdiki Sevilla'nın teknik direktörü Emery niye gönderildi takımdan bilen var mı? 2 sene üst üste 3. yapmıştı takımı, o gittikten sonra düşüşe geçti Valencia?

@POSE1DON
    @yaban arısı

Emery 2 sezon üst üste takımı ŞL'ye gönderdi. Ligi 3. sırada bitirdiler. Borç batağında olan bir kulüp için şahane bi hedef ve gelir kapısı ŞL.

Fakat sözleşmesinin son senesinde Spartak Moskova'dan astronomik bir teklif aldı. E haliyle Rusya'ya gitti. Vergisiz, temiz para. Belki Valencia'da kazandığının 2-3 katı.

Ve yanlış hatırlamıyorsam Spartak-Dinamo derbisinde, Spartak kendi evinde 5 yemişti Dinamo'dan O maç sonrası şutladılar Emery'i

Şunu da eklemek isterim. 550 milyon € gibi bir miktar vergi borcu vardı Valencia'nın. Emery'den önce ve sonra Albiol , Marchena , Villa , Silva , Mata , Joaquin , Jordi Alba , Pablo Hernandez gibi bütün isimler satılmıştı. Vergi borcu ve maaş dengesi yüzünden. Hatta bu sezon Soldado , Gago , Tino Costa'da satıldı.
  • quote:

@yaban arısı

Emery 2 sezon üst üste takımı ŞL'ye gönderdi. Ligi 3. sırada bitirdiler. Borç batağında olan bir kulüp için şahane bi hedef ve gelir kapısı ŞL.

Fakat sözleşmesinin son senesinde Spartak Moskova'dan astronomik bir teklif aldı. E haliyle Rusya'ya gitti. Vergisiz, temiz para. Belki Valencia'da kazandığının 2-3 katı.

Ve yanlış hatırlamıyorsam Spartak-Dinamo derbisinde, Spartak kendi evinde 5 yemişti Dinamo'dan O maç sonrası şutladılar Emery'i

Şunu da eklemek isterim. 550 milyon € gibi bir miktar vergi borcu vardı Valencia'nın. Emery'den önce ve sonra Albiol , Marchena , Villa , Silva , Mata , Joaquin , Jordi Alba , Pablo Hernandez gibi bütün isimler satılmıştı. Vergi borcu ve maaş dengesi yüzünden. Hatta bu sezon Soldado , Gago , Tino Costa'da satıldı.

Emery'nin yerini dolduracak bir teknik adam bulamadılar hala. İnişli çıkışlı gidiyor takım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

@yaban arısı

Emery'nin yerini dolduracak bir teknik adam bulamadılar hala. İnişli çıkışlı gidiyor takım.

Transfer döneminde takımın yarısını dağıttı belki yönetim. Guardado, Banega, Postiga.. Birçok isimi gönderdi takımdan. Alt yapıdan elemanlara ve Brezilya, Portekiz liginden genç isimleri kadroya dahil ettiler.

Özellikle son 2 maçtır olağanüstü oynuyor Valencia. Nou Camp'ta Barça galibiyeti, Betis'e 5 atmamız.. 4-5 maçlık bi seri yakalasak takım havasını bulacak. Dediğim gibi son 2 maçtır gerçekten olağanüstü oynuyor takım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.