Şimdi Ara

Valbuena...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu adam 33 yaşında ve 120 dakika boyunca sahadaki herkesten daha çok koştu. Tebrik edilecek bir performans.

Bizim yıldız bozuntusu Quaresma'nın Cenk'in ofsayta düşmesi için beklemesi ve sonra pas atması kabul edilemez. Quaresma sezon sonu gitmelidir. Son 10 maçtır rezil.

Kale önünde 2 tane topu dışarı attık. Penaltımız verilmedi. Hakem OL'nun kartlarını es geçti ama sanıldığı gibi kaos futbolu oynamadı 2 takımda çirkeflik olmadı. Güzel ve açık maç oldu.

Ülke olarak sesimizi duyurma ihtiyacımız olduğu şu zamanlarda gönül isterdi ki bu turu atlayalım ama olmadı. Sağlık olsun.

Kimse Tosic ve Mitrovic'e kızmasın. Quaresma penaltı kullanmamak için oyundan çıktıysa bu adamların hiç günahı yok. Hayırlısı olsun.

Şampiyon BEŞİKTAŞ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Quaresma yerine sıradan bi kanat oyuncusu olsa elerdik çok net. Tamam çok ezildik ama sırf 2 maçtır sağ kanat eksikliğinden verdik resmen maçı.

Rakibin sol beki hayatının en iyi 2 maçını oynadı. Quaresma değilde Serdar Özkan olsa bile daha farklı olurdu bu kadar bencil olunmaz. Hala daha frikikleri atmaya gidiyor rezil herif.
  • Q7 bu sene çekilmiyorken seneye hiç çekilmez çünkü katkı vermediği maçlarda zarar veriyor ne koşar ne rakibe pres yapar ne defansa gelir aldığı topuda hareket yapayım derken dağa taşa yollar yani çekilmiyor ama bizim taraftar çok seviyor yapıcak birşey yok

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Kerim Frei bile olurdu...Quaresma işi şahsi şovuna döktü iyice. Trivela şut denemeleri falan. Bir pozisyonda müsait pozisyonda vermedi, orta açması gereken 1-2 pozisyon vardı defans dengesizdi bekledi falan... Boş boş işler.. 2 tane olumlu hareketi yok artık.

• Valbuena kafasında topçular lazım bize. 1 tane var o da Atiba.

• q7 eskiden ceza sahası dışından süper golleri vardı iki senedir böyle gol attığını görmedim yok oldu o yeteneği galiba.
  • Ne zamandan beri söylüyorum. Quaresma'nın vakti doldu, gönderilmeli, takıma zarar diye. Anadolu topçusu gibi orta yapıyor.
  • Q7 yapacağını yaptı. Presle topu kapıp alda at dedi, Talisca kale önünde topu dışarı attı. Daha ne yapması lazımdı ki Q7 'nin?

Adriano sağ ayağı ile orta kesti, Talisca onu kaçırmadı. Adriano'nun da pili bitti, yerini Beck'e bıraktı ona laf yok ama?

Forvet oyuncusu ofsayta kalınca pası atanı suçlar, pası atan da top ayağndan çıkmadan hizasını bozan hücum oyuncusunu...

BJK 'de Mitroviç ile Tosiç çok uyumsuzdu, bi önceki maça nazaran hem ofsayt çizgisini koruyamadılar hem de duran toplarda aşırı şekilde savunmasız kaldı göbek. Bi de Cenk, haddinden fazla kaçırdı. Onun dışında BJK'de vasat altında kalan bi oyuncu görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Q7 yapacağını yaptı. Presle topu kapıp alda at dedi, Talisca kale önünde topu dışarı attı. Daha ne yapması lazımdı ki Q7 'nin?

Adriano sağ ayağı ile orta kesti, Talisca onu kaçırmadı. Adriano'nun da pili bitti, yerini Beck'e bıraktı ona laf yok ama?

Forvet oyuncusu ofsayta kalınca pası atanı suçlar, pası atan da top ayağndan çıkmadan hizasını bozan hücum oyuncusunu...

BJK 'de Mitroviç ile Tosiç çok uyumsuzdu, bi önceki maça nazaran hem ofsayt çizgisini koruyamadılar hem de duran toplarda aşırı şekilde savunmasız kaldı göbek. Bi de Cenk, haddinden fazla kaçırdı. Onun dışında BJK'de vasat altında kalan bi oyuncu görmedim.

Dediklerinin hepsine katılıyorum ama adriano sakat olduğu için çıktı hocam zaten oynayıp oynamaması son ana kadar belirsizdi. He bide şu var mitrovic ve tosic uyumsuz değil tamamen gerizekalılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ne zamandan beri söylüyorum. Quaresma'nın vakti doldu, gönderilmeli, takıma zarar diye. Anadolu topçusu gibi orta yapıyor.

Bugün hücumda fena değildi ancak savunma anlamında çok zayıf kaldı, Babel'in gösterdiği çabanın %50'sini göstermedi belki son geçirdiği sakatlığın etklileri vardır bilemiyorum ancak fiziksel anlamda düşük gördüm kendisini.

Seneye Gökhan Töre dönüyor Brezilya'dan Dudu ile de anlaşıldığı söyleniyor, kendisini doyurucu bir ücret karşılığında Çin'e gönderebilirsek iki taraf için de iyi olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 21 Nisan 2017; 3:21:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koca maçta 1 hareketle olmuyor maalesef. Sen Quaresma isen evinde kendi seyircinin önünde o maçı aldıracaksın. Yoksa normal topçudan farkın kalmaz. Adamların kanatları durmadı 2 maçtır. Gittiler geldiler devamlı.

• Quaresma ile sezon sonu vedalaşılmalıdır..
  • Valbenua da tam dayaklık tip valla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu Velbuana bize geliyordu yazın taraftar sanki daha iyisini alacakmısız gibi istemedi burun kıvırdı. Sonuç adam alamadık o bölgeye bu adam Fenere gelse en azından 5 puan daha fazla toplardık.
  • baris01 kullanıcısına yanıt
    Sırf taraftar istemedi diye alınmadı zaten
  • Fener zamanında almadığına çok pişmandır sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu izlerken Okan geldi aklıma. (eski galatasaraylı)
  • ben bizim taraftara bayılıyorum ya nerde çer çöp var ilah ederler sahada iş yapan adamı yerin dibine gömerler q7 olmasa atak yapamazdın lyona yeminle tiner diyolar doğru söyluyolar bjk taraftarı futbolun f sinden anlamıyor
  • Quaresma sakatlıktan yeni çıktı ve formuna tam kavuşamadan oynadı arkadaşlar bence destek olalım oyuncumuza bu sene evet son haftalarda Yok ama önemli maçlar oynıycaz o yüzden oyuncumuza destek çıkalım..

• Talisca ve Babel boş kaleye atabilse şu an Q7 kral ilan edilmişti. Dk. 110 küsürde pres yapıp top kapıyor depar atıyor Talisca'nın ayağına topu gönderiyor gene de yaranamıyor adam. Üstelik sakatlıktan yeni çıktı.

Quaresma'ya kızacağınıza bütün sezonu tek kanata emanet eden yönetime kızın. Quaresma tek başına 2 kanadın yükünü taşıdı ilk devre. 33-34 yaşında üst düzey oynayan kaç kanat var dünyada ? Sadece 2. Biri Robben diğeri Ribery. Onların da arkasında Costa ve Coman var her maçı 90 dakika oynamıyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.