Şimdi Ara

Valérian and the City of a Thousand Planets (2017) | Dane DeHaan - Cara Delevingne - Clive Owen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
3.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzdü.

Vasat filmlerden olacak gibi. Yorumlarda ne deniliyor ki acaba?
  • Ooo o zaman durum daha kötü. Vasat bile olamayacak desene.

Bu da Suicide Squad gibi fragmanı güzel, kendisi kötü olan filmler arasına girecek anlaşılan.
  • Merak ediyordum. Patlaması kötü olmuş. Rotten %74 şimdilik. Düşer daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

180 milyon dolar bütçesi var. Bazı yerlerde 197 milyon da yazıyor, bu kadar bütçeye sahip olup "leş" seviyede film çekmek de ayrı başarı

Son dönemde büyük bütçeye sahip balon filmlerin sayısı da arttı. Hollywood iyice çöplüğe döndü işin ilginç tarafı patlayan o kadar filme rağmen yapım şirketlerinin neyine güveniyorsa bu bütçeleri verip içi boş filmler çektirmesi. Süreci hiç mi takip etmiyorlar? Filmi hiç mi izlemiyorlar nedir

Filmin her şeyi çakma sanırım. Posterlere -daha doğrusu kostümlere- bakıyorsun Mass Effect çakması. Yine aynı posterdeki yaratıklara, ortamlara bakıyorsun yine bir Fifth Element çakması. Bu kendini tekrar etmektir ve koyulan oyunculara bakılırsa geri bile gitmişler. Oyuncu diye koydukları ergenler zaten filmi taşıyacak durumda değiller dolayısıyla oyunculuğu da tartamaz, tartışamazsın. Belli ki karakter odaklı bir yapım da değil. Referans olarak sunulan filmlerin de bir numarası yok: Lucy filmi zaten son derece leş bir yapım. Bu yapımı da görsel çöplükten öteye geçirememişler basit bir şey yapmışlar demek ki.

Aslında film, tıraş olduğunu hissettiriyor. Konuyu defalarca görmeme rağmen filmi hiçbir şekilde izleme listeme almadım mesela.

• Luc Besson ile sıvamaya devam. Gördüğüm en overrated yönetmen.
  • Film, ben çöpüm diye anırıyor resmen. Bunun da neresine 180 milyon harcamışlarsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rotten 69 vermiş. Fragmanlarından ortalama bir film olacağı belliydi. Luc Besson ne zaman masterpiece çekmiş ki beklentiniz yükselmiş?

• Hollywood çer çöpe milyon dolarları basmaktan yakında film yapacak parayı zor bulacak
  • Film battı diyorsunuz yani.
  • Battığı iyi olmuş.
  • Çizgi romanı çok güzeldir.
  • sacma sapam filmler cekiyorlar ya. cara'cigima uzuldum tabi o ayri. boyle basarisiz filmlerde oynamamasi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Rotten 69 vermiş. Fragmanlarından ortalama bir film olacağı belliydi. Luc Besson ne zaman masterpiece çekmiş ki beklentiniz yükselmiş?

leon bence masterpiece in kelime anlamlarindan biridir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı harika gözüküyordu sinemada. Ne yapsak ki karar veremedim.
  • Cop cok kotu

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bu sene fragmanı iyi olupta kendisi çöp olan çok film çıktı
  • müzikler hoşuma gitti. fragman fena durmuyor. izlenebilir bir film. hasılatının düşük olması üzücüymüş. rihanna çok seksi duruyor . umarım biraz fazla görürüz onu.
  • Abi adam herşeyi beğeniyor

• luc besson'ın lucy'den kaldırdığı tonlarca parayı getirip yatırdığı şımarıklık projesi. iki yüz milyon euro'luk bütçesine rağmen adı sanı çok fazla geçmeyen, promosyon döneminde muadili filmlere göre fazla sessiz kalan bir yapım oldu. çok iyi bir film olacağını düşünmemekle birlikte gişe açısından 90'lardaki cutthroat island, the postman benzeri bir gişe felaketine uğrayabilir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.