Şimdi Ara

Vakumlu mini soğutucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
25.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soğutucu bakarken bu çin malı fan deliklerine takılan küçük aletlerden gördüm. Mantık olarak klasik soğutuculara göre daha akıllıca geldi. Benim laptopun altında soğutma deliği yok, sadece yanda ayrıca, laptop bu adı üstünde dizimin üstünde kullanmak için aldım, masanın üstünde ya da altında ayrı bir aparatla kullanacaksam ne anlamı var? Her neyse bu vakumlu mini fanlardan kullanan oldu mu hiç aranızda, ne kadarlık bir verim alabiliriz sizce?

• Guest-41A94D448 G kullanıcısına yanıt
    G Guest-41A94D448 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Fanın üflemesi çekmesinden 4 kat daha etkilidir pek işe yaramaz onlar...elinizin avuç içini ağzınıza yakın tutup aynı şiddetle üfleyip çekin bakalım ne oluyor :)

Elini düdük yapar gibi, nanik çeker gibi borazan çalar gibi, nasıl dersen öyle yap dudağına daya, önce kuvvetli bir üfle, daha sonra kuvvetli bir nefes çek bak bakalım hangisinde elin soğuyor.

P.V=n.R.T

Basınç düşerse sıcaklık düşer.
  • bende merak ediyorum mantık olarak işe yaraması lazım
    http://www.tekurunler.com/?a=product.detail&productId=14382

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Gökhan -- 19 Haziran 2012; 22:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

bende merak ediyorum mantık olarak işe yaraması lazım
    http://www.tekurunler.com/?a=product.detail&productId=14382
    Fanın üflemesi çekmesinden 4 kat daha etkilidir pek işe yaramaz onlar...elinizin avuç içini ağzınıza yakın tutup aynı şiddetle üfleyip çekin bakalım ne oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 20 Haziran 2012; 11:36:48 >
  • quote:

bu fan ters kademeli de çalışabiliyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

quote:

bu fan ters kademeli de çalışabiliyor galiba

Alıntıları Göster
    ilginç birşey deneyen biri olsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabilenkanguru

ilginç birşey deneyen biri olsa iyi olur

Alıntıları Göster
    bence etkili olsa daha çok yaygınlaşırdı şahsen ben ilk defa duyuyorum ama mantıklı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlock60

bence etkili olsa daha çok yaygınlaşırdı şahsen ben ilk defa duyuyorum ama mantıklı geldi

Alıntıları Göster
    Bende ilk defa görüyorum ama aparatın takıldığı yer laptopun havasının çıktığı yer zaten o içeri doğru hava çekiceğini sanmıyorum laptopdan hava çekiyordur mantıklı olarak işe yarayabileceğini düşünüyorum. Denemek lazım.
  • quote:

Elini düdük yapar gibi, nanik çeker gibi borazan çalar gibi, nasıl dersen öyle yap dudağına daya, önce kuvvetli bir üfle, daha sonra kuvvetli bir nefes çek bak bakalım hangisinde elin soğuyor.

P.V=n.R.T

• quote:

Orijinalden alıntı: Antor

quote:

P.V=n.R.T

Alıntıları Göster
    Beyler ben aldım kullandım ve gayet güzel hatta türkçe anlatım yaptım çünkü hiç türkçe video yoktu bununla ilgili.

Video için buyrun :http://www.youtube.com/watch?v=JC_tzU-47zM&feature=youtu.be

• safa1907 S kullanıcısına yanıt
    Laptoba takip gostermek daha mantikliydi
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsun özür dilerim.buyrun laptop üzerine de bir videom var :http://www.youtube.com/watch?v=470iYnypR8M&feature=youtu.be
  • Masali soğutucu öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diş Fırçası

Masali soğutucu öneririm
    En kalitelisini buldum ben. 30$ Fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MasterLoki

En kalitelisini buldum ben. 30$ Fiyatı.

Alıntıları Göster
    İçerideki normal işlemci fanı uğultu yapmıyor mu bu cihaz vakumlama yapınca?

• en iyisi sıvı lı soğutma ban göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: rew875

en iyisi sıvı lı soğutma ban göre
    Laptopta sıvı soğutma var mı ki?
  • Varma pahalı bir sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: rew875

Varma pahalı bir sistem
    böyle ses yapıosa gerek yok :D
  • Kullanan var mı alamayı planlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3189175C2

Kullanan var mı alamayı planlıyorum ?
    arkadaslar mantiken bence laptopun altına koyduğumuz soğutuculara göre daha çok işe yarayacağını düşünüyorum fakat benim sorum bu laptopun kendı fanına zarar verırmı çünkü bunu kullanınca laptopun fanı zorlanacak

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/notebook-laptop-anakart-vakumlu-sogutucusu-fan-193544738?gclid=CjwKEAiAstCyBRDiqu75hvnX82kSJACgYI_QJ1BL4B2g3CmJW2B-SdirMvQZlkXeI5JnmizqVupbsBoCrdnw_wcB&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.