Şimdi Ara

Vakıfbanktan 100 tl ye kadar world puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya 7-30 Kasım 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
    Akaryakıt + Gıda sektörlerindeki tüm işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin işlemlerde işlem bazlı katılım sağlanacaktır.
    Yapılan her işlem sonrasında, KAZAN yazıp boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi SMS ile 6635 e göndermelidir.
    Katılımların, müşterilerimizin sistemimizde yer alan cep telefonları ile yapılması mecburidir.
    Kazanılan puanlar 1 iş günü sonra ilgili kartlara yüklenecektir.
    Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
    Bir müşteri, aynı gün yaptığı işlemlerden yalnızca 1 tanesi için katılım sağlayabilir.
    Ek kart ile yapılan işlemlerde, ek kartın son 6 hanesinin SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
    BusinessCardlar, nakit çekim işlemleri, internet alışverişleri, mail order işlemleri ve worldpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    30 Kasım 2012’den itibaren gelen SMS lere kampanyanın sona erdiği şeklinde bilgi verilecek ve bu tarihten sonra Worldpuan yüklemesi gerçekleştirilmeyecektir.
    Kullanılmayan Worldpuanlar 12 Aralık 2012 tarihinde geri alınacaktır.
    İade edilen işlemler için yansıtılan puanlar karta borç olarak yansıtılacaktır.

• Adam olmayacak bu vakıfbank..

Gider kazı - kazan oynarım daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Adam olmayacak bu vakıfbank..

Gider kazı - kazan oynarım daha iyi..

Aynen.. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMOR55

kampanya linkidir

Akaryakıt + Gıda sektörlerindeki tüm işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin işlemlerde işlem bazlı katılım sağlanacaktır.
    Yapılan her işlem sonrasında, KAZAN yazıp boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi SMS ile 6635 e göndermelidir.
    Katılımların, müşterilerimizin sistemimizde yer alan cep telefonları ile yapılması mecburidir.
    Bir müşteri, aynı gün yaptığı işlemlerden yalnızca 1 tanesi için katılım sağlayabilir.
    Ek kart ile yapılan işlemlerde, ek kartın son 6 hanesinin SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
    BusinessCardlar, nakit çekim işlemleri, internet alışverişleri, mail order işlemleri ve worldpuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    30 Kasım 2012’den itibaren gelen SMS lere kampanyanın sona erdiği şeklinde bilgi verilecek ve bu tarihten sonra Worldpuan yüklemesi gerçekleştirilmeyecektir.

bol bol 1 puan veriyor.SMS parası yani

• sms geldi arkadaşa 1900 tl harca 50 tl wp
    kasım yaz son 6 hane 6635 yolla
    ayrıca vodafone hattımdan gönderiyorum lira düşmüyo
    6635 ücretsizmi acaba
  • Güzel bir haber.
  • ne kadar harcayacağın bir alışverişten sonra mesajla mı geliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sms geldi arkadaşa 1900 tl harca 50 tl wp
    6635 ücretsizmi acaba

1100 tl ye 40 puan diye geldi banada...
  • vallahi bir önceki kampanyada 101 tl lik alışveriş yaptıktan sonra mesajı yolladım ve 100 tl gelmişti. mesajı da hala duruyor
  • quote:

sms geldi arkadaşa 1900 tl harca 50 tl wp
    6635 ücretsizmi acaba

Bende yolladım ama xsadece katılımınız alındı dedi.. Herhangi bir miktar yok yani.. Sonradan mi geliyor yoksa mh dann mi öğreniyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 liradan fazla çıkmadı bana şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_55

vallahi bir önceki kampanyada 101 tl lik alışveriş yaptıktan sonra mesajı yolladım ve 100 tl gelmişti. mesajı da hala duruyor

Rekor gibi bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

quote:

Orijinalden alıntı: hidalgo_55

vallahi bir önceki kampanyada 101 tl lik alışveriş yaptıktan sonra mesajı yolladım ve 100 tl gelmişti. mesajı da hala duruyor

Rekor gibi bişey

Geçmiş konularda birkaç arkadaşada olmuştu bu rekor.

• quote:

kampanya linkidir

ya acaba illa word posttu olması mı gerekiyor mu bilgisi olan var mı yoksa gıda ya da akaryakıt sektörü olması yetiyor mu post ne olursa olsun acep?

• Herhangi bir gıda ya da akaryakıt POSundan 100 lira çektirip SMS yolluyorsunuz.

Bakkal anca ile anlaşıp geçen kampanyada her gün çektirdim.2 defa 5, 3 defa 3, gerisi hep 1 puan idi.

• Yolluyoruz da noluyor, bu nasıl kampanya bir şey anlamadım. Mesajı gönderince şu kadar hediye puan diye mesaj mı geliyor yoksa şu kadar harcama yaparsanız bu kadar hediye puan diye mi mesaj geliyor? Hangisi?
  • Yaklaşık 3-4 ay önce 20-25 gün boyunca pos cihazı farkı olmadan ilgili sektörlerden her gün 100 lük çektirmiştim.Her defasında ortalama 2-3 tl gelmişti.100 TL gelenlerde % 2-3 bile değildir galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahbekar -- 8 Kasım 2012; 8:33:30 >
  • VAKIFBANK hiç adam olmayacak korkarım!!!

Böyle rezil kampanya mı olur? Yok her alışverişten sonra SMS at, yok şu yok bu... (SMS ücreti en az 40-45 kuruş ve özel numaralar bedava SMS hakkınızdan ya da SMS paketlerinden düşmez, ayrıa ücretlendirilir)
  • ben zaten 100 liralık akaryakıt alacaktım bi deneyelim bakalım
  • bana da geldi aralık ayında geldi 1900 tl lik alışverişe 50 t wp diye ama her alışverişte şu kadar daha harcama yapın 50 kazanın dıye yanı 1900 tl den düşüyordu bugun düşmedi dün akşamki alışverişlerde düşmedi neden acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.