Şimdi Ara

Vakıfbank Worldcardla 31Marta kadar faizsiz ücretsiz 1000TL kredi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
11
Favori
31.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haybora

evet haziran sonuna kadar yine varmış.
    çekmeden merak ettiğim ilk taksiti aynı gün mü tahsil ediyor?

Bankamatikten mi cekiyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayın 17 sinde sms gelmişti arkadaşlar. Mesaj gelenlere bu imkan var sanırım. Atm, şube ve internet bank. yazıyor gelen mesajda.
    internet bankacalığından taksitli nakit avansı seçerek deneyin. faiz çıkmıyorsa size de vardır. (4*250)
  • Bana msj gelmemişti int.bank baktım 1058 geri ödeme cikariyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kisiye ozel, denedim olmadi

• 1058 TL geri ödeme bana da. Mart'ta da olmamıştı.

Hem maaşımı Vakıfbank'tan alıyorum hem de bugüne kadar nerdeyse hep Vakıfbank World Kart'ı kullandım.

Neye göre veriyor acaba?
  • 5 taksit seçin simdi çektin 1000 tl faiz 0 toplam ödeme 1000tl

• 1000 TL krediyi kullanan arkadaşlardan nakit çekim ücreti kesildi mi?
  • Ben de aktif olarak kullanıyorum Worldcard 'ı. Ne Martta ne de Haziranda bu kampanyadan faydalanamadım. Benim için hiç bir cazip tarafı kalmamıştı kapattım bugün.

• Bana da mesaj gelmemesine rağmen 1000 TL 4*250 olacak şekilde faizsiz ücretsiz internet bankacılığı taksitli nakit avans bölümünden çektim. Teşekkürler.
    1000 TL'yi 5 taksit yaptığımda 1081 ödemem gerekiyordu.
  • Banada gelen mesajda dört taksite faizsizdi...
  • Ykb worl var bende yeni aldim. Ondada boyle birsey varmi, faizsiz masrafsiz para ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_

1000 TL krediyi kullanan arkadaşlardan nakit çekim ücreti kesildi mi?

Sıfır komisyon...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba çekerken ilk taksit ödemesini aynı gün gösteriyor.Daha önceden kullanan arkadaşlar ilk taksit anı gün mü? birde taksiti internet şubesinde hangi menüden ödüyoruz otamatik vadesizden kendisi mi çekiyor? ödeme menüsünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

Merhaba çekerken ilk taksit ödemesini aynı gün gösteriyor.Daha önceden kullanan arkadaşlar ilk taksit anı gün mü? birde taksiti internet şubesinde hangi menüden ödüyoruz otamatik vadesizden kendisi mi çekiyor? ödeme menüsünü

Ilk taksiti sonraki extrede oduyorsun. Kredi kartiyla bugun 9 taksitli islem yaptigini dusun, odeme için ayrica bisey yapmiyorsun, donem harcamasi olarak her ayki extrede tahsil edilecek.

• Beyler ben kartı kapatmıştım sırf bu kampanya bana tanımlanmadığı için, bugün aradılar bu kampanyadan müşteri hizmetlerini arayıp aktif ettirerek herkes faydalanabilir kişiye özel değil dediler yararlanmak isteyenler bir deneyin isterseniz.

• hbasdereli70 kullanıcısına yanıt
    Az once mh yle gorustum.ya sms gelmeli yada yeni kart olmali dedi yani genel bi kampanya degil

• Vakıfbank world faizsiz ücretsiz 1000 TL taksitli nakit avans kampanyası

Böyle bir kampanya var mı arkadaşlar.4 taksitle 1000 tl yi 250 şerlik 4 taksitle ödeyeceğimiz.Faiz,komisyon falan olmayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 11 Eylül 2015; 20:06:14 >
  • Teşekkürler.
  • İlk taksit tarihi bugünü gösteriyor. Normalde 1 ay sonrası olması lazım. Neden öyle?

edit: bu arada hortlattım ama mesaj geldi, 31 mart "2016" tarihine kadar geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 11 Mart 2016; 19:08:49 >
  • banada sms geldi masrafsız/faizsiz 1000 tl, 4 eşit taksitle.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.