Şimdi Ara

Vakifbank worldcard puan rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba basima gelen bu olayla ilgili nereye basvuru yapabilirim yardim eder misiniz.
    Kampanya basit 4 adet 150 tl akaryakita 50 puan .
    Ben 3 tane yapmistim zaten ancak sonuncu alisverisimi uzunyolda kirikkalede suruc petrol isimli yerden aldim . Bende posda kisaca aciklamada suruc petrol gozukmesine ragmen adamlarin posu isitma ve sogutma sistemi gibi sacma sapan birseymis. Ben bunu nereden bilebilirim. Bu bankanin sorunu degilmidir acaba . Ben her girdigim benzinlikte sizin posunuz ne diyememki. Asagiya ekran gorumtulerini birakiyorum. Bankayi ariyorum bunu bizimle degil firmayla konusmaniz gerek diyor. Bu apacik vergi kacirmak degil midir? Vakifbank worldcard puan rezaleti Vakifbank worldcard puan rezaleti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu satıcı arkadaşın sorunu belli ki önceden ısıtma ve soğutma işi ile ilgili bir dükkana ait pos çıkarmışlar sonra ise pos cihazını kapatmadan bu işe

geçmişler bu durumda banka sorumluluk almıyor pos cihazının doğru sektöre ait olmasını sağlamak satıcı tarafın görevi normalde kapatılıp yeni bir pos

alınması gerek ama bazen bu durumlar oluyor mesela restoran postu üzerinden gıda satışı yapan yerlerde var bu durumda pos üzerinde gıda değilde yeme/içme

olarak sektör bilgisi gözüküyor, bilmem anlatabildim mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat256 -- 27 Ağustos 2020; 18:21:25 >
  • berat256 B kullanıcısına yanıt
    Evet anlayabiliyorum tabiki ancak burada sorumluluk bankada olmasi gerekmez mi diyorum ben de cunku bunu son kullanici olarak ben takip edemem ayrica kisa aciklamada direk petrol diye yazmasi cabasi

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Şimdi düşününce burda bankaların sıkı bir pos denetimi yapması gerek doğru ama yasal olarak böyle bir olay olmadığı için hangi sektörde harcama istedilerse o sektörün olduğu possu

seçmek kullanıcının sorumluluğuna düşüyor maalesef hiçbir banka bunun takibini yapmıyor yani konu Vakıfbank değil.
  • Anladim hocam tecrube oldu tesekkur ederim

• İlgili fişin fotosu ile önce bankadan talep oluşturun, mail, şikayet var vs üzerinden. talebin reddi üzerine e devlet üzerinden Türkiye Bankalar Birliği Hakem Heyetine başvurun, akaryakıt aldığınızı, pos detayını bilmediğinizi ve bilmenizin de beklenemeyeceğini belirtin. Benzen bir başvurumu bankalar birliği Hakem heyeti başvurumu kabul etmişti. Puanlar yansıtılmıştı. İyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.