Şimdi Ara

VakıfBank Worldcard’dan İnternet Alışverişlerine Özel 50 TL Worldpuan! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
19
Favori
14.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ininal karta yükleme yapınca kabul oluyor değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc104

ininal karta yükleme yapınca kabul oluyor değil mi

Olmaması için bir neden yok gibi 3d onaylanırken çıkan linkte bile sanal pos vs yazıyor...bende innial e yüklüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Vakıfbank kampanya katılımı için mail göndermiş, gönderilen mail üzerinden de "hiçbir ekstra ücret ödemeden" kampanyaya katılabilirsiniz. Bugün bana mail gönderilmiş ve kampanya katılım yeri var..

Bir resim palas caps yok mu?

VakıfBank Worldcard’dan İnternet Alışverişlerine Özel 50 TL Worldpuan!

Bu maili alınca bende çok şaşırdım :) Vakıfbank böyle bir sistem geliştiremez diyordum ama tıkladığımda katılımınız sağlanmıştır, yazısı ekrana geliyor. Hala Vakıfbank nasıl böyle bir sistem geliştirmiş inanamıyorum :)
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Chrome
  • bu mailin tıklayıp gittiği yerin linki yok mu peki.. bana mail gelmemiş,

mail kişiye özel olsa bile belki içeriğinden sizin kayıtlı mailinizi çıkarıp bizimkini eklesek olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

quote:

Orijinalden alıntı: erdinc104

ininal karta yükleme yapınca kabul oluyor değil mi

Olmaması için bir neden yok gibi 3d onaylanırken çıkan linkte bile sanal pos vs yazıyor...bende innial e yüklüyorum..

arkadaşlar merhabalar. ininal yılbaşı kampanyasından banade kart gelmişti. kartı sisteme tanımladım az öncede Vakıfbank kredi kartımla para yükledim . şimdi Kahramanmaraş belediyesinin online ödeme sisteminden su faturası ödemeye çalıştım, tüm bilgilri girip onay verdiğimde "BANKADAN GELEN CEVAP: TERM IZNI YOK" şeklinde bir mesaj alıyorum ve ödeme yapılmıyor, sorun nedir acaba buna benzer bir hata ile karşılaşan oldumu? kusura bakmayın bu konu ile alakasız oldu ama belki cevabını bilen vardır
  • belediyenin pos cihazı sadece kredi kartı ile ödeme kabul etmekte, ön ödemeli, hesap kartı gibi kartları heryer kabul etmiyor malesef,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 11 Ocak 2014; 15:42:34 >
  • steinbeck0635 kullanıcısına yanıt
    hadi yaw :S bu kötü oldu boşuna para yükledik desenize:S peki bu ininal kart ile gerçek pos makinasından alışveriş yapılabiliyormu bilginiz varmı ?
  • Bu ininal kartının avantajları nelerdir?Nerelerde kullanılır?İlk defa duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

hadi yaw :S bu kötü oldu boşuna para yükledik desenize:S peki bu ininal kart ile gerçek pos makinasından alışveriş yapılabiliyormu bilginiz varmı ?

Kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtv ödemesinde ne kadar puan veriyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: professionaldreamer

mtv ödemesinde ne kadar puan veriyor ?

Vergi ödemelerinde puan verilmiyor!! Şartları okuyalım lütfen!!
  • % 99 dahildir ama % 1 lik kısmı kafamı kurcalıyor.

Taksitli harcamalar da dahil mi?

Hiç bir bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

İninal kart yüklemesi market sayilmiyor mu eğer internetten yuklersek oda internet alisverisi sayilmiyor mu?

• Ben sanal kartın limitini 5000 TL yaptım aynı hata devam

Opet mahvettin bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 12 Ocak 2014; 10:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

% 99 dahildir ama % 1 lik kısmı kafamı kurcalıyor.

Hiç bir bilgi yok.

Bu konuda net bilgisi olan yok herhalde.

Müşteri hizmetlerini arasam 1 saatte bağlanamıyorum.
  • Bugün Opetten online 50 TL lik yakıt aldım, para kredi kartımdan kesildi ama karta yüklenen birşey yok. Şikayet talebi oluşturdum. Başına böyle bir durum gelen var mı?
  • Bende de durum aynı. Bildirdik bekliyorum. Parayı iade edeceklerdir. Yukarıda yazmış bir arkadaş. En iyisi ininal yüklemedir. Opet online bitmiştir benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuperd

Bende de durum aynı. Bildirdik bekliyorum. Parayı iade edeceklerdir. Yukarıda yazmış bir arkadaş. En iyisi ininal yüklemedir. Opet online bitmiştir benim için.

Hocam sanal kart limitini olabildiğine yukselt sonra al 50 TL ilk. Ardına hemen limiti kapat oluyor dün gece yaptım sorun çıkmadı

• quote:

quote:

% 99 dahildir ama % 1 lik kısmı kafamı kurcalıyor.

Hiç bir bilgi yok.

Bu konuda net bilgisi olan yok herhalde.

Müşteri hizmetlerini arasam 1 saatte bağlanamıyorum.

Ben artık mh ni gece arıyorum daha çabuk bağlanıyor geçen gün gece 11-12 gibi aradım 4.30 dakikada mh bağlandı birde bu şekilde arayın belki kısa sürede bağlanırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.