Şimdi Ara

Vakıfbank world card 1000 TL nakit avans 4 taksit faizsiz masrafsız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
4
Favori
30.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu vakıfbank ara ara yapıyor. Büyük ihtimal kişiye özeldir. Ben aldım, belki telefon alırım

250 TL lik 4 eşit taksitle geri ödüyorsunuz.

• Mesajla mi geldi aradılar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bize yine yok !

• Bende kullandım nternet bankacığılına girince yazıyor. Kredi kartları - taksitli nakit avans kısmından 1000 tl 4 taksit şeklinde yazıp deneyebilirsiniz faiz masraf 0 çıkıyorsa size de tanımlıdır.
  • bana aralıksız 4 aydır kampanya tanımlanıyor 1 defa çekmek nasip olmadı, limitim dolu artırın diyorum artırmıyorlar hep boşa gidiyor kampanya.
  • Faizsiz 5000 tl verirseler karti cikartirim

Dunyada para bollugu var faiz sistemi kalkmali buyuk bi balon olustu

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Bunu vakıfbank ara ara yapıyor. Büyük ihtimal kişiye özeldir. Ben aldım, belki telefon alırım

250 TL lik 4 eşit taksitle geri ödüyorsunuz.

Evet banada nedenini anlamadigim bir şekilde mesajı geldi geçen yıl lazımken bekledim gelmedi şimdi geldi neyse buna da şukur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk defa banada geldi. çektim parayı attım enparaya.lazım olursa kullanırım olmazsada zararı olmaz bedavadan para kim kime veriyor bu devirde
  • Gelmedi, olmadı, alamadık. :) Düğün öncesi ilaç gibi gelirdi.
  • Teşekkürler. Faydalandık.
  • Ben de faydalandım teşekkür ederim :)
  • Lanet bankadan uzak durun bu konuda atmden yanlışlıkla nakit avans çektim ama öncesinde su kadar masraf var onaylıyormusunuz diye teyit almadan direkt verdi bende hemen anında hesaba yatırdım bana 60 kusur nakit Çekim ücreti yansıttı durumu mhlerine anlattım yanlışlıkla oldu ve anında iade ettim dedim yok parayı vermeyiz dediler geri bende tüketici hakem heyetine başvurdum göstereceğim onlara haksız kazancı

• Banada vermedi gecen sene iki defa kullandim ondanmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Lanet bankadan uzak durun bu konuda atmden yanlışlıkla nakit avans çektim ama öncesinde su kadar masraf var onaylıyormusunuz diye teyit almadan direkt verdi bende hemen anında hesaba yatırdım bana 60 kusur nakit Çekim ücreti yansıttı durumu mhlerine anlattım yanlışlıkla oldu ve anında iade ettim dedim yok parayı vermeyiz dediler geri bende tüketici hakem heyetine başvurdum göstereceğim onlara haksız kazancı

Ne kadar çektiniz de 60 TL yansıttı?

• yine yok yine yok.
  • şlem Masrafı 0,00 TL
    Tutar 1.000,00 TL
    Toplam Taksit Tutarı 1.066,07 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine yok yok yok

• Geçen sene vermişti, bu sefer vermedi. MH arasak verirler mi acaba?
  • bana geldi ancak internetten almak istediğimde uygulama üzerinden cep onay vememi istiyor ama telefonumdan uygulama açılmıyor malesef.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.