Şimdi Ara

Vakıfbank Platinum Plus / Platinum Plus Metal kartlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alastair JR , Alastair JR Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
5.806
Cevap
382
Favori
640.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam turda sıkıntı olabilir, otel gün gün olduğu için bölmesi sorunsuz. Doğru söylemiş olabilir mh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam kişi başı bölüyormuş. Ben avans puanla ödedim. Arkadaş da kendi kartıyla avans puanla ödedi. Kampanyadan yararlanamadık ama hepsi toplamda avans puanla ödendi sorun olmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün milplus platinum için başvurdum anında onaylandı. Bu kartı kullanmadan hemen metal kart için başvurabiliyor muyum?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Bu normal puanlar içinde geçerli mi diyelim kartta 50 TL puan var bunu x3 x4 kullanabiliyor muyuz bu kartlarla markette vs yoksa belli sektörlerde mi geçerli sadece

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

Sadece otel, uçak bileti araç kiralama alımlarında kullanabilirsiniz, o da seyahat hattı üzerinden yapılmalı.

Markette, başka yerde vs. katlı puan kullanamazsınız.

• Avans puanla otel alırsanız iptal ve iade yokmuş. iptal güvence bedeliyle satış yok diyor müşteri hizmetleri. Daha önce deneyimleyen var mı acaba?

• SETUR'dan avans muhabbetini max yapıp geri kalanını karttan çek yapan var mı? 16.000 avans. gerisi mesela 10.000 karttan geçmiyorlar mı?

• ibrahim4343 İ kullanıcısına yanıt

Otelin insiyatifinde var demişlerdi bana

• Şimdi baktım. 12.500 müş. +16000 28.000 lik tatil bakıcaz : )

• Benim en merak etttiğim bu akaryakıt, temasssız vs.den puan topluyoruz. Bunların normalde hep süreleri var, siliniyor. Bizim kartta silinecek mi, bilen var mı?

• berke_han kullanıcısına yanıt

Metal kart için gerekli şartları sağlıyorsanız telefon ile hemen başvurabilirsiniz.

• akikara kullanıcısına yanıt

Evet benim son rezervasyonum bu şekilde oldu. Avans dışında kalanı 9 taksite böldüler.

• Kontrol edin, herifler gitti gene geçen ay kazanılan bazı puanları sildi. Ne seviye bir beceriksizliktir bu anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemm4 -- 7 Ocak 2023; 0:6:47 >
  • Bu kart o zaman tatil uçak araba kiralayanlar için 3-4 kat değerli sadece bu sektörlerde oluyormuş normal kullanıcı için pek bir artısı yok

• ibrahim4343 İ kullanıcısına yanıt

Paraf olsun adios olsun tüm kartlarda böyle, puan ile alınan rezervasyonlar iptal edilemez çok önemli bir mazeret belgelenmedikçe.

• Arkadaşlar Vakıfbank platinum kartım varda şimdi platinum plus başvurdum gelecek diğerini iptal ettirsem mi platinum siyah kartta olan her şey + fazlası platinum plus ta var sanırım zaten

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Evet var iptal edip platinum plusı kullanabilirsiniz.

• kartın elinize ulaşması kac gün sürdü acaba? benim 6 gündür kuryede dağıtımda görünüyor.

bir de bu eticareti nerden yapıyoruz arkadaşlar.

ben amazondan denedim olmadı. hbden denedim o da olmadı.

bir de bu metalde, hizmet bedeli ne alınıyor yurtdışı ucak için bilgisi olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucgunmuhlet -- 7 Ocak 2023; 17:41:20 >
  • Arkadaşlar kredi kartı limitini yüksek tutmak findeks kredi notunu düşürüyor diye yorumlar okudum bu doğru mu kredi kartı limitim 125000 şuan 150000 için başvuru yaptım kullandığım aylık 2-3 bin anca ama limiti yükselttim hem bu platinum plus metal vs olayı için bazı yorumlar da da limitin yüksek olması ve bu limitin az bi kısmını da kullanmak findeks kredi notu için olumlu olduğu yönünde yorumlar da var bilgisi olan var mı bu konuda kart geldikten sonra limiti düşürebilirim duruma göre

• gumus299 G kullanıcısına yanıt
    Diğer kart limitini düşürdükten sonra ne kadar sürede limit sisteme yansıdı?
    3gün önce Diğer kart limitlerini düşürdüm halen bu kart için limit artıramıyorum. 94.500₺ kaldı😤

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.