Şimdi Ara

Vakıfbank Platinum Plus / Platinum Plus Metal kartlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: root16 , erdinc104 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil
5 sn
5.806
Cevap
382
Favori
640.226
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayıp seyahat hizmetleri diyeceksiniz. Oradan otomatik olarak setura bağlıyorlar. Direkt seturu arayarak yapmayı hiç denemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterap M kullanıcısına yanıt

Hocam cevabınız için teşekkürler. Ben 12500 karttan çekip kalanı avans puanla borçlanmak istiyorum. Setur kampanyası kapsamında kazanılan 925+75 puan acaba puandan düşüyor mu peki? Şundan dolayı soruyorum. Setur puan kampanya detaylarında kazanılan puanlar setur acentalarinda kullanılabilir yazıyor.

Vakıfbank Platinum Plus / Platinum Plus Metal kartlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TirelessMidfielder -- 10 Ocak 2023; 11:3:8 >
  • Fox913 F kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu durumda bu konu önemli arkadaşlar

Metal kart WORLD özellikli mi değil mi? Daha bugün teslim aldım metal kartımı, platinumplusu kapattım, şansa bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alivebora kullanıcısına yanıt

Aralık ayında metal kart ile katıldığım tüm kampanyalardan(e tcaret-160, market, mobil ödeme, giyim vb.) puan yattı.

• arif32 A kullanıcısına yanıt

Aralık ayı için benim de yattı. Sorun bu ay alışverişlerde sayacın işlememesi.

• Ben bugün, hafta sonu için rezervasyon yaptırdım avans puan kullanarak.
    Yaz sezonuna rezervasyon daha karlı olurdu ancak iptal sorunu yaşamamak için yaptıramadım.
    1000 lira kadar avans puan kullandım ama geçen haftaki bazı alışverişlerim bile hala provizyonda ve kampanya sayaçları sabit.
    Bakalım ne olacak…

İlave bilgi vereyim: eski vakıf world kartımda 100 TL civarı puan vardı, rezervasyon sırasında hiç bir şekilde kullanamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox913 -- 10 Ocak 2023; 19:13:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • milplus kartımda puan var; bu puanı metal karta yada platin plus karta transfer edilmesi için müşteri hizmetlerini aradım ama bu kartlara puan transferi mümkün değil dediler,

milplus veya vakıf world kartından metal veya pplusa puan transferi yaptırabilen varmı?

• berke_han kullanıcısına yanıt
    Başvuruyu hangi kanaldan yaptınız acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Korkusuz13 K kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bankadan puanla alırsan kampanya puanı vermez bence..

• Arkadaşlar seyahat hizmetlerinden Setur'a bağlanıp bilet almak istediğimizde kredi kartı numaramızı tümden okumamız isteniyor mu? Yoksa kendileri banka sistemiyle entegre olup görebiliyorlar mı? Daha önceden bu hizmeti kullanan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

• mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Kartınızın tüm numaralarını okumanız isteniyor hocam

• zeytin45 Z kullanıcısına yanıt

Çok sağ olun hocam, İlk denediğimde Vakıfbank müşteri hizmetlerinden Setur'a aktarıldığımı fark edince bu soru aklıma geldi. Kapatıp önce forumdan bir öğreneyim dedim.

• Bu AGT kurye kadar dangalak dandik bir firma olamaz herhalde. Kartı kaybettik demişler, bir de gelecekte daha olumlu karsilayacagimiza inaniyorlarmis.
    Bu salak firmanın bir çalışanı ya da yetkilisi Bu mesajımı umarim okur. O kaybettiğiniz kartı alın siz en iyisi bir tarafınıza monte edin..
    Yandaşlığı yalakalığı anladık da bu kadar da basiretsiz olunmaz ya..

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu durumu merak ediyorum, tecrübeli dostlar bir yol gösterin bizlere?

• alivebora kullanıcısına yanıt

ben iki kartı da tutuyorum, çünkü ayrı ayrı borçlanabiliyorsun, kampanyalar kart bazlı degıl de musterı bazlı oluyor ama en kötü borcu bir sene ötelemiş oluyorsun.

• muhammet0178 M kullanıcısına yanıt

Bende klasik world kartımdaki puanı platinum plus kartıma aktarmak için Müşteri hizmetlerini aradım kartların segmentleri farklı olduğu için aktaramayız dedi ben itiraz ederken telefon kesildi tekrar aradım başka bir Müşteri temsilcisi çıktı önceki görüşmeden bahsetmeden puan aktarmak istediğimi tekrar söyledim segment farklı aktaramayız diyeceğini beklerken aktarıyorum onaylıyormusunuz diye sordu evet dedim ve aktardı puanı, bende şaşırdım

• 61cengaver61 6 kullanıcısına yanıt

Bu direk üzdü. 400 puanı yedim diğer kartta aktarılmıyor diye : ( 1200 lira zarar...

• akikara kullanıcısına yanıt

Bende 800 civarı puanı harcadım, şimdi 30 wp geldi, aradım transfer edemeyiz diyor, iş bilmezlik bu

• smartlavyer kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim.

Borçlanma derken avans mil mi demek istediniz? Eğer öyleyse aynı kampanyadan 2 karta da puan kazanabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.