Şimdi Ara

Vakıfbank Otomatik Ödeme---50 TL worldpuan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
7.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanya 1 mayısta başladı ben bir tane elektrik faturamın otomatik odeme talimatını 29 nisanda iptal etmiştim. o fatura kampanya kapsamına girer mi acaba ?
  • Nasıl bir banka bu ya! Türksat, Başkent Doğalgaz faturalarını kredi kartı ile ödeme talimatı veremiyoruz. Nasıl bir bankayla çalışıyomuşuz da haberim yokmuş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

quote:

Orijinalden alıntı: erkutr

valla ben inanmam geçen ki elektrik faturalarına %10 kampanyasına katıldım (vakıf olduğunu bildiğim için) bütün kampanya şartlarını tek tek uyguladım. hiçbir indirim olmadı internet bankacılığından kaç defa kontrol ettim. sözüm ortaya yoruldum artık vakıfla uğraşmaktan kayıt oluştursan bi işe yaramaz dilekçe ver bıktım işin açıkcası ben artık hiçbir kampayasına katılmıyorum. gayet huzurluyum :)

Elektrik faturaları için belli iller dahilinde düzenlendi kampanya emin misiniz bütün şartları yerine getirdiğinize? Eğer bütün şartları yerine getirdiğiniz halde müşteri hizmetleri yardımcı olmuyorsa mahkeme yoluna gideceğinizi belirtirseniz iyi olur. Ama bunu telefonda belirtmeniz lazım vakıfbank ın sitesinden veya başka yolla iletmeniz durumunda dikkate alınmıyor. 444 0724 den arayarak istediğinizi yaptırabilirsiniz.

mahkeme mi %10 yani (20 lira) için mi boşver hocam ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim normal vakıf hesabımdan ödeme talimatı verdiğim halde ödeme yapmıyor, 10 bin tl ye kadar - bakiye hakkımda var anlamadım ben bu işi bilen biri var mı
  • faturanın talimat verilip mayıs ayı içinde ödenme şartı yok galiba.
  • Hesaptan kredi kartına otomatik ödeme aktarma yapılabiliyor mu? Yani müşteri hizmetleri ile görüştünüz mü kampanya dahilinde oluyor mu bu işlem?
  • ASKİ (Ankara Su) faturaları da aynı şekilde ödenemiyor..

Ankara ilinde ikamet edenler için;
    Kredi Kartlarım / Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kısmına girdiğinizde "İlinizde Hizmet Veren Kurumlar" yazan kısımda "ASKİ", "Başkent Doğalgaz" yazar fakat tıkladığınızda "Sayfada Hata Oluştu." diyor.. Acaba bu durum gerçekten bir hata mı diye müşteri hizmetleri ile görüştüğümde "Başkent Elektrik" de ödenemiyor diye ısrar edince biraz sert bir dille, tekrar kontrol edin, bir önceki ekstremde bile ödeme bilgisini görebilirsiniz dedim :)

Genel bilgi olması açısından,
    Ödemeler / Faturalarım / Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kısmında kredi kartı seçeneği çıkmıyorsa (sadece vadesiz hesap çıkıyorsa), o kurum ödemeleri için, kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı kabul edilmiyor demektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jordi

ASKİ (Ankara Su) faturaları da aynı şekilde ödenemiyor..

Ankara ilinde ikamet edenler için;
    Kredi Kartlarım / Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kısmına girdiğinizde "İlinizde Hizmet Veren Kurumlar" yazan kısımda "ASKİ", "Başkent Doğalgaz" yazar fakat tıkladığınızda "Sayfada Hata Oluştu." diyor.. Acaba bu durum gerçekten bir hata mı diye müşteri hizmetleri ile görüştüğümde "Başkent Elektrik" de ödenemiyor diye ısrar edince biraz sert bir dille, tekrar kontrol edin, bir önceki ekstremde bile ödeme bilgisini görebilirsiniz dedim :)

Genel bilgi olması açısından,
    Ödemeler / Faturalarım / Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kısmında kredi kartı seçeneği çıkmıyorsa (sadece vadesiz hesap çıkıyorsa), o kurum ödemeleri için, kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı kabul edilmiyor demektir..

Bugün ödemeler bölümüne falan bende bakayım bi neler varmış.. Bu kadar dandik bir banka görmedim ben yaa..

• vakıfbank otomatik ödemelerde herhangi bir ek ücret alıyormu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • puanlar yatmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

puanlar yatmış...

selam forum dostu

'FATURA yazıp kartının son 6 hanesini 6635'e SMS ile göndermesi gereklidir' diyor.

Mesaj göndeririken FATURA yazdıktan sonra boşluk var mı?
  • temmuz için puanı yatan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

temmuz için puanı yatan varmı

dün yatması gereken puanlar yatmadı.
  • evet yatmadı
  • Benim de yatmamis daha.
  • Bu sabah kontrol ettim 2 otomatik ödeme doğrultusunda 20 TL puan hesabıma yatmış. Hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz arkadaşlar. Saygılarımla.
  • dün benim de yatmış
    bu puanların son kullanımı var mı?
  • benim yatmamış yatmayan varmı başka
  • dün yatmamıştı mail attım bugün yattı.
  • 4 talimat vermiştim 30 TL tutarında puan yansıtmışlar.

Kampanya koşullarında yazmıyor ama puanların kullanım süresi sınırlaması yok sanırım.

Harcamadık diye almalarından çekiniyorum, daha önce yapmadıkları şey değil...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.