Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
135
Favori
189.001
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet kullanamıyoruz ve evet ucretli
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Vakıfbank kredi kartlarında cüzdan uygulaması yok cüzdan ykb kartlar için oluyor.

Migros üye işlerimi arkadaşlar... slipte ykb yazıyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadakte005 -- 11 Kasım 2016; 23:24:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    Hocam evet migros üye işyeri.

• Vakif milplusta 180 TL lik uçak bileti 90 TL puan karşılığı alırken aynı uçusu Adios ile 130 TL puan a veriyordu milplus 2 adios 1.4 katsayı. Yurtici uçuş. İlkkez kullandım

Platinum olsa 3 le çarpıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtaza -- 12 Kasım 2016; 1:12:43 >
  • Milplus icin cil 30tl puana ihtiyacim var bildiginiz taktik var mi arkadaslar.avans puanin yarisini kapatmam gerek

• hem adios hem milplus kart var bende.. aynı world kampanyalarına katılsam puan yatmasında sorun olur mu?
  • cenkbjk C kullanıcısına yanıt
    Bankalar farklı olduğu için şartları sağlamanız durumunda hem vakıftan hemde ykb den ayrı ayrı kazanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 13 Kasım 2016; 19:50:34 >
  • ilk kez tecrübe ettiğim için yazmak istedim,
    borajet, ocak sonu, adana-kıbrıs ercan,
    3 kişi gidiş-dönüş,
    borajet fiyatı: 535 tl
    seyehat hattı fiyatı: 475 tl..
    ilginç geldi..
  • arkadaşlar puanın son kullanma tarihi geldi yok mu bir taktik nasıl puanları silinmez yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

arkadaşlar puanın son kullanma tarihi geldi yok mu bir taktik nasıl puanları silinmez yapalım

Ben gidip şok tan alışveriş yapıp puanları kullanıyorum. Hiç olmadı TL yükletiyorum telefonuma..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mil plus clasıc kartım var 8 bin limitten 11 bin limite cıkardılar -220 worldpuan borcum var 2-3 ay sonra kart aidatı yansıyacak merak ettiğim konu su platinuma geçince farklı bir kart basılıyor hersey sıfırdan mı baslıyor yoksa clasıc kartın harcama ve puan borcları bu karta devir mi oluyor bıde kart aidatı ilk yıl alınmıyor platınıuma gecsem kart aidatından bu yıl yırtarmıyım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boran729

mil plus clasıc kartım var 8 bin limitten 11 bin limite cıkardılar -220 worldpuan borcum var 2-3 ay sonra kart aidatı yansıyacak merak ettiğim konu su platinuma geçince farklı bir kart basılıyor hersey sıfırdan mı baslıyor yoksa clasıc kartın harcama ve puan borcları bu karta devir mi oluyor bıde kart aidatı ilk yıl alınmıyor platınıuma gecsem kart aidatından bu yıl yırtarmıyım...

iki kartın oluyor... limitleri ortak.. iki karttan da avans puan kullanabilirsin.

eğer ekside isen eksiyi kapattıktan sonra kartı kapat.. yoksa her ikisine ayrı kart ücreti gelir.
  • 22 ağustosta -597 avans puan kullanarak, Los Angeles THY ile gidiş dönüş uçak bileti almıştım. bugün 23 Kasım ve tüm borcum bitti. yaşasın milplus platinum:)
  • arkadaşlar selam, başınıza geldi mi bilmiyorum.

nilplus ile 450 avans kullanıp *2 kat ile uçak bileti aldım. -200 puanımı kapatamadım. yalnız katsayıyı *3 olarak yansıtmışlar.. bankaya internetten yazılı ilettim.

tecrübeleri olanlar paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

10.000 limit için bilmem kaçıncı başvuruma cevpa geldi. son güncel maaş tutarınızı gösteren resmi bordroyu mail fax atın dediler... bi sevincek oldum. eylül maaşını attım mail olarak belirttiğim gelirin üstündeydi. bi saat içinde cevaap geldi. bankamız politikaları gereği uygun görülmemiştir, deyu

Kofti banka oldugu icin personeli de kofti. Ben de 2 kez red yedim. Sebebini de ogrenemedin. Ankara 7. Cadde subesi ruya takim gibi. Oradaki hanimlara sordum bu durumu. Vakif son 6 ayin bordrosunun aritmetik ortalamasini aliyormus. Mevcut limit bilgisini de hesaplayip 10bin cikmiyorsa red veriyormus.

• Arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var. Bende Vakıfbank milplus platinum + adios Premium kart mevcut. Her ikisi de malum World özellikli. Bir kampanyada: "Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir." Yazıyor. Ben her iki kartım ile de başvuru yaptım kasım kampanyası için. Bu durumda sadece bir karta mı puan yüklemesi yapılır yoksa her ikisine de yapılır mı?

• rehberr kullanıcısına yanıt
    Bankalar farklı olduğu için şartları sağlamanız durumda hem vakıftan hemde ykb den ayrı ayrı kazanırsınız.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• SOYADI "KÜÇÜK" YA DA "ŞAHAN" OLAN MILPLUS PLATINUMLU VAR MIDIR?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

arkadaşlar puanın son kullanma tarihi geldi yok mu bir taktik nasıl puanları silinmez yapalım

Zamanın birinde diyarbakır ankara uçak bileti almıştım ileri tarihli....thy uçuş günü iptal etti uçuşu puanda geri yansımıştı....puanın skt si geceli 2 ay falan olmuştu

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.