Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
135
Favori
189.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Puanları silmese çok güzel bu kart ama işte napacan
  • Eylul ayi worldpuan kampanyasi yatacakti 14 ekimde. Yatan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resvo kullanıcısına yanıt
    Hocam puanlar 14 ekimde yattı size yatmadıysa bi sorun vardır çağrı merkeziyle görüşün.

• Bugün müşt hizmetlerini aradım.Yatması gereken n11,gittigidiyor,d&r,hepsiburada ve market kampanyası puanları yatmıştı.Şayet yatmayan puanınız varsa müşt. hizmetlerini arayınız
  • Aylik 5-6000 harcamam var kart ucretini iade etmediler

• 10.000 limit için bilmem kaçıncı başvuruma cevpa geldi. son güncel maaş tutarınızı gösteren resmi bordroyu mail fax atın dediler... bi sevincek oldum. eylül maaşını attım mail olarak belirttiğim gelirin üstündeydi. bi saat içinde cevaap geldi. bankamız politikaları gereği uygun görülmemiştir, deyu
  • otobüs bileti alınabiliyor mu diye ilk kez vakıf seyahat hattını aradım. otobüs bileti eskiden varmış kalkmış..

Bu arada araç kiralama varmış. şöyle bilgi aldım.
    kendiniz veya sizle aynı soyismi taşıyan biri adına kiralama yapılıyor
    puanlar 2 kat degerli sayılıyor
    avisden kiralama en alt grup dizel araç için 93 tl günlük.. (46,5 tl world puanla)
    parafly da şuan 3 katı ile kiralanıyor aaynı araç. 31 puana.. ve parafly da başka isme de kiralama yapılabiliniyor
    farklı soyisme hizmet alınamaması ve araç kir. 2 ile puanları çarpması dezavantaj..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

otobüs bileti alınabiliyor mu diye ilk kez vakıf seyahat hattını aradım. otobüs bileti eskiden varmış kalkmış..

avisden kiralama en alt grup dizel araç için 93 tl günlük.. (46,5 tl world puanla)
    parafly da şuan 3 katı ile kiralanıyor aaynı araç. 31 puana.. ve parafly da başka isme de kiralama yapılabiliniyor
    farklı soyisme hizmet alınamaması ve araç kir. 2 ile puanları çarpması dezavantaj..

Vakıfın en büyük avantajı uçak bileti x3 olması.En kötüsü puanların silinmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

otobüs bileti alınabiliyor mu diye ilk kez vakıf seyahat hattını aradım. otobüs bileti eskiden varmış kalkmış..

Vakıfın en büyük avantajı uçak bileti x3 olması.En kötüsü puanların silinmesi

sevgili üstadlar bu kartta kart aidatı nezaman yansıyor
    ekkartlar kampanyaya dahil oluyormu...

• sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    Kart ücreti biliğim kadarıyla bir yılın sonunda alınıyor, kampanyalar müşteri bazında olduğu için bir defa kazannırsınız ek kartın olması ikinci defa kazanacağınız anlamına gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Kart ücreti biliğim kadarıyla bir yılın sonunda alınıyor, kampanyalar müşteri bazında olduğu için bir defa kazannırsınız ek kartın olması ikinci defa kazanacağınız anlamına gelmiyor.

teşekkürler
    ek kartı sormam daki amaç şuydu ek kart ücreti 44 tl olduğundan daha az aidat öderim diye düşünmüştüm
    nasılsa aidat iadesi olmuyor.
  • sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    Kart üzerindeki son kullanma tarihinde yansıyor mesela 06/18 ise haziran extresine yansır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compiler23

Kart üzerindeki son kullanma tarihinde yansıyor mesela 06/18 ise haziran extresine yansır.

teşekkürler
  • bu ay aidat yansıdı kibarca iade edin dedim etmediler aylık 1500 harcama sözüne iade ederiz dediler aslında harcıyorum okadar ama kalsın dedim illaki aidat parasını çıkartıyoruz.
  • Bu ay sağlam puan yatacak. Eksiden artıya geçiyorum. Silinmesin diye hemen eksiye geçmem lazım.
    Kötü yanı puanlar siliniyor.
    İyi yanı ise puan gidecek diye surekli bir yerlere bilet alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

Arkadaşlar, -39 puandaydım, 50 puan geldi Ramazan kampanyasından, +11 de olunca kullanmadım puanı. Şimdi baktım 50 puan silinmiş. Aradım ve kullanmazsanız hepsi ger ialını dedi. Kampanya şartlarında "kullanılmayan puanlar" ibaresi var. Ben 39 puanı kullandım sayılmaz mı? İlk kez denk geldim ve çok saçma geldi bana.

İlk mesajda bu tür süreli puanlarda eksi puanın kapandığı söylenmiş. İtiraz ettiniz mi? Son durum ne oldu?
  • Ekim ayı genel puanları 50 tl olarak yatmış, eksi puanda olanlar yarın dönem içi işlemlerde puanlarının yattığını görebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

Arkadaşlar, -39 puandaydım, 50 puan geldi Ramazan kampanyasından, +11 de olunca kullanmadım puanı. Şimdi baktım 50 puan silinmiş. Aradım ve kullanmazsanız hepsi ger ialını dedi. Kampanya şartlarında "kullanılmayan puanlar" ibaresi var. Ben 39 puanı kullandım sayılmaz mı? İlk kez denk geldim ve çok saçma geldi bana.

İlk mesajda bu tür süreli puanlarda eksi puanın kapandığı söylenmiş. İtiraz ettiniz mi? Son durum ne oldu?

Hocam itiraz ettim. Biraz uzun sürdü ama iade aldım. D&R kampanyasından 30 puan vardı o hala gelmedi, Mart ayındaydı kampanya (:
  • Arkadaşlar Yapı Kredi'nin Cüzdan uygulaması var malum. Kampanyalara sms göndermeden tek tıkla katılabiliyoruz. Bu kartı o uygulamada kullanamıyoruz değil mi? Ekstra kampanyalara hep sms ile katılmak lazım? Gönderilen sms'ler ücretli mi?
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank kredi kartlarında cüzdan uygulaması yok cüzdan ykb kartlar için oluyor.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.