Şimdi Ara

Vakıfbank MilPlus & MilPlus Platinum | Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
135
Favori
188.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yeni üyelik ücreti kestiler 28 Subata kadar eski kartlar kullanılabiliyor
  • Yaptık bakalım başvuruyu dursun kenarda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acaba kart başvurusunda bulunsak milplus platinum alabilecekmiyiz yoksa platinum olması için banka mı karar verecek düz milplus kartının avantajı yok 2 ile çarpıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 25 Ocak 2015; 23:01:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

acaba kart başvurusunda bulunsak milplus platinum alabilecekmiyiz yoksa platinum olması için banka mı karar verecek düz milplus kartının avantajı yok 2 ile çarpıyor...

Hocam ben basvuru yaptim basta normal di sonra ben platinum olabilir mi diye sordum musteri hizmetlerine o da aidatini soyledi kabul ediyormusunuz dedi evet dedim tamam platinum gelcek dedi mt.

• sametbaggio kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam 2 bin tl limitim var vakıftan, milplus platinum haketme limiti 10 bin tl derlerse platinum vermezler diye düşündüm, 119 tl aidatı kabul edersek demek 2 bin tl limitlede alabiliriz sağolun hocam...
    Sizin limitiniz 10.000 TL'nin altında mı yoksa üstünde miydi? Platin için eskiden 10.000 TL şartı vardı VakıfWorld kartlarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay Antalya biletimi vakıf world ile aldım sanırım bu söndü daha bilet vs de alamıyacağız hiç iyi olmadı.

Mevcut puan borcunu kapatıp bende kartı sanırım rafa kaldıracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Sizin limitiniz 10.000 TL'nin altında mı yoksa üstünde miydi? Platin için eskiden 10.000 TL şartı vardı VakıfWorld kartlarda.

Hocam 2000 tl limiti musteri hizmetleri olumsuz bisey demedi 1 haftaya gelir dedi o zaman yazarim sonucu isterseniz yine

Çok teşekkürler :)

• Arkadaşlar platinium için 10.000 şartı yoktu yani 6-7 bin limitle kartı alan çok kişi var (ben dahil) bazen yüksek limite gold kart veriyorlar bazen de platinium hatta benden yüksek limitli gold kartlı arkadaşlar vardı,

ben de mevcut kartların geleceği belirsiz oldugu için acaba diyorum avans 600 puanla ABD bileti filan mı alsam, fakat puanı kapatırken yeni world kampanyalarına eski kartları dahil etmeme durumu vs olur mu ? Vakıf insanlar bu karta yönelsin diye kampanyalarda bu kartı teşvik edici şekilde buna puan verebilir mi vs...

Özetle ne yapalım ABD - Uzakdoğu alalım mı 28 şubat öncesi hazır newyork 1150 lirayken...
  • Evet onemli olan konu 28 subat oncesi bi new york patlatsak oderken hangi sartlarda odeyecegiz eskisi gibi olacaksa olay bitmeden almak lazim sanirim..

• Arkadaslar lounge ile ilgili firsar konusu acabilirim fakat ben daha yeni yeni kullanmaya basladim surekli kullanan ve kampanylari takip eden arkadaslara bana yardimci olursa konusunu acmayi dusunuyorum

• Simdi 28 subattan önce avanspuan ile gidiş dönüş bileti alsak, sonra o bileti açık bileğe çevirme ihtimalimiz var mi? Bu yöntemi daha önce deneyen var mi?

İki gün önce bilet aldım vakıftan, vakıf sayesinde iki yıldır uçağa para vermiyordum yeni düzenleme kötü olmuş. Büyük ihtimal iptal ederim, zaten puan konusunda acayip cimrilestiler.

• hocam havacılık sektöründe açığa alma olmaz, yani bugün satın al yarın açığa al değil de alınan bilet sınıfına göre belli oranda para iadesi olur ancak iptal durumunda.
  • Platinum onaylanmamis 10.000 tl gerekiyormus arkadaslar o zaman bana boyle bsy denmemisti. World kampanyalarindan faydalanacagini soyledi mt ama sureli puanlar adios gibi olmiycak suresi gelince silincek isin ozu avans puan alip islem yapip onu kapatmak gelen puanlarla

• Kredi kartı şifresini sms ile nasıl alınıyor vakıfbankta?MH ne bağlanmak tam bir facia 15 dk.da bağlanmad.
  • demek ki 10 bin tl nin altında kalırsa limit platinum alınmıyor...
  • Arkadaslar ben vakifin tum kartlarini ucretsiz kullanabiliyorum anlasmadan dolayi. Elimde BJK VE PLATINUM var. Bu kartin numarasi puanlari 3 kat karsiligi ucak bileti almaktan ibaret midir?

• vakif in bu mil kartlari ile degil de normal platinium kartlari hakkinda bilgi vereyim... nasil alindigi ile ilgili belki bilgi isinize yarar...

maas musterisiyim... gold kart vardi bende sonra bedava lounge u duyunca normal platinium a basvurdum alt limit 7500 idi... maasimi sordular soyledim degistirdiler hemen...

lounge kullanmak icin son 3 ayin toplam ekstresi 5000 i gecmesi gerekiyor diye maddesi var.. ama bir kac kez gecmedigi halde kullandim ve para almadilar.. zaten giriste parayi cektikleri anda telefona iadeniz yapilacaktir diye sms geliyor o bir iki saniyede hesaplayip iade edecek yada etmeyecek bir sistem yoktur vakifta diye dusunuyorum :)

puan kampanyalarina katiliyorsaniz alin diyecegim dekatilmiyorsaniz gercekten bosa aidat vermeyin almayin bu karti.. 3 senedir 25bin lira alisveris yapmisimdir toplam ve butun puan 8 lira civari saka gibi

cidden hic bir seyden puan vermiyor bu vakif, gordugum en cimri banka maas bankam olmasa hayatta bulasmayacagim bir banka kendisi...

nuvo kart ( ykb ucretsiz bankamatik karti , aylik 50 tl iadeleri saymiyorum bile ) 6 ayda cok az alisveris yaptigim halde daha fazla puan kazandirdi 25bin tllik vakif kredi kartindan.. o yuzden bence vakifa hic bulasmayin.. puan borcuyla misli odersiniz

• valla hocam ben yapı krediden istedim o kadar çıkmadı bende world özellikli diye vakıfa başvurdum onaylandı..ardında nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde yapı kredidende kart geldi ama 100 tl limitili kart zorla geldi şimdide limiti yükseltmiyorlar mecbur vakıf kullancam :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.