Şimdi Ara

VakıfBank Kredi Kartı Hakkında (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hacidesdemir , hacidesdemir
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
4
Favori
10.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bemanetoglu

Merhaba, benim tercih kartım var. Bugün uygulamaya girdiğimde kart bilgisinin express card olarak değiştiğini gördüm. Son 4 hane değişmemişti aynı ekstrede devam ediyor. Var mı aynı durumda olan?
    Var bende de aynı şekilde gözüküyor tercih kart kalktı mı acaba?
  • bende tercih kart olarak gözüküyor

• Bende de öyle gözüküyor şimdi farkettim.

• Vakıf World kart aidatını iptal ettirme şansımız var mi deneyen oldu mu hiç?
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Bir kez denedim indirim tanımladılar ,bu sene henüz kesilmedi aidat 110 tl idi 80 tl tanımlamışlardı
  • Platinum plus kart bünyesinde kazandığımız süreli puanlar siliniyor mu? Bu durumu tecrübe eden oldu mu acaba?
  • dboz kullanıcısına yanıt
    Platinum one’da silindi hocam. Platinum plus’ta muhtemelen öyledir.
  • Sanırım sadece plus için açıklamalarda şu yazıyor:

Süresiz Worldpuan Özelliği

Platinum Plus kartınız ile kampanyalardan kazanılan Worldpuanlarınızı dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/platinum/platinum-plus-297

Evet hocam şimdi gördü bende. Yeni eklediler sanırım bu ibareyi, daha önceden yazmıyordu.
  • Tercih Kart artık ne Vakıfbank sitesinde ne de Vakıfkart internet sitesinde gözüküyor yerini artık Express kart almış Tercih Kart özellikleri (kampanya ücreti örnek) artık Express Kart' a taşımış ki normalde Express Kart' ta kampanya katılım ücreti yoktu bu da demek oluyor ki Tercih Kart tarihe karıştı gibi
    Edit: MH aradım Tercih Kart' ın Express Kart olduğunu söylediler ve artık Express kartta temassız özelliğin geldiğini söylediler bende eski vardı onu yenisi ile yenilettim temassız özelliği olmayan varsa kart yenileme yapabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 9 Ağustos 2022; 23:19:8 >

güzel olmuş ama kampanyaları fazla iyi değil

ben çok nadir kullanıyorum. 100tl ye 10tl puan kampanyası geldi geçenlerde kişiye özel. başka birşey yok.

metal kartı çıkmış yeni aidatı 400tl miş.

https://www.vakifkart.com.tr/kartlarimiz/platinum/platinum-plus-metal-326

• MH'ne göre Platinum Plus ve Platinum One kart başvuruları sadece şubeden yapılabiliyormuş. Alternatif yöntem bilen var mı?
  • erenafl E kullanıcısına yanıt

Ana konuda bir üyenin eşi VakıfBank çalışanıymış yardımcı olabileceğini belirtmiş. Dilerseniz bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154869494

• Maaşı vakıfbanktan almaya başladık

bu bankanın kredi kartı hangisidir başvuracaktım bir sürü seçenek var

kafam karıştı

maaç müşterisi olduğumuz için kart aidatı yoktur umarım

• Merhaba arkadaşlar

Vakıfbank world kartın kendine özel mobil uygulaması var mı?

Vakıfbank mobil uygulamasında world kredi kartı kampanyalarını göremedim.

• Vakıfbank uygulamasına şifre girdiğin ekranda iken, sol tarafta cepte kazan butonu var. Kampanya listesi orada görünüyor. Kendine ait başka bir kampanya uygulaması falan yok.
  • mexalon M kullanıcısına yanıt

Aleyküm selam. Mobil şube yada arayarak tercih kart (kart aidatı yok) ona başvuru yapın. Hemen onaylanıp gönderilir. Kart gelince mobil şubeden platinum olanı iptal edebilirsiniz.

Yada şubeye gidip anında express kart alabilirsiniz. o da tercih kart gibi ücretsiz.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Tercih kart ve normal world kartta sonradan ücretsiz taksit yok. Platinum, platinum one ve platinum plus da sonradan ücretsiz taksit var. 3,4,5 taksit yapıyor sektöre göre

• ririii kullanıcısına yanıt

Maaşlı müşteriye kart aidatı yok. Platinum one ve platinum plus şartlarını karşılıyorsanız bunlardan birini alın. Maaşlı müşteri olmasanız da kart aidatı yok ve tek çekime sonradan taksit yapıyor.

Şubeden yada telefon ile başvuru yapabilirsiniz.

Şubeye gidip sky limitinizi sorgulatın düşükse yükseltsin 1250 verirse platinum plus kartı hemen onaylanıp verirler.

• gokh4n G kullanıcısına yanıt
    Gold kredi kartı verdiler iyi mi bu? Değiştireyim mi platinum plusla
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.