Şimdi Ara

Vakıfbank Harcama Sözüne Puan ( 12 ay 0.00 TL İçin 60 TL Puan ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
4
Favori
17.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hemen biri arayıp sorar zaten müşteri hizmetlerine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya Durumu : İptal Müşteri İsteği yazıyor bende şimdi.&0 tl ler yalan oldu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hemen biri arayıp sorar zaten müşteri hizmetlerine

kesinlikle..
  • memati2626 M kullanıcısına yanıt
    aynı bende de iptal etmişler.
  • Sen sözünle kazanı iptal etsen nasıl faiz alırım nasıl komisyon alırım diye uğraşırlar ve alırlar.

Ama kendi yaptıklarını kimseye birşey demeden iptal ederler ve kimseye birşey ödemezler.

Bu karta aidat ödemediğim için tutuyorum.

Yoksa kapımda tutmam.

Zaten bu kartı aidat ödeyerek kullanan birisi olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baykun -- 26 Ocak 2018; 16:1:4 >
  • sistem hatası belli bu devirde kim kime karşılıksız birşey verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal musteri istegi ile bunu nereye sikayet edicez

• Harcama sozune daha önce katıldıgım için bende cıkmadı.

• sim kart blokesini nasıl kaldırabilirim MH 20 dakika oldu açan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

sim kart blokesini nasıl kaldırabilirim MH 20 dakika oldu açan yok

Mh hariç açılmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıfbank bizden daha ölücü olduğu için kimseye 1 lira sektirmez.

• Bende cikmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

sim kart blokesini nasıl kaldırabilirim MH 20 dakika oldu açan yok

Mh hariç açılmıyor

mh bağlanmanın daha kolay yolu var mı
  • Mobil uygulamadan kaldırılıyor.

• Yanlış bankaya çatmışsınız. Vakıf normal puanları bile kolay kolay yüklemiyor ki bir de böyle bir kampanyadan yararlandırsın.
  • yillardir platinum world vakif kart var... 5 senede bir kac kez kullanmisimdir. o da diger banka karti da dahil hic bir kart yanimda degilse... maas bankasi olmasa diger kullanmadigim bankalari kapatmak icin ugrasmasam bile vakif kartlarimi ve hesaplarimi kapatmak icin ugrasirim...
    oylesine nefret ederim bu bankadan..

neden derseniz... daha 1 tane kampanya gormedim... en kucuk seyde bankamiza gidin derler... mevduat faizleri avrupa bankasinin faizleri ile yarisir dusuklukte... kredi karti icin ayri atm icin ayri kart tasimak gerekiyor birlestiremiyorlar... isiniz musteri iliskilerine dussun call centerda 1 saat bekletilirsiniz... her aradigimda nicin aradigimi birakip niye bu kadar bekletiliyorum diye sikayet kaydi birakiyorum... neyse ki pek isim dusmuyor...
  • Açıkçası zevkler ve renkler tartışılmaz:) ama kullanmasını bilirsen keltoş vakıf da bir şeyler kazandırıyor. Şahsen ben geçen ay 108+30+35=173 TL wp kazandım. Bunun için sadece 3x100 ve 3x150 lik işlem yaptım. Fatura vb ödemelerle kişisel harcama hedefini de tutturmuş oldum. Kampanyaları dikkatli takip etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

yillardir platinum world vakif kart var... 5 senede bir kac kez kullanmisimdir. o da diger banka karti da dahil hic bir kart yanimda degilse... maas bankasi olmasa diger kullanmadigim bankalari kapatmak icin ugrasmasam bile vakif kartlarimi ve hesaplarimi kapatmak icin ugrasirim...
    oylesine nefret ederim bu bankadan..

neden derseniz... daha 1 tane kampanya gormedim... en kucuk seyde bankamiza gidin derler... mevduat faizleri avrupa bankasinin faizleri ile yarisir dusuklukte... kredi karti icin ayri atm icin ayri kart tasimak gerekiyor birlestiremiyorlar... isiniz musteri iliskilerine dussun call centerda 1 saat bekletilirsiniz... her aradigimda nicin aradigimi birakip niye bu kadar bekletiliyorum diye sikayet kaydi birakiyorum... neyse ki pek isim dusmuyor...

Kredi kartı önerin nedir hangisi iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Açıkçası zevkler ve renkler tartışılmaz:) ama kullanmasını bilirsen keltoş vakıf da bir şeyler kazandırıyor. Şahsen ben geçen ay 108+30+35=173 TL wp kazandım. Bunun için sadece 3x100 ve 3x150 lik işlem yaptım. Fatura vb ödemelerle kişisel harcama hedefini de tutturmuş oldum. Kampanyaları dikkatli takip etmek lazım.

O kadar puanı hangi kampanyalardan kazandın

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    kredi karti kisiye ve ihtiyaca gore degisiyor... maalesef ideal bir kredi karti ben de bulamadim... kullanmadigim vakifin var enparanin ucretsiz ve yillik 100 lira veren kredi karti var, bir de eskiden iyi puan veren suan oranlri dusuren ucretsiz ing pegasus var... puan pesinde kosabilecekler ve cok harcayanlar adios olabilir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.