Şimdi Ara

Vakıfbank Full Paket Tahsis Ücreti İadesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
11.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 19.09.2019 tarihinden Vakıfbank Ankara Yenimahalle şubesinde kullanmış olduğum 85000 TL ihtiyaç kredisine istinaden hesabımdan maaş müşterisi olmama rağmen full paket adı altında yaklaşık 840 TL'lik kesinti olmuş.
    Maaş müşterisi olduğum için paket içeriğindeki sunulanları EGM maaş müşteri protokolü gereği zaten ücretsiz kullanmaktayım. Bu paketin iptali ve ücretin iadesiyle ilgili ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhantasci -- 22 Eylül 2019; 10:10:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• +++

• Oguzhantasci kullanıcısına yanıt
    Vakıfbanktan arı hesap açtığımda bizden de buna benzer bir paket ücreti tahsil ettiler bununla ilgili önce bankaya başvurdum, iptal edilemez cevabı vermişlerdi miktar da az olduğu için üstüne gitmedim. Bununla ilgili tam emin olmamakla birlikte bddk’nın e-şikayet sistemi var, önce bankaya bize ulaşın kısmından yazılı başvurun bir kaç güne olumsuz olarak cevap verirler gelen cevapla e-şikayet üzerinden başvuru yapılabilir diye biliyorum.

Düşük faiz oranlarının acısını bu şekilde çıkarmaya çalışıyor devlet bankaları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.25 faiz oranının hiç bir anlamı kalmıyor. Devlet kendi bankalarına da el atmalı. Cevap için teşekkürler .

Bizim kurumda vakifbank ile anlaşmalı kredi çektiğinde paket adı altında birsürü masraf çıkartıyorlar ve istemiyorum dediğinde o zaman kredi çekemezsin diyorlar bizzat ben yaşadım. Sigorta ve masraflarla birlikte 1500tl kesinti çıkartınca çekmekten vazgeçtim dahada vakifbank dan kredi çekmem hesabımda para felanda tutmuyorum artık.

• Iadesi için masraf kesintisiyle birlikte ikisi için edevlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuru yap.

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    İnternetten başvurumu yaptım ve dökümanları elden teslim ettim. Süreci takip ediyorum bakalım neler olacak.

benimki sonuçlanmış kısmen haklı bulunmuşum paket ücreti iade edilecek ama yasal olan masrafı iade etmemişler.

Miktar olarak belirtir misiniz rica etsem. 840 TL karşılığı Full paket diye bir paket sattılar bana. Kaç lirası iade olur sizce ?

masraf 1000de 5i kadar alınıyor kredi tutarının onun dışında hepsini geri alırsın. Full paket yada diğer paketler varsa hepsi iade olur.

840 tl nin hepsini geri alırsın ama sonuçlanması en az 3 ay sürüyor.

Hiç problem süresi beklerim artık. Teşekkür ederim ilgin için.

• Ben hakem heyetine başvurdum kazandım itiraz etti banka tüketici mahkemesi ne verdi burada da kazandım para mı iade ettiler

• Arkadaşlar son durum nedir. Takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak_55 -- 6 Kasım 2019; 14:35:38 >
  • Bugün Vakıfbank Full Paket Tahsis Ücreti İadesi

Bugün sonuç geldi tüketici hakem heyeti haklı buldu ve ücreti iade etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

Bugün

Bugün sonuç geldi tüketici hakem heyeti haklı buldu ve ücreti iade etti.
    Full paket ücreti iade kararı elime geçeli 5 gün oldu para yatmadı ne yapmam lazım?

• gecegelen06 G kullanıcısına yanıt
    Bir şey yapmayın çünkü banka size şuan dava açıyor. :))) Tebligat elime ulaştı banka tüketici kendi isteğiyle/rızasıyla bu paketi satın aldı diyerek dava açmış bana 2020 2. Ay davam var 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

Bir şey yapmayın çünkü banka size şuan dava açıyor. :))) Tebligat elime ulaştı banka tüketici kendi isteğiyle/rızasıyla bu paketi satın aldı diyerek dava açmış bana 2020 2. Ay davam var 😅
    İnternet sitesinden bize ulaşın bölümünden karar yazısını söyledim parayı yatırdılar

• Tüketici hakem heyetine verin kesin alırsınız bende 2 gün önce aldım 1 ayda sonuclandı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.