Şimdi Ara

Vakıf World Opet Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
4
Favori
3.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: htepeli

o konuda bilgi yok. bu arada KASIM75 var bide.. Her ikisi de olumlu geldi bana..

Varmı bu 75liğe katılım yapıpta olumlu dönüş alan acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasım75 i hangi numaraya atıyoruz 6757 den bana cevap gelmedi _?
  • bana olumlu geldi... 6635e sms atttım hepsini..
  • opet online oluyor mu özetle?

üstte sorulmuş ama verilen cevap tam ikna etmedi beni yada ikna etmesini istemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnell -- 18 Kasım 2013; 9:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

bana olumlu geldi... 6635e sms atttım hepsini..

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

KASIM30, KASIM75 ve KASIM100 diye yazılan kampanyalar kişiye özel kampanyalara benziyor. Ayrıca bunların mesajları 6635'e değil 6757'ye gönderiliyor.

Vakıf World Opet Kampanyası

Kasım 100 ve 75 oluyor ama 50 olmuyor

• Merhaba, KASIM75 kampanyasından kaç adet 75 tl lik alışveriş yapmamız lazım? ve kaç lira puan veriliyor?
  • online yakıtla daha sıcak opet sitesinde internetten alımlar hariç diye bir ibare yok :)
  • USR. kullanıcısına yanıt
    Hadi canım. Kesin mi bu olay şimdi. Valla atlarım hemen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: USR.

online yakıtla daha sıcak opet sitesinde internetten alımlar hariç diye bir ibare yok :)

Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.

yazıyor

http://www.opet.com.tr/tr/Kampanyalar.aspx
  • judge-fred J kullanıcısına yanıt
    Opet online da Yapikredi sanalpos var

• Online kesin mi şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Online kesin mi şimdi?

Vakıfbank'a sordum cevap bekliyorum :(
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Tebrikler. İyi yapmışsınız. Bas bas bağırılıyor herşeyi mh ye sormayın uyandırmayın yok yere diye. Ama hiç. Bir kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor. Artık olacağı varsa da olmaz. Burayı takip ettiklerini kaç bin defa daha yazmak lazım acaba?

• Burdan online alışverişlerde kampanyaya dahil desek, herkes alışveriş yapsa daha mı iyi olurdu? Herkes alışverişi online yaptıktan sonra Vakıfbank puanları yüklemezse ne olcak? Yanlış anlamayın ben size bişey demiyorum, daha önce sorulmaması gereken konularda bankayı uyaranlar var ama bu online konusunda sorulması gerekiyor bence.. Çünkü kampanya detaylarında "Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından yapılacak alışverişlerde..." diye başlıyor.
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    O riski almak isteyen alıyor zaten hocam. Bunu ifşa etmenin ne anlamı var. Kampanya kuralları net. Online dan bahsetmiyor world pos u olacak diyor. E daha ne desin? Şartlar uyum gösteriyor. Ama olay açıkça konuşulup ifşa edilince o zaman işler bozuluyor. Bakın yukarıdaki mesajlara bunlardan bir çıkarım yapmak lazım. Leb demeden leblebi yi anlamak lazım biraz da olsa.

Anlıyorum yardımcı olmak istiyorsunuz diğer insanlara ama bunun da yolları var. Sizin kullandığınız bunlardan biri değil maalesef. Bu tip konularda biraz daha dikkatli mi desem uyanık mı desem bilemedim öyle davranmak lazım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 20 Kasım 2013; 0:23:11 >
  • quote:

Aynı mesaj bana da geldi ama kafamı karıştırdı sanki. Kampanyada indirim 2-11 Ocak diyor ancak mesajda indirim 17 Ocak'ta yükleneceği yazıyor.

Edit: 2-11 Ocak arasında bir daha akaryakıt alacakmışız. 17 Ocak'a kadar bu tutardan 30 TL düşeceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sku -- 20 Kasım 2013; 9:55:49 >

• quote:

Mesaja ne yazdin kaç nolu numaraya yolladin yardim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 20 Kasım 2013; 10:03:17 >
  • Bu arada farkettim de kampanya indirimi %10 bile etmiyormuş.

Toplamda 330TL'lik akaryakıt alıp 300TL ödüyoruz. Buna göre %9,09 indirim oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.