Şimdi Ara

Vakıf Üniversitesinden devlete geçerken ders saydırma

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Devlet Üniversiteleri >> Vakıf Üniversitesinden devlete geçerken ders saydırma
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    762 Mesaj
    Merhaba, ben seneye Vakıf üniversitesi hukuk fakültesinden devlet üniversitesinin hukuk fakültesine yerleşeceğim merkezi yatay geçiş ile. Çok merak ettiğim konu ise bu dersleri saydırma olayı. Mesela şöyle diyeyim benim Anayasa Hukuku kredim şuanki okulumda 6 ama gitmek istediğim devlet okulunda 8, kabul ederler mi? Hiçbir şekilde kabul edilmez diyebilir miyiz?

not: geçeceğim üniversite İstanbul Hukuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DpBy -- 13 Ağustos 2018; 12:13:51 >

|
    |
    |
    |

dersi cc ve üstünde bir not la geçtiyseniz kabul etme ihtimalleri var ama keşke istanbul ün. değilde başkabir üniversite ye yatay geçiş başvurusu yapsaydınız daha iyi olurdu.
    |
    |
    ben de istanbul hukuka geçeceğim aynı sorular benim de aklımda var,bu derslerin intibakı kayıttan sonra belli oluyo sanırım ,o açıdan kayıt olduktan sonra ders kabul etmeem ya da alt sınıftan başlatma olayları sıkıntılı olur bizim için.
    bu arada bu süreçte yardıma ihtiyacımız olursa konuşalım hocam ,ben 1.sınıfı iühfde okudum başka okula geçiş yaptım şimdi tekrar geri dönme hakkımı kullanıyorum ek madde 1 le.

Orijinalden alıntı: comolokko97

ben de istanbul hukuka geçeceğim aynı sorular benim de aklımda var,bu derslerin intibakı kayıttan sonra belli oluyo sanırım ,o açıdan kayıt olduktan sonra ders kabul etmeem ya da alt sınıftan başlatma olayları sıkıntılı olur bizim için.
    bu arada bu süreçte yardıma ihtiyacımız olursa konuşalım hocam ,ben 1.sınıfı iühfde okudum başka okula geçiş yaptım şimdi tekrar geri dönme hakkımı kullanıyorum ek madde 1 le.
    ben bu yıl ilk sınıfı okuyacağım vakıf üniversitesinde. konuştuğum insanların bazıları kabul edilir bazıları edilmez diyor, bilemiyorum tam olarak ne olacak. aslında bazılarını kabul edip bazılarını etmemeleri daha saçma olur gibime geliyor. ya etsinler ya etmesinler kafasındayım. mantıksız mı düşünüyorum bilmiyorum

• Yüzbaşı
    692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DpBy

ben bu yıl ilk sınıfı okuyacağım vakıf üniversitesinde. konuştuğum insanların bazıları kabul edilir bazıları edilmez diyor, bilemiyorum tam olarak ne olacak. aslında bazılarını kabul edip bazılarını etmemeleri daha saçma olur gibime geliyor. ya etsinler ya etmesinler kafasındayım. mantıksız mı düşünüyorum bilmiyorum

Alıntıları Göster
    ben bu yıl ilk sınıfı okuyacağım vakıf üniversitesinde. cümleni anlamadım hocam ,1.sınıfı bitirmedin mi?

• Yüzbaşı
    762 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: comolokko97

ben bu yıl ilk sınıfı okuyacağım vakıf üniversitesinde. cümleni anlamadım hocam ,1.sınıfı bitirmedin mi?

Alıntıları Göster
    yok hocam ben hazırlık eğitimi aldım ilk yıl.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.