Şimdi Ara

Vakıf Üniversitesi Dengesiz Zamlar(Bahçeşehir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben yurtdışından geldim gene gidicem ama 4 sene burda okumam gerek.Bilgi üniversitesi ve Bahçeşehir arasında kaldım.

Ancak bilgi bu yıl 1-2 bin tl zam yaptı yıllık %50 ye yani %100 4 bin.

Bahçeşehir’e bakıyorum her sene 2-4 bin anca artan Bahçeşehir 2017-2018 de 1 senede 15 bin tl zam yapmış.Bu nedir yahu? Tüfik değeri falan Yok muydu?
    36 binlik okul olmuş 49 bin. bu nedir hadi ekonomik kötü.
    şimdi ben bu okulu yazcam ama seneye bunlar derse ekonomi kötü 20 bin tl daha zam yapcaz bir senede 70 bin tl oldu.Ne yapıcaz? Bu normal mi? Mail atıyorum cevaplamıyorlar sırf bu yüzden bilgiyi yazcam gibi.Yurtdışında oku diyen arkadaşlar varsa zaten okudum burda lazım.

Size de böyle artış yaptılar mı okuyan varsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klord -- 9 Ağustos 2018; 10:27:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okula girdikten sonra herhangi bir artış yapamazlar açıkcası olan seneye gireceklere olacak gibi görünüyor
  • Bilgi, Bahçeşehir, Kadir Has bu sene 50-52 bandında seneye 56-57 olur. Bence o paralara değmez asla da o miktarlar etmez hiçbiri.

• Artış oluyor devam edenlere de diye biliyorum.
  • Kesinlikle öyle ÜFE TÜFE değeri de pek bir etki etmiyor enflasyon vs ile ölçüldüğünden dolayı tamamen üniversitelerin insafına kalınmış bir durum ki pek insaflı değil onlar da

• quote:

Orijinalden alıntı: leftover

okula girdikten sonra herhangi bir artış yapamazlar açıkcası olan seneye gireceklere olacak gibi görünüyor
    "kula girdikten sonra herhangi bir artış yapamazlar açıkcası"

Yok öyle bir hayat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.